badoo chce porozmawiac

Ostatnia aktualizacja 10 lipca 2022 przez Redakcja

Dostałeś lub dostałaś na Badoo informację, że ktoś chce z Tobą porozmawiać? Nie jesteś w takim razie jedyną osobą, ale nie mamy dobrej informacji, to tylko zachęta do zalogowania się na koncie, a faktycznie nikt na Ciebie nie czeka. Nie dołuj się! Każdy użytkownik Badoo prędzej czy później dostanie taką informację na swojego maila albo w powiadomieniach na telefonie. W tym artykule dokładnie wytłumaczymy co to znaczy, że ktoś chce porozmawiać na Badoo.

Badoo chce porozmawiać co to znaczy?

W chwili pisania tego artykułu Badoo to druga najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Jednak systematycznie traci użytkowników na rzecz konkurencji. Jeszcze kilka lat temu można było znaleźć tutaj wielu użytkowników, obecnie znalezienie pary jest coraz trudniejsze.

To jeden z powodów, dla których coraz większa liczba osób dostaje informację, że ktoś „chce porozmawiać”.

Wiadomość „chcę porozmawiać” na Badoo nie oznacza, że masz parę ani że ktoś wysłał do Ciebie wiadomość. To nawet nie jest informacja o tym, że Twój profil był przeglądany przez tę osobę.

Komunikaty tego typu najczęściej wysyłane są w wiadomościach E-mail do użytkowników, którzy nie logowali się przez dłuższy czas. Jeśli na początku logujesz się przez 5 dni pod rząd a później masz przerwę 2 dni, zapewne w Twojej skrzynce znajdzie się informacja, że ktoś chce porozmawiać.

Takie informacje pojawiają się również w powiadomieniach na telefonie.

Często zdjęcie osób, które teoretycznie chcą z Tobą rozmawiać przedstawiają atrakcyjną osobę. Ma Cię to zachęcić do powrotu do aplikacji i dalszego korzystania. Jednak, gdy zajrzysz do skrzynki odbiorczej nie ujrzysz tam żadnej wiadomości.

„Chcę porozmawiać” to:

  • Automatyczna wiadomość generowana przez Badoo.
  • Osoby, które chcą zainteresowane rozmową to boty albo osoby, które nawet nie wiedzą o Twoim profilu i mają zaznaczoną opcję „chcę porozmawiać”. Nie ma potwierdzenia, który z tych scenariuszy jest prawdziwy.

Następnym razem, gdy otrzymasz od Badoo informację, że ktoś chce porozmawiać to zignoruj ją i nie zawracaj sobie głowy.

Czy informacja „chce porozmawiać” jest oszustwem? Nie można tak powiedzieć. W wiadomości nie ma informacji, że ta osoba chce akurat z Tobą rozmawiać, a jedynie, że chce porozmawiać. Nie ma również potwierdzenia, że te wiadomości pochodzą od botów.

Opcja chcę porozmawiać

badoo chce porozmawiac co to znaczy

Warto podkreślić, że „chcę porozmawiać” to nie tylko komunikat zachęcający do ponownego uruchomienia aplikacji, ale również opcja dostępna z poziomu profilu.

Rejestrując się w aplikacji podajesz co Cię motywuje: chcę się umówić, chcę porozmawiać, szukam związku.

Wybierają środkową opcję zapewne stajesz się jedną z osób, które mogą być wyświetlane jako osoba, która chce rozmawiać. Żeby przejść do tych ustawień, wykonaj poniższą instrukcję.

  1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu.
  2. Kliknij ikonę edycji profilu w prawym górnym rogu.
  3. Kliknij sekcję „Dlaczego tu jesteś”.
  4. Wybierz „Chcę porozmawiać”.

Opcja ta nie zagwarantuje Ci większej popularności oraz nie wpłynie na większą liczbę par, jednak warto wiedzieć, że można z niej skorzystać.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %