anonse kobiet ogloszenia towrzyskie

Ostatnia aktualizacja 20 marca 2023 przez Redakcja

Znalezienie kobiety na dłużej czy na jedną noc nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać. Od czasów ogłoszeń towarzyskich w telegazecie minęło sporo czasu, choć o dziwo jest to wciąż popularna forma zamieszczania anonsów. Ogłoszenia towarzyskie powoli przechodzą z gazet do Internetu i cieszą się dużą popularnością. W tym artykule chcemy przedstawić Ci najciekawsze strony publikujące anonse kobiet w tym kobiet dojrzałych. Niektóre strony są ukierunkowana bardziej na ogłoszenia jednonocnej znajomości inne celują w anonse kobiet myślących o trwałym związku.

Ogłoszenia towarzyskie kobiet – gdzie szukać anonsów?

Portale randkowe typu Tinder czy eDarling pozwalaj poznać kobiety z różnych rejonów kraju i nastawionych na różny typ znajomości.

Jeśli jednak z pewnych względów unikasz portali randkowych albo zależy Ci wyłącznie na kobietach na jedną noc, zapewne zainteresują Cię takie portale jak:

To tylko niewielki ułamek serwisów z ogłoszeniami towarzyskimi Pań nastawionych na szybki zarobek.

W ogólnym założeniu ogłoszenia dodawane na tych stronach są prywatne co oznacza, że kobiety nie mają tzw. Alfonsów. Jednak jak to często bywa pozory swoje a rzeczywistość swoje.

Pamiętaj, że korzystając z oferty kobiet poznanych na portalach z ogłoszeniami towarzyskimi należy zachować ostrożność.

Portale, w których królują anonse erotyczne stanowią sporą część wszystkich tego typu stron, ale bez problemu znajdzie również ogłoszenia towarzyskie kobiet szukających czegoś na stałe.

Jeśli chcesz pominąć przekopywanie się przez portale nastawione na seks możesz dodać do wyszukiwania słowa kluczowe jak: Pani pozna pana na stałe czy Kobieta szuka mężczyzn na stałe.

Dzięki temu prostemu zabiegowi nie będziesz zmuszony do przeglądania treści, które Cię nie interesują.

Anonse towarzyskie dojrzałych kobiet

Zwykło się mówić, że faceci tylko rosną a nie dorastają i choć w pewnych aspektach życia może tak rzeczywiście być, to w ogólnym rozrachunku Panowie mają dość współczesnych młodych kobiet.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z portalu randkowego doskonale wiesz, jak roszczeniowe potrafią być młode kobiety a co najgorsze jest to coraz częstsze.

Szukanie dojrzałych kobiet za pomocą anonsów jest zrozumiałe, zarówno gdy mówimy o dłuższej znajomości jak i jedno-nocnej przygodzie.

Młodzi mężczyźni często szukają starszych i bardziej doświadczonych kobiet w kwestiach łóżkowych.

Nie jest to nowy, trend choć dzisiaj znalezienie takiej relacji jest dużo prostsze np. na portalach ogłoszeniowych:

Zdecydowanie odradzamy korzystania z portali, które skupiają się na wysyłaniu SMS i rozmowie telefonicznej. W zdecydowanej większości są tworzone do tego celu fałszywe konta i nie ma najmniejszej szansy na spotkanie twarzą w twarz.

Dlaczego starsze kobiety korzystają z anonsów?

Głównym powodem jest samotność, niektóre z tych kobiet są wdowami albo po rozwodach i potrzebują mężczyzn, którzy będą w stanie sprawić, że ponownie poczują się kobiece.

Co zapewne uciszy wielu Panów dojrzałe kobiety po 40 roku życia nie zawsze oczekuje za spotkania zapłaty, a robią to z czystej przyjemności. Można to zauważyć chociażby na przykładzie ogłoszeń w wymienionych portalach.

Jeśli w głowie nie jest ci zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych a chcesz po prostu poznać dojrzałą kobietę do normalnej relacji możesz skorzystać z poniższych ogłoszeń:

Pamiętaj, żeby nie ufać w 100% nowo poznanej osobie. Niestety internet jest pełen oszustek, które tak naprawdę mają mężów, ale szukają kogoś na boku.

Co napisać w odpowiedzi na ogłoszenie?

Przewertowałeś liczne ogłoszenia i wybrałeś kobiety, z którymi chcesz się skontaktować, tylko jak to zrobić, aby nie zostać odrzuconym?

Naturalnie kobiety, które otrzymują opłatę za seks prawdopodobnie nie będą odrzucać swoich klientów, więc wystarczy zapytać o to kiedy ma wolne i się umówić.

My chcemy się skupić na wiadomościach wysyłanych w celu nawiązania trwałej relacji.

  1. Przywitaj się i powiedz, dlaczego, akurat o głoszenie Cię zainteresowało.
  2. Odnieś się do treści ogłoszenia podkreślając swoje zalety np. poczucie humoru.
  3. Bądź szczery – kłamstwo nie popłaca i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Kobieta powinna pokochać Cię takiego jakim jesteś a nie jako wymyśloną personę.
  4. Poinformuj o swoich oczekiwaniach – jeśli kobieta w ogłoszeniu zaznaczyła, że interesuje ją coś na poważnie to podkreśl, że masz poważne zamiary i też jesteś nastawiony na związek.

Podobne zasady tyczą się tego, gdy sami tworzymy ogłoszenie na portalu z anonsami.

Nie podawaj żadnych danych personalnych i nie wysyłaj zdjęć do momentu, w którym nie będziesz mieć pewności, że rozmawiasz z osobą, która faktycznie jest na zdjęciach.

W żadnym wypadku nie wysyłaj zdjęć o charakterze erotycznym. Te nie tylko mogą nie być mile widziane, ale dodatkowo mogą posłużyć oszustom jako narzędzie szantażu.

Telegazeta – anonse Pań

Nie bez powodu na samym wstępie wspomnieliśmy o anonsach kobiet w telegazecie. Choć to już archaiczne rozwiązanie to stanowi dobre miejsce do zamieszczania ogłoszeń.

Telegazeta jako namiastka internetu była dla wielu młodych osób pierwszym zetknięciem z ogłoszeniami towarzyskimi kobiet.

Obecnie z telegazety i zamieszczania na niej anonsów korzystają głównie osoby powyżej 50 roku życia.

  • Ogłoszenia z anonsami kobiet w telegazecie dostępne są na stronie 492.

Jeśli chcesz nadać ogłoszenie musisz wejść na stronę 491. Minusem tego typu ogłoszeń jest konieczność uiszczenia opłaty SMS.

Osoby szukające dojrzałych kobiet mogą tam znaleźć przyjaciółki czy Panie do wspólnego życia, ale wyłącznie opis tekstowy może być zniechęcający.

Anonse kobiet -jak nie paść ofiarą oszustki?

Pamiętaj, że ogłoszenia matrymonialne zamieszczane są najczęściej na stronach, które w żaden sposób nie weryfikują tożsamości osób korzystających z tych stron.

Jest to bardzo prosty sposób dla oszustek lub oszustów podszywających się pod kobiety na wyciąganie od Ciebie pieniędzy czy danych osobowych.

Dlatego przed spotkaniem zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

  1. Dokładnie zapoznaj się z profilem – pewne frazy i zdania powtarzają się w różnych profilach. Mają zachęcić mężczyzn do rozmowy. Czy atrakcyjna 20 letnia kobieta naprawdę szukałaby na takich portalach dużo starszego mężczyzny, bez względu na jego wygląd? Mało prawdopodobne.
  2. Umów się na wideo-rozmowę – nie ma prostszego sposobu na weryfikację drugiej strony niż rozmowa z włączoną kamerą. Jeśli kobieta będzie odmawiać stosując rozmaite wymówki to znak, że coś ewidentnie jest nie tak.
  3. Umawiaj się w miejscach publicznych – jeśli wasza znajomość nie ma być oparta na seksie, umów się w miejscu publicznym.

To trzy główne zasady, które pozwolą Ci ograniczyć ryzyko poznania niewłaściwej osoby.

Co zamiast ogłoszeń towarzyskich?

Na sam koniec zostawiliśmy kwestię omówienia tego co wybrać zamiast ogłoszeń towarzyskich kobiet.

Portale publikujące takie ogłoszenia mają swoje wady i zalety, największym problemem jest weryfikacja użytkowników. Często są to fałszywe konta zakładane w celach reklamowych innych strony.

Naturalnie na portalach randkowych również występują oszuści, jednak sporo stron dba o weryfikację użytkowników.

Osoby szukające spotkań na jedną noc mogą sprawdzić takie strony jak:

Natomiast wszyscy inni mają szeroki wybór darmowych portali randkowych wartych uwagi.

Podsumowując czy warto kontaktować się z Paniami przez anonse? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, bez wątpienia wielu facetów znalazło w ten sposób to czego szukało, ale warto spróbować również alternatywnych rozwiązań.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %