Ostatnia aktualizacja 27 kwietnia 2023 przez Redakcja

Portale randkowe na dobre zmieniły oblicze poznawania nowych ludzi. Dziś większość singli chcących poznać inne osoby ma konto w aplikacjach mobilnych. Badoo jest jedną z największych aplikacji randkowych na świecie. Każdego dnia przez aplikację Badoo poznają się setki osób, wiążą się w pary i nawiązują szczęśliwe relacje. Aplikacja Badoo do pobrania jest w pełni za darmo ze sklepów Google Play i App Store. Dzięki temu każdy może sprawdzić, jak wygląda współczesne randkowanie. Czy warto zainstalować aplikację Badoo w celu znalezienia pary?

Czym jest Badoo?

Badoo to aplikacja randkowa uruchomiona w 2006 roku. Za jej powstawaniem stoi rosyjski właściciel jednak sama premiera aplikacji miała w Hiszpani. Przyczyniło się to do ogromnej popularności aplikacji w krajach Ameryki Południowej.

Obecnie jest to jedna z dwóch najpopularniejszych aplikacji randkowych świata. Może Ci się wydawać, że bardziej widoczny jest Tinder, ale to Badoo ma około 1 miliona więcej użytkowników w samej Polsce.

Aplikacja działa na bardzo prostej zasadzie łączenia ludzi w pary. Użytkownikowi przedstawiane są profile innych osób, ten może przesuwać je w prawo lub lewo. Jeśli zaakceptuje daną osobę i ona odwzajemni zainteresowanie dochodzi do połączenia w parę. Od tego momentu obie osoby mogą ze sobą pisać.

Należy podkreślić, że Badoo jest w pełni darmowe, choć działa na zasadach freemium czyli modelu, w którym zaawansowane usługi są płatne. Użytkownicy skłonni do dokonywania opłąt mogą wyróżniać swoje profile i nie mają dziennego limitu polubień.

Aplikacja Badoo dostępne jest w sklepach App Store, Google Play i Huawei AppGallery, dostęp do konta można również uzyskać z poziomu strony internetowej.

Aplikacja Badoo do pobrania

aplikacja badoo

Dziś już mało kto korzysta z mobilnych wersji stron internetowych, jeśli tylko te postrzegają aplikacje. Aplikacja Badoo jest dużo wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze.

Popularność Badoo wynika w dużej mierze z tego, że jest możliwa do pobrania za darmo na telefony z systemem Android i iOS.

W App Store Badoo zostało ocenione blisko 100 tysięcy razy i cieszy się bardzo wysoką oceną. W Google Play aplikacja została pobrana ponad 100 milionów razy i ma aż 6,2 miliona ocen.

 • 4,0*/5* – ocena w Google Play,
 • 4,5*/5* – ocena w App Store.

O ile w przypadku mniej popularnych aplikacji zalecamy nie przywiązywać wagi do ocen, gdyż tymi można łatwo manipulować o tyle przy takiej skali oceny są dobrym wyznacznikiem.

Czy aplikacja Badoo jest darmowa?

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie aplikacja Badoo jest darmowa.

Większość funkcjonalności aplikacji w tym te najważniejsze jak możliwość likowania profili i pisani wiadomości nie jest obciążona opłatami.

Osoby chcące zwiększyć swoją szansę na znalezienie pary mogą korzystać z dodatkowo płatnych opcji, które pozwalają się im wyróżnić w kilku miejscach w aplikacji. Nie oznacza to, że osoby nie płacące są skazane na brak par.

 Algorytm i tak pokaże Cię osobie, którą polubisz, o ile spełniasz jej wymagania określone przez filtry.

Jak zainstalować aplikację Badoo?

rejestracja na badoo w aplikacji

Jeśli kiedykolwiek pobierałeś i instalowałeś jakąkolwiek aplikację ze sklepu Google lub App Store nie będziesz mieć problemu z zainstalowaniem Badoo.

Przejdź do sklepu, wyszukaj aplikację po nazwie a następnie kliniki przycisk zainstaluj.

 1. Wejdź do sklepu Google Play,
 2. Wpisz Badoo,
 3. Kliknij Zainstaluj,
 4. Uruchom aplikację Badoo,
 5. Wybierz sposób rejestracji,
 6. Wprowadź swój wiek, miasto i inne dane o które poprosi aplikacja,
 7. Uzupełnij profil.

Cały proces instalacji trwa krótką chwilę i sprawnie przeprowadza użytkownika przez cały proces. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy możesz zaglądnąć do artykułu Badoo rejestracja i logowanie.

Jak korzystać z aplikacji Badoo?

Osoby, które kiedykolwiek korzystały z Tindera czy podobnych aplikacji doskonale odnajdą się w Badoo.

Interfejs aplikacji jest przejrzysty i nie sprawi Ci problemu, my chcemy się skupić na tym jak korzystać z Badoo aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie partnera.

 • Zacznij od dodania 3-4 zdjęć dobrej jakości. Większość osób dodaje zbyt mało lub zbyt dużo zdjęć, a jak pokazują badania to jest idealna ilość. Bądź kreatywny, pokarz zdjęcia, które wyróżnią Cię na tle innych.
 • Dodaj opis – jest to szczególnie ważne w przypadku mężczyzn, gdyż tylko procent z nich taki opis posiada.
 • Uzupełnij profil – poświęć chwilę na odpowiedzenie na wszystkie pytania w profilu. Im bardziej kompletny profil tym większa szansa na zdobycie pary.
 • Ustaw filtry – poświęć krótką chwilę na ustawienie odpowiednich filtrów, żeby nie marnować czasu na przeglądanie profili osób, którymi nie będziesz zainteresowany.
 • Bądź aktywny – bez aktywności w aplikacji nie znajdziesz tego czego szukasz. Zaangażuj się w poszukiwania drugiej połówki, zwłaszcza w godzinach wieczornych.
 • Umów się na randkę – pisz do dziewczyn/facetów nie kolekcjonuj par. Postaraj się aby rozmowa nie trwała bez końca, wyjdź z propozycją spotkania.

Korzystając z aplikacji Badoo należy zachować kulturę, gdyż łatwo można narazić się na zablokowanie konta.

Wiele rozmów na Badoo ciągnie się bez końca. Zaproponuj spotkanie, gdy tylko będziesz widzieć, że dobrze się wam rozmawia.

Opinie o aplikacji Badoo

opinie aplikacja badoo

W przypadku aplikacji randkowych opinia kształtowana jest przez indywidualne doświadczenia związane z innymi użytkownikami.

Wystarczy jedna nieprzyjemna sytuacja by aplikacja otrzymała niższą notę. Aplikacja Badoo została oceniona przez miliony osób i ma wysoką notę co jest najlepszą rekomendacją.

Sprawdziliśmy przykładowe opinie mężczyzn i kobiet o Badoo.

Opinie mężczyzn:

 • Paweł – aplikacja stała się nieużywalna po wprowadzeniu nachalnych reklam.
 • Nie jestem pewien216 – Naprawdę kocham badoo w porównaniu z innymi aplikacjami randkowymi, ponieważ możesz swobodnie wyrażać siebie i prawdziwą tożsamość. 
 • Filip – a rozumiem reklamy ale ostatnio to jest jakis dramat. 2-3 osoby obejrzanie i dwie reklamy. Przesada!
 • Blaze 73 – Poznałem tutaj moją obecną dziewczynę, przez opcję “osoby w pobliżu” więc spróbowanie badoo to był bardzo dobry pomysł

Opinie kobiet:

 • Laura – Zachęca do zamieszczenia choćby podstawowych informacji o sobie, co ułatwia widzom podjęcie decyzji, czy przesunąć w lewo, niż w sytuacji, gdy są tylko zdjęcia. Wiele osób do wyboru, co jest naprawdę ważne.
 • Marta – Tragedia z tym ze gdy daje się w lewo i prawo to ciągle pojawiają sie reklamy i az odechciewa sie szukać par na badoo

Aplikacja ostatnimi czasy dostaje po głowie za nachalne reklamy. Ich liczba drastycznie wzrosła a co najgorsze są to reklamy wielkoformatowe, które zmuszają nas do oglądania krótkich filmików.

W opiniach pojawiają się również narzekania na płatności, jednak osoby udzielające takich opinii nie rozumieją, że pisanie do osób, z którymi nie ma się pary nie jest dobrym rozwiązaniem. W końcu nikt nie chce otrzymywać wiadomości od osób, którymi nie jest zainteresowany.

Czy warto zainstalować aplikację Badoo?

Nie ulega wątpliwościom, że w chwili obecnej Badoo jest jedną z najciekawszych aplikacji randkowych w Polsce.

Duża baza użytkowników połączona z darmowym korzystaniem sprawiają, że ciężko znaleźć sensownych konkurentów.

Nie oznacza to, że aplikacja Badoo jest idealna. Administratorom można zarzucić zbyt pochopne blokowanie kont, opłaty za premium są wysokie, a w aplikacji bez trudu znajdziemy fałszywe profile.

Jednak na te bolączki Cierpi większość aplikacji randkowych.

Zachęcamy do pobrania aplikacji Badoo i przekonania się czy faktycznie warto z niej korzystać. Naszym zdaniem jest to obecnie jedna z najlepszych aplikacji randkowych.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %