kredyty badoo

Ostatnia aktualizacja 26 listopada 2022 przez Redakcja

Różna portale randkowe podchodzą różnie do kwestii finansowania swojego działania. Większość z nich ogranicza się do systemu subskrypcyjnego w różnych odmianach. Taki znajduje się również na Badoo, ale ta aplikacja wprowadza dodatkową opcję jaką są kredyt, które można wymieniać na zwiększenie widoczności swojego profilu. To właśnie kredyty na Badoo stanowią temat tego artykułu. Czym są i czy można zdobyć kredyty na Badoo za darmo? To tylko niektóre pytania, na które warto udzielić odpowiedzi.

Badoo kredyty – co to?

kredyty badoo co daja

Umówmy się jako atrakcyjna osoba nie mająca problemu ze znajdowaniem dopasowań nie będziesz sięgać po dodatkowe opcje jak konta premium czy kredyty na Badoo.

Jednak większość osób a zwłaszcza mężczyzn nie ma takiego szczęścia w znajdowaniu osób do rozmowy i poszukuje sposobów na zwiększenie swojej widoczności a Kredyty Badoo to jedna z tych możliwości.

Dzięki wykupieniu kredytów zyskasz możliwość wydania ich na:

 • Światło reflektorów,
 • Wskocz na szczyt,
 • Więcej wyświetleń w Chybił Trafił,
 • Wysyłanie prezentów,
 • Pokazanie, że jesteś online i chcesz pogadać.

Wszystkie te funkcje mają na celu zwiększenie Twojej widoczności. Badoo chętnie informuje, że zależnie od wybranej opcji można zyskać nawet od 3 do 10 razy więcej interakcji.

Jednak jak to bywa w rzeczywistości nie zawsze jest tak kolorowy o czym w podsumowaniu.

Ile kosztują kredyty Badoo?

badoo kredyty cena

Skoro wiesz już czym są kredyty Badoo warto porozmawiać o ich cenie, bo ta nie jest niska. Cena w dużym stopniu uzależniona jest od tego, ile kredytów kupujemy.

Dostępne są pakiety:

 • 100 kredytów – 8,99 zł,
 • 550 kredytów – 49 zł,
 • 1250 kredytów – 112 zł,
 • 2750 kredytów – 247 zł.

Tak prezentują się regularne ceny, ale często są promocje, zwłaszcza na wyższe pakiety. Dzięki nim można zaoszczędzić nawet 50% ceny bazowej.

Ceny na komputerze i w aplikacji są dokładnie takie same, co nie zawsze jest tak oczywiste.

Zakup kredytów nie podlega zwrotowi a niewykorzystane wygasają po 6 miesiącach!

Jak zdobyć kredyty na Badoo za darmo?

Zapewne dla wielu osób najciekawszym wątkiem jest tyczący się kredytów Badoo za darmo. Czy da się zdobyć kredyty Badoo bez płacenia?

badoo kredyty za darmo

Obecnie jedyną działającą metodą na zdobycie darmowych kredytów Badoo jest oglądanie reklam. Taka funkcja dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają konto od co najmniej kilku dni.

Niestety w ten sposób można dostać maksymalnie 10 darmowych kredytów dziennie, więc nie jest to zbyt duża liczba. Opcja oglądania reklamy w zamian za darmowe kredyty dostępna jest zazwyczaj przy pierwszym uruchomieniu aplikacji danego dnia.

Jak kupić kredyty Badoo?

kredyty badoo jak kupic

Zakup kredytów Badoo wygląda podobnie niezależnie od tego na jakim urządzeniu jest dokonywany. Żeby zakupić kredyty Badoo na telefonie podążaj zgodnie z tymi krokami:

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij Kredyty,
 3. Wybierz pakiet kredytów, który chcesz kupić,
 4. Z listy dostępnych metod płatności wybierz tą, która Ci odpowiada,
 5. Kliknij Dalej
 6. Przejdź przez proces płatności.

Jak widzisz kupienie kredytów Badoo nie stanowi większego problemu.

Automatyczne odnawianie kredytów

autodoladowanie kredytow badoo

Badoo posiada dość irytującą opcję jaką jest automatyczne doładowywanie kredytów. Oznacza, to że jeśli Twoje kredyty spadną poniżej 200, aplikacja automatycznie dokona doładowania.

Wybierane jest takie samo doładowanie jak ostatnio zakupione. Czyli jeśli wykupione zostało 550 kredytów to automatyczne doładowanie dokupi kolejny pakiet 550 kredytów, gdy ich liczba spadnie poniżej 200.

Jeśli chcesz wyłączyć automatyczne odnawianie kredytów:

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij ikonę Ustawień w lewym górnym rogu,
 3. Wybierz Preferencje konta,
 4. Wybierz Ustawienia Płatności,
 5. Przesuń wskaźnik Autodoładowanie w lewą stronę.

Gotowe, od tej pory Badoo nie powinno automatycznie zasilać Twojego konta z kredytami.

Badoo premium czy kredyty?

Możecie zastanawiać się co lepiej wybrać Badoo premium czy kredyty? To zależy od tego w jaki sposób chcesz użytkować aplikację.

Obie metody dają Ci różne korzyści, które niekoniecznie się pokrywają.

Konto premium to m.in.

 • Brak limitu przesunięć,
 • Możliwość cofania wyborów,
 • Anonimowe przeglądanie profili,
 • Możliwość zobaczenia kto nas polubił.

Żadnej z tych opcji nie kupisz z wykorzystaniem kredytów. Te wpływają bezpośrednio na zwiększoną widoczność Twojego profilu.

Największą zaletą konta premium jest brak limitu polubień na dzień. Jeśli regularnie wyczerpujesz swój limit warto rozważyć zakup konta premium.

Najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie, z czego masz większe korzyści. Jeśli warianty dostępne w koncie premium do Ciebie nie przemawiają sięgnij po kredyty i sprawdź czy faktycznie będziesz mieć więcej polubień i par.

Warto zaznaczyć, że konto Badoo premium plus daje 1 boost wyświetleń na tydzień. Standardowo jest to koszt 100 kredytów, więc można odjąć 8,99zł od ceny tygodniowego Premium Plus albo około 35zł od miesięcznego konta Premium Plus.

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co będzie lepsze, obie opcje mają swoje wady i zalety.

Czy warto kupić kredyty w Badoo?

Skoro wiesz już wszystko o kredytach Badoo to wypada zadać ostatnie pytanie: czy warto je kupić? Opinie na ich temat są raczej negatywne i sugerują, że kredyty nie mają faktycznego przełożenia na większą liczbę par.

Faktycznie światło reflektorów zwiększa liczbę gości na Twoim profilu, ale zazwyczaj nic z tego nie wynika.

Zwiększona widoczność w chybił trafił? To prawdopodobnie najlepsza metoda dla kont, które może nie są bardzo popularne, ale w gruncie rzeczy nie mają problemu ze zdobywaniem par. Dzięki tej opcji możesz zwiększyć istotnie liczbę dopasować szczególnie gdy uruchomisz boost w wieczornych godzinach w niedzielę.

Wysyłanie prezentów dziewczynom za prawdziwe pieniądze, które zostały wydane na kredyty to zły pomysł. W żaden sposób nie zaimponujesz tym nikomu a możesz wręcz zniechęcić do rozmowy.

Jeśli masz okazję zdobyć darmowe kredyty Badoo to warto robić choćby dla przekonania się na własnej skórze jaki efekt ma ich wykorzystanie.

Warto dać sobie jednorazową szansę i skorzystać z wybranych dopalaczy sprawdzają czy w naszym przypadku zadziałają. Jednak na dłuższą metę lepiej opłaci się praca nad swoim profilem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
20 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
80 %
Surprise
Surprise
0 %