badoo chybil trafil

Chybił trafił to bardzo popularny system na portalach randkowych takich jak Badoo. Jest to prosta metoda, która pozwala bez większej refleksji przeglądać profile innych osób korzystających z aplikacji. Sama nazwa chybił0trafił nie jest najszczęśliwsza, w końcu sami wybieramy jaki profil nas interesuje a jaki nie. Jeśli nazwa miałaby być adekwatna to wybieranie partnera opierałoby się na przypadkowych i niezaplanowanych wyborach. Jednak nie samej nazwie chcemy poświęcić ten krótki artykuł a temu jak działa chybił-trafił w Badoo i czy dzięki tej opcji można znaleźć partnera.

Badoo Chybił-Trafił – co to jest?

Współczesne aplikacje randkowe przypominają trochę sklep z ludźmi, przeglądamy różne osoby i wybieramy te, które się nam podobają. W Badoo mamy możliwość poznania innych osób przez:

 • Osoby z okolicy,
 • Chybił-Trafił.

Oba sposoby pozwalają ustawić filtry, które pomagają lepiej dopasować profile osób względem naszych wymagań. Pomimo iż opcja „Osoby z okolicy” wydaje się być bardzo fajnym sposobem na masowe przeglądanie profili, o znalezione w ten sposób osoby można polubić po opłaceniu konta Badoo Premium.

Chybił-Trafił jest zupełnie darmową opcją, która pozwala polubić określoną liczbę profili w ciągu dnia. Poza polubieniem możemy również odrzucić profil, który nas nie interesuje. Dodatkowo mamy możliwość wysłania wiadomości lub cofnięcia ostatniej decyzji. Jednak obie opcje są płatne, nie są to duże koszty, ale warto mieć tego świadomość.

Darmowe rozpoczęcie rozmowy jest możliwe wyłącznie w momencie gdy druga osoba odwzajemni zainteresowanie i Badoo połączy nas w parę.

Kogo pokazuje mi Chybił-Trafił w Badoo?

Każdej aplikacji zależy na tym, aby użytkownicy dzięki niej łączyli się w par albo przynajmniej spotykali na randki. Im wyższa skuteczność tym lepsze opinie o samej aplikacji i rośnie prawdopodobieństwo, że inne osoby będą wykupywać dodatkowe pakiety, pozwalające dodatkowo się wyróżnić.

Może się nam to nie podobać, ale w celu lepszego dopasowania osób pokazywane są nam głównie profile osób o podobnej ocenie. Naturalnie nikt nie zna algorytmu Badoo i ciężko powiedzieć jakie znaczenie ma liczba przesunięć w prawo na to kto jest nam wyświetlany. Niemniej podobnie jak w przypadku Tindera należy założyć, że taka weryfikacja istnieje.

Nie oznacza to, że nie będą nam pokazywane wyłącznie profile osób z „naszej ligi”, choć będą stanowić one większość wyświetleń.

W Chybił-Trafił możemy określić wiele parametrów, które pozwolą lepiej dopasować wyświetlane profile. Do dyspozycji mamy:

 • Wiek,
 • Odległość,
 • Wzrost,
 • Orientacje,
 • Znak zodiaku,
 • Język,
 • Stosunek do papierosów i alkoholu,
 • Wykształcenie,
 • Stosunek do posiadania zwierząt,
 • Stosunek do posiadania dzieci.

Odpowiednie ustawienie filtrów pozwoli ograniczyć czas spędzony w aplikacji i przybliży nas do znalezienia odpowiedniej osoby.

Jak zwiększyć szanse na znalezienie pary w Chybił-Trafił?

Znalezienie pary na Badoo w Chybił-Trafił można sobie ułatwić dodając dobre zdjęcie profilowe. Prawda jest taka, że to właśnie pierwsza fotografia przykuwa uwagę i w głównej mierze decyduje, jak potoczą się nasze losy.

Jak pokazują badania, większość mężczyzn nie posiada opisu, dodanie takiego pozwoli się wyróżnić na tle innych kandydatów. Opis powinien być zwięzły, ale równocześnie zawierać coś oryginalnego. Fajnie, że interesujesz się sportem, ale to nie wiele o tobie mówi, co druga osoba ma wpisane takie zainteresowania. Sprecyzuj o jaki sport chodzi, pokaż swoje poczucie humoru i dystans do siebie.

chybil trafil badoo

W kwestii zdjęć najlepiej sprawdzają się profile 3-4 zdjęciowe, zarówno Panowie jak i Panie poprzestają na tych 3-4 zdjęciach. Jest to wystarczająca liczba fotografii do ocenienia urody drugiej osoby.

Zadbaj, aby zdjęcia przedstawiały Cię w różnych sytuacjach, selfie może być dobre, ale tylko jedno. Powielanie tej samej postawy w tym samym miejscu pokazuje Cię jako osobę niezbyt ciekawą i pozbawioną pomysłowości.

Pamiętaj o uśmiechu i pozytywnych wibracjach płynących ze zdjęcia.

Na koniec warto zaznaczyć, że większą szansę na zdobycie pary mają profile osób aktywnych. Warto pojawiać się w aplikacji, gdy masz na to czas.

Chybił-Trafił na Badoo czy warto?

Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, w internecie bez trudu znajdziemy komentarze negujące skuteczność tej formy poznawania ludzi. Z drugiej strony, liczba par, trwałych związków a nawet małżeństw, które powstały dzięki aplikacji Badoo też jest spora.

Na Chybił-Trafił znajdziesz osoby, z którymi będziesz w stanie nawiązać kontakt i umówić się na spotkanie. Liczba użytkowników aplikacji co prawda spada, ale wciąż jest to top 2-3 na świecie.

Biorąc pod uwagę, że opcja Chybił-Trafił jest darmowa, to warto dać sobie szansę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %