edarling aplikacja

Korzystanie z internetu przeniosło się w dużej mierze do mobilnych aplikacji. Większość użytkowników portali randkowych jak eDarling to właśnie użytkownicy mobilni. Nic więc dziwnego, że na rynku nie brakuje aplikacji do randkowania. W tym artykule chcemy zająć się aplikacją eDarling, która pomaga znaleźć miłość wielu osobom. Jak zainstalować aplikację eDarling i jak z niej korzystać, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pary?

Czym jest eDarling?

Portal randkowy eDarling działa od 2008 roku a wywodzi się zza naszej zachodniej granicy. Nie jest to jednak bezpośrednia konkurencja dla Tindera czy innych darmowych aplikacji randkowych.

Strategia eDarling opiera się na byciu wirtualnym biurem matrymonialnym. W przeciwieństwie do wielu darmowych aplikacji tutaj proces założenia konta trwa zdecydowanie dłużej.

Użytkownik musi wypełnić długi test osobowościowy, który pozwoli aplikacji proponować odpowiednie osoby do związku.

Ciekawą funkcjonalnością serwisu jest „gwarancja kontaktu”, która mówi o tym, że po zakupie konta premium mamy gwarancję, że ktoś nawiąże z nami kontakt.

Mówiąc o koncie premium należy zaznaczyć, że jest ono niemal obowiązkowe. Serwis eDarling pozwala na darmową rejestrację i logowanie, ale nawiązywanie kontaktów jest możliwe dopiero po dokonaniu opłat.

Serwis randkowy eDarling znany jest z bardzo niskiej liczby fałszywych profili, wysokiej jakości dopasować i bezpieczeństwa.

Aplikacja eDarling do pobrania

aplikacja edarling

Korzystanie z eDarling przez stronę internetową w wersji mobilnej jest możliwe, ale mało praktyczne. Dlatego eDarling udostępnia swoim użytkownikom możliwość pobrania darmowej aplikacji ze sklepów Google Play i App Store.

Aplikacja eDarling została pobrana ponad milion razy i jest chętnie oceniana przez użytkowników.

 • 3,5*/5* – ocena w Google Play,
 • 3,7*/5* – ocena w App Store.

Zalecamy nie przywiązywać zbytniej uwagi do ocen, gdyż tymi można łatwo manipulować.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z opiniami i wyciągnięcie z nich informacji dla siebie.

Czy aplikacja eDarling jest darmowa?

Tak, aplikacja eDarling jest w pełni darmowa.

Jednak korzystanie z większości funkcjonalności wymaga opłacenia konta premium.

Jak zainstalować aplikację eDarling?

edarling rejestracja na telefonie

Proces pobierania i uruchamiania aplikacji nie różni się od instalowania pozostałych aplikacji ze sklepów Google i App Store.

Wystarczy otworzyć aplikację sklepu, wpisać nazwę aplikacji i kliknąć przycisk zainstaluj.

 1. Wejdź do sklepu Google Play,
 2. Wpisz eDarling,
 3. Kliknij Zainstaluj,
 4. Uruchom aplikację eDarling,
 5. Kliknij tekst NIE JESTEŚ UŻYTKOWNIKIEM?
 6. Wybierz swoją płeć i osoby, której szukasz,
 7. Kliknij Zarejestruj się
 8. Podaj adres e-mail i hasło
 9. Przejdź przez test osobowości
 10. Potwierdź swój adres E-mail klikając link w otrzymanej wiadomości.

Gotowe, instalacja aplikacji przebiegła pomyślnie a Twoje konto zostało zarejestrowane.

Jak korzystać z aplikacji eDarling?

W tym momencie aplikacja eDarling znalazła się na Twoim telefonie i możesz zacząć z niej korzystać, ale jak to zrobić?

Zalecamy zacząć od samego początku, czyli dobrego pokazania siebie.

 • Dodaj 3-4 zdjęcia dobrej jakości. Jest to idealna liczba zdjęć w aplikacjach randkowych, co potwierdzają liczne testy. Postaraj się, aby zdjęcia nie był sztampowe i pokazywały jaką jesteś osobą.
 • Partner dla Ciebie – następnie przejdź do zakładki, w której ustawisz wiek potencjalnego partnera i inne opcje, które pozwolą dobrać najlepsze osoby.
 • Uzupełnij odpowiedzi na pytania otwarte – osoby, które nie udzieliły odpowiedzi na pytania otwarte powinny to zrobić w tym momencie. Niech informacje w nich zawarte będą zwięzłe, nikt nie lubi czytać ścian tekstu.
 • Bądź aktywny – miłość sama nie przyjdzie, wymaga trochę zaangażowania. Choć eDarling będzie Ci podsyłał propozycje kontaktów, to Ty musisz inicjować kontakt.
 • Zacznij rozmawiać – gdy znajdziesz odpowiednią osobę przejdź do rozmowy. Bądź soboą, nie ma nic gorsze niż udawanie kogoś kim się nie jest.
 • Umów się na randkę – przecież właśnie o to chodzi! Nie macie pisać ze sobą przez pół roku. Starajcie się często do siebie pisać, ale nie przeciągajcie znajomości wyłącznie internetowej.

Pamiętaj, aby przy tym wszystkim zachować kulturę i nie naciskać na spotkanie. Randka ma być wynikiem dobrej rozmowy, ale nie powinna być wymuszona.

Z drugiej strony daj jasno do zrozumienia, że chciałbyś się spotkać nawet na godzinę przy kawie, aby porozmawiać w 4 oczy.

Opinie o aplikacji eDarling

opinie o aplikacji edarling

Opinie każdy ma swoją i zazwyczaj zależy ona od wspomnień, które rzutują na całokształt oceny.

Nawet jedna nieprzyjemna sytuacja może spowodować, że będziemy oceniać aplikację negatywnie pomimo zalet, które wcześniej dostrzegaliśmy.

Jak wspomnieliśmy we wstępie oceny o aplikacji eDarling w większości są pozytywne, ale nie brakuje słów krytyki.

Z racji na spore zainteresowanie aplikacją, nie było problemu ze znalezieniem przykładowych opinii.

Opinie mężczyzn o aplikacji eDarling:

 • Artur – Nie odświeża propozycji. Od tygodnia nic się na aplikacji nie dzieje. Nie polecam.
 • Jarosław – Apka tragiczna, nie chce się logować, jeżeli już się to uda to i tak działa tragicznie lub się wyłącza.
 • Janusz – to wydanie aplikacji o niebo lepsze, piękna czytelna szata, w porównaniu do poprzedniej z której korzystałem nikogo aktywnego nikogo obserwującego
 • Konrad – Oceniamy aplikacje na telefon, a nie portal, więc: jest wolna, często trzeba się ponownie logować – wśród konkurencji pod tym względem dramat.
 • Michał – Po tygodniowym użytkowaniu stwierdzam, że apka jest lepsza, niż wskazują na to opinie.

Opinie kobiet o aplikacji eDarling:

 • Hanna – Beznadziejna aplikacja. Za takie pieniądze oczekiwałam znacznie więcej. 70% profili bez zdjęcia. Praktycznie nie pokazuje żadnych nowych sugestii. Tragedia
 • Patrycja – Dziś aplikacja mnie wylogowała i już żadną siłą zalogować się nie mogę. Nie da się opuścić strony z logowaniem. Aplikacja kiepsko skaluje zdjęcia, rozciąga je jak chce, bezsensownie. Na czacie pisze się dość nie wygodnie, muląco. Do tego zgranie czatu w appce i na stronie jest katastrofalne.

Jak się okazuje użytkownicy głownie zwracają uwagę na bardzo słabe działanie aplikacji.

Ta ma się zawieszać i powodować problemy z logowaniem co skutecznie zachęca do wystawiania słabych ocen.

Czy warto zainstalować aplikację eDarling?

Bez dwóch zdań eDarling to jedna z najbardziej profesjonalnych aplikacji randkowych. Choci nam głównie o sposób dopasowywania ludzi i łączenia ich w pary.

Aplikacja eDarling posiada rygorystyczną weryfikację i wysokie opłaty, które zniechęcają oszustów do zakładania kont. Dodatkowo zapłacenie za konto premium jest oznaką, że dana osoba naprawdę szuka związku.

Jednak nawet największe zalety eDarling nie będą miały znaczenia, jeśli nie będziesz korzystać z aplikacji w aktywny sposób. Samo zamieszczenie profilu i liczenie, że miłość sama się znajdzie będzie zgubne.

Jeśli koszt korzystania z aplikacji Cię nie przeraża, dobrym pomysłem będzie sprawdzenia przez miesiąc, czy jest tym czego oczekiwałeś. Jednak decyzję o tym czy warto płacić za subskrypcję musisz podjąć sam.

Aplikacja eDarling to jedna z ciekawszych aplikacji randkowych na rynku. Posiada wiele pozytywnych opinii świadczących o tym, że za jej pośrednictwem udało się ludziom znaleźć miłość swojego życia. Naturalnie pojawiają się również negatywne opinie i przed zainstalowaniem aplikacji należy zastanowić się, które bardziej nas przekonują. Mamy nadzieję, że dzięki aplikacji eDarling znajdziesz miłość, której szukasz a przy okazji zrobisz to na tyle szybko, żeby nie żałować wydanych pieniędzy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %