badoo bez logowania i rejestracji

Korzystanie z aplikacji randkowych jak Badoo bez logowania jest bardzo trudne. Nasze możliwości są ograniczone praktycznie do zera, choć Badoo pod pewnymi względami jest wyjątkowe i daje więcej możliwości. Jednak nie licz na to, że będziesz mógł korzystać z Badoo w taki sam sposób jak użytkownik, który założy konto. Portale randkowe starają się chronić swoich użytkowników, dlatego na wielu z nich wymagana jest rejestracja. Sprawdźmy zatem jak można korzystać z Badoo bez logowania i rejestracji.

Badoo bez logowania i rejestracji?

Badoo to serwis i aplikacja randkowe, które wymagają założenia konta i późniejszego zalogowania w celu przeglądania profili i łączenia się w pary.

 • Badoo bez logowania i rejestracji pozwala tylko przeglądać profile.

Jeśli korzystasz z aplikacji Badoo to zapomnij o jakichkolwiek możliwościach przeglądania profili innych osób w ten sposób.

Jedyny działający sposób na korzystanie z Badoo bez logowania opiera się na wyszukiwarce Google i wyszukiwaniu profili po słowach kluczowych.

Badoo z rejestracją pozwala:

 • Głosować na profile,
 • Przeglądać osoby w okolicy,
 • Pisać wiadomości do par,
 • Używać filtrów dla lepszej kontroli tego kto się nam wyświetla.

Badoo bez rejestracji i logowania pozwala:

 • Przeglądać profile osób przez wyszukiwarkę Google.

Jeśli interesuje Cię wyłącznie ta ostatnia opcja to sprawdźmy, jak korzystać z Badoo bez logowania.

Przeglądanie profili Badoo bez logowania

Jak już zaznaczyliśmy te proces opiera się na korzystaniu z wyszukiwarki Google. Indeksuje ona podstrony profilowe z Badoo i dostęp do nich ma każdy użytkownik.

Nie ma gwarancji, że zostały zeskanowane wszystkie strony, a dodatkowo musisz ograniczyć się do mocno losowych wyników.

badoo bez logowania

Jak widzisz na powyższym obrazie struktura tytułów podstron profilowych na Badoo jest bardzo prosta. Następująco po sobie mamy Imię/nick -> płeć -> wiek -> miasto -> kraj i wprowadzając odpowiednie informacje zyskujemy profile osób, które są powiązane z naszym wyszukiwaniem.

Wchodząc na odpowiednie podstrony będziesz mieć dostęp do większości informacji profilowych w tym zdjęć czy opisu danej osoby.

badoo bez logowania przegladanie

Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z operatora „site:”, który pomoże wyświetlić wszystkie zaindeksowane profile.

 • site:https://badoo.com/pl/profile/
 • site:badoo.com intitle:Kasia

Pierwszy wariant zwróci wszystkie strony profili, drugi natomiast pokaże wszystkie profile mające w tytule imię Kasia.

Istnieje również możliwość wpisania odpowiedniego adresu URL, który pokaże nam profile z danej lokalizacji.

Problem takiego rozwiązania są zblurowane zdjęcia i nie widać kto na nich się znajduje.

Zaloguj się na tymczasowy E-mail

Zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem wydaje się założenie konta na tymczasowy adres E-mail. Jest to automatycznie generowany mail, który można wykorzystać do weryfikacji.

Przykładowe strony z tymczasowymi mailami:

 • https://temp-mail.org/pl/
 • https://instant-email.org/
 • https://tempmailo.com/

Niestety takie rozwiązanie wymaga przesłania przynajmniej jednego zdjęcia. Jeśli jednak nie masz z tym problemu to jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie na przeglądanie Badoo.

Podsumowując temat, Badoo bez logowania i rejestracji to tylko dostęp do profili z poziomu wyszukiwarki. Przeglądanie w ten sposób profili innych osób jest bardzo mozolne, mało wygodne i prowadzi do znalezienia pary. Założenie konta nic nie kosztuje tak samo jak jego usunięcie. Rozważ taką możliwość, a jeśli mimo wszystko chcesz korzystać z Badoo bez logowania to mamy nadzieję, że pomogliśmy.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %