Academic Singles opłaty - Aktualne ceny

Reklamy potrafią być bardzo mylące, zwłaszcza gdy krzyczą do nas, że coś jest za darmo a szybko okazuje się, że bez płacenia nic nie zrobimy. Jest to popularny motyw kampanii reklamowych portali randkowych w tym Academic Singles. Ten dość popularny portal randkowy gwarantuje użytkownikom darmową rejestrację, ale praktycznie wszystkie funkcje zamknięte są za blokadą konta premium. Mało tego portal posiada model subskrypcyjny i nie oferuje swoim użytkownikom zbyt wiele. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, ile kosztuje Academic Singles to śpieszymy z przedstawieniem cennika i ewentualnych kosztów dodatkowych.

Czy Academic Singles jest płatne?

Academic Singles jest portalem o darmowej rejestracji, ale za podstawowe funkcjonalności każe sobie płacić.

Nazwanie modelu cenowego w jakim znajduje się Academic Singles darmowym byłoby dużym nadużyciem. My zaliczamy portal do grona płatnych serwisów randkowych obok Be2 czy eDarling.

Najlepiej całą sytuację obrazuje tabela zamieszczona na stronie członkostwa premium.

Academic Singles korzysci z oplat

Doskonale widać, że darmowy użytkownik co najwyżej może pobawić się własnym profilem, a nie trudno znaleźć ciekawsze rozrywki.

Ograniczenia są tak duże, że chcąc korzystać z tej strony musisz pogodzić się z koniecznością uiszczenia opłaty. Tylko ile Academic Singles kosztuje?

Academic Singles cennik

Academic Singles cennik

Pomówmy teraz o cenach na Academic Singles bo tu zaczyna się dziać prawdziwy cyrk. Opłaty są absurdalnie wysokie a do tego zupełnie nie logiczne.

Cennik Academic Singles wygląda następująco:

  • 1 miesiąc konta Premium – 39,90 zł,
  • 3 miesiące konta Premium – 119,90 zł za miesiąc, czyli 359,70 zł za całość,
  • 6 miesięcy konta Premium – 79,90 zł za miesiąc, czyli 479,40 zł za całość.

Co w tym nielogicznego? Zazwyczaj im dłuższy pakiet subskrypcji czy konta premium tym lepiej wychodzi cenowo w przeliczeniu na miesiąc.

W końcu wydajemy jednorazowo więcej pieniędzy, ale w korzystając regularnie z danej usługi otrzymujemy ją taniej niż płacąc co miesiąc.

W przypadku Academic Singles ta zasada nie obwiązuje. Najkrótszy pakiet okazuje się jednocześnie najtańszym.

Co prawda cennik zawiera informację o 80% przecenie, ale ta przecena jest tam cały czas.

Niestety, ale wiele osób nie dostrzega dwóch istotnych elementów. Zaprezentowana cena tyczy się usługi miesięcznej, a całościowy koszt widoczny jest dopiero na kolejnej stronie.

Cena 119,90zł została przemyślana, to 3-krotność najtańszego pakietu więc niby wszystko się zgadza. Użytkownik patrzy i widzi, że subskrypcja 3 miesiące kosztuje 3x więcej, więc może zdecyduje się na zakup.

Problem w tym, że nie dostrzega iż 3 razy wyższa kwota dotyczy 1 miesiąca, więc całościowo cały pakiet wychodzi 9 razy drożej.

Drugim aspektem jest subskrypcyjny typ usługi.

W celu zapewnienia nieprzerwanego dostępu do naszej usługi, zapewniamy automatyczne przedłużanie Twojego Członkostwa Premium, w przypadku gdy nie zostanie ono wypowiedziane w odpowiednim terminie określonym przy dokonywaniu zakupu.

Z jednej strony, takie działania na portalach randkowych występują z drugiej nie mają większego sensu. Wygaśnięcie konta nie prowadzi do utraty par czy wiadomości.

Prowadzi to do wielu sytuacji, w których pytacie nas o to jak zrezygnować z konta premium Academic Singles, dlatego w podlinkowanym artykule możecie dowiedzieć się jak to zrobić.

Pozostaje jeszcze kwestia wysokości cen, gdyż te, zwłaszcza w pakietach 3 i 6 miesięcznych są absurdalnie wysokie.

Czy warto płacić za Academic Singles?

 Wiesz już jak wyglądają ceny w Academic Singles i na co zwrócić uwagę. Powstaje zatem pytanie, czy ceny zaproponowane przez operatora strony są dobre i warto się skusić.

Nawet tak wysokie koszty byłby do przyjęcia, gdyby strona oferowała coś więcej niż zawód i brak perspektyw na znalezienie drugiej połówki.

Niestety Academic Singles to kolejny z wielu portali nie wartych uwagi, o czym piszemy w naszej opinii o tym portalu.

Odradzamy korzystanie ze strony i podpinanie karty, gdyż później mogą pojawić się problemy z anulowaniem płatności.

Mamy nadzieję,, że ten artykuł okazał się pomocny i nie tylko znasz już ceny Academic Singles, ale również nie dasz się nabrać na ich zagrywki i dodatkowe koszty.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %