Ostatnia aktualizacja 1 maja 2023 przez Redakcja

Badoo to jeden z najpopularniejszych portali randkowych na świecie. Jednak swoją rozpoznawalność zbudował na aplikacji mobilnej. Mimo wszystko pojawiają się pytania o to czy istnieje Badoo na komputer, a jak tak to jak je pobrać i uruchomić. Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej badoo.com, nie widzimy sensu w pobieraniu Badoo bezpośrednio na komputer, choć istnieje taka możliwość. Do tego celu będziemy musieli wykorzystać emulator systemu Android. Cały proces nie jest skomplikowany i przedstawimy Ci go w tym artykule.

Czy istnieje Badoo na komputer?

Oficjalnie nie istnieje program Badoo na komputery z Windows. Istnieje jednak strona internetowa, która pozwala korzystać z Badoo dokładnie w taki sam sposób jak aplikacja.

Dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do zalogowania się na badoo.com.

Jeśli jednak z jakiś względów ten sposób Ci nie odpowiada możesz sięgnąć po nieoficjalne rozwiązania jak emulowanie systemu Android na własnym komputerze.

Gdy to zrobisz będziesz móc bez większych problemów pobrać aplikację Badoo na komputer i korzystać z niej tak samo jak na telefonie.

Jak pobrać Badoo na komputer?

badoo na komputer pobieranieŻeby móc cieszyć się aplikacją Badoo na komputerze musisz sięgnąć po emulator Androida.

Na rynku dostępnych jest wiele takich programów, my przeprowadzimy instalację Badoo na komputerze z wykorzystaniem darmowego BlueStacks.

  1. Pobierz i zainstaluj program BlueStacks,
  2. Uruchom BlueStakcs i wyszukaj Badoo (wyszukiwarka prawy górny róg),
  3. Kliknij install,
  4. Gdy aplikacja się pobierze i zainstaluje wybierz opcję Open,
  5. Przejdź przez proces rejestracji.

instalowanie badoo na komputerGotowe, tylko te 5 kroków dzieli Cię od możliwości korzystania z Badoo na komputerze.

Skrót do Badoo pojawi się na Twoim pulpicie będziesz móc, z niego korzystać, ale i tak będzie się to wiązało z koniecznością uruchomiania BlueStakcs.

Wadą tego rozwiązania jest spowolnienie komputera, odczuwalne jest to zwłaszcza w przypadku starszych PC z mniejszą ilością pamięci RAM.

Jak optymalnie korzystać z Badoo na komputerze?

Przedstawiona wyżej metoda to propozycja dla osób, które z bliżej nieokreślonych powodów nie chcą korzystać ze strony badoo.com.

Naszym zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie narzędzi jakie daje sam operatora aplikacji bez konieczności kombinowania.

Strona działa płynnie i rzadko kiedy nie działa. W przypadku BlueStacks mogą pojawiać się problemy z płynnością działania emulowanej aplikacji co może trochę irytować.

Czy Badoo na komputer jest legalne?

Nie ma żadnego zapisu, który zabraniałby Ci korzystać z Badoo na emulowanym systemie Android.

Takie działania mogą być niechciane w przypadku niektórych aplikacji, które oferują bonusy tylko dla osób korzystających z urządzeń mobilnych, ale w tym wypadku takich benefitów nie ma.

Czy warto pobrać Badoo na komputer?

Jak już wspomnieliśmy, naszym zdaniem pobieranie Badoo na komputer jest przerostem formy nad treścią.

Zdecydowanie lepiej korzystać z dedykowanej strony internetowej i ciężko nam jest znaleźć plusy takiego rozwiązania. Jednak każdy ma prawo robić co mu się podoba a korzystanie z Badoo jest dobrą rzeczą, gdy jest się singlem.

Żadna inna aplikacja nie ma tak dużej bazy użytkowników. Badoo od lat jest w ścisłym TOP1-3 aplikacji randkowych w Polsce. Każdego miesiąca korzystają z niej miliony użytkowników co sprawia, że w miarę łatwo nawiązywać tu kontakty.

Mamy nadzieję, że ten krótki artykuł pomógł Ci zrozumieć jak pobrać i zainstalować Badoo na komputer oraz dlaczego lepiej będzie korzystać ze strony internetowej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %