badoo kontakt

Czasem potrzebujemy skontaktować się z dużą firmą, ale nie potrafimy znaleźć do niej kontaktu. Badoo jest jedną z takich firm i nie da się ukryć, że w przypadku portali randkowych problemy z kontaktem są standardem. Za taki stan rzecz nie można w całości obwiniać Badoo, w końcu spore grono użytkowników zadaje pytania, do których odpowiedzi są łatwo dostępne. Mimo wszystko w interesie Badoo jest mieć dobry kontakt ze swoimi użytkownikami. W tym artykule pokażemy Ci jak skontaktować się z Badoo na wszystkie możliwe sposoby.

Badoo adres firmy

Zacznijmy od absolutnej podstawy, czyli podania adresu firmy. Kontakt pocztowy to najbardziej pewny i sprawdzony sposób kontaktowania się z różnymi firmami, zwłaszcza tymi mieszczącymi się poza granicami Polski.

 • Badoo Trading Limited
 • The Broadgate Tower, Third Floor, 20 Primrose Street, London EC2A 2RS.

Kontakt listowny powinien być ostateczną formą, a w liście należy zawrzeć wszelkie informacje o koncie. Zostaw jak najmniejsze pole do interpretacji treści Twojego listu. Dokładnie opisz problem oraz konto, którego dotyczy.

Najlepiej wysyłać listy w języku angielskim, te wysłane w języku polskim mogą być dłużej rozpatrywane.

Badoo numer telefonu

Badoo podobnie jak Tinder nie udostępnia numeru telefonu. W zdecydowanej większości przypadków pytania wysyłane do Badoo dotyczą kwestii technicznych a do ich rozwiązywania służy zakładka Pomoc.

Utrzymanie działu odpowiedzialnego za odbieranie telefonów to dodatkowe koszty, które wiązałby się z koniecznością zwiększenia opłat na Badoo czy wręcz uczynienia z niej płatnej aplikacji.

Ostrzegamy Cię przed stronami, które podają numer do Badoo, prawdopodobnie są to formy oszustwa. Nie dzwoń pod takie numery, może wiązać się to z niemałymi kosztami.

 • Fax – +44 (0) 207 099 9940

Jeśli masz w domu fax możesz skorzystać również z tej mało popularnej metody kontaktu.

Badoo – kontakt z pomocą techniczną

Zdecydowanie najszybszą metodą kontaktu z Badoo jest skorzystanie z Centrum pomocy, które umożliwia kontakt mailowy z wykorzystaniem formularza.

Korzystając z formularza możemy wybrać opcje:

 • Zadaj pytanie o mój profil,
 • Zgłoś problem z płatnością,
 • Obawy dot. Bezpieczeństwa,
 • Zadaj pytanie o moje dane,
 • Problem techniczny,
 • Zadaj pytanie o opcję Premium.

Wygląd formularza kontaktowego będzie się różnił w zależności od tego jaki temat wiadomości zostanie wybrany. Zawsze jednak będziemy musieli podać nasz Imię oraz adres e-mail.

Do wiadomości dołącz zrzut ekranu, jeśli jest taka możliwość. Pamiętaj, że im precyzyjniej opiszesz problem tym większe szanse na szybką i skuteczną poradę.

Badoo kontakt przez media społecznościowe

Jedną z bardziej przystępnych form kontaktu z Badoo są media społecznościowe. Możesz skorzystać z jednego z poniższych profili:

Niestety minusem tej formy kontaktu jest odsyłanie do oficjalnych stron pomocy. Prawdopodobieństwo na to, że uzyskasz tam wartościową pomoc nie jest duże. Zalecamy tę formę kontaktu dopiero gdy wszystkie pozostałe zawiodą.

Badoo pozostałe formy kontaktu

Nie ma już wielu form kontaktu, z których możesz skorzystać. Zagłębiając się w regulamin i politykę prywatności serwisu znaleźliśmy poniższy adres e-mail.

 • Ochrona danych osobowych – DPO@corp.badoo.com

Jeśli znasz sprawdzone metody kontaktu z Badoo daj znać, po sprawdzeniu chętnie dopiszemy je do artykułu.

Badoo niedostępne formy kontaktu

Niestety najbardziej pożądane formy kontaktu nie są dostępne. Kontakt z Badoo nie jest możliwy przez:

 • Live Chat,
 • Forum,
 • Numer telefonu.

Właściciele Badoo nie dają nam wiele dróg kontaktu i musimy kombinować. Mimo wszystko mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci w kontakcie z Badoo.