badoo polubienia

Ostatnia aktualizacja 26 listopada 2022 przez Redakcja

Praktycznie wszystkie współczesne aplikacje randkowe opierają się na polubieniach. Jest to nic innego jak akceptowanie wybranych profili z nadzieją, że one również nas zaakceptują. Badoo jako jedna z największych aplikacji randkowych na świecie daje swoim użytkownikom pewną liczbę polubieni do wykorzystania w ciągu dnia. Gdy wyczerpiemy limit pojawia, się zachęcenie do kupienia konta premium i informacja o odczekaniu. Powstaje zatem pytanie, ile polubieni dziennie mamy do wykorzystania na Badoo? Sprawdzimy również jak zobaczyć polubienia na Badoo.

Badoo polubienia limit

Aplikacje jak Badoo skrzętnie skrywają swoje sekrety. Dlatego próżno szukać w internecie deklaracji o liczbie polubieni przypadających na użytkownika.

  • Szacuje się, że limit polubieni w Badoo to 50 na 24 godziny.

Czy to sporo? Biorąc pod uwagę największego konkurenta jakim jest Tinder to nie. Tam dostajemy około 50 polubień ale na 12 godzin.

Liczba dostępnych polubień może być również uzależniona od tego w jaki sposób korzystasz z aplikacji. Osoby zbyt często przesuwające profile w prawo, niejako z automatu, mogą mieć ograniczoną liczbę dostępnych lików.

Naturalnie liczba odrzuconych profili jest nieograniczona.

Badoo co, ile nowe polubienia?

Algorytm Badoo nie jest znany nikomu poza pracownikami firmy. Badoo w jeszcze mniejszym stopniu dzieli się informacjami o swoim sposobie działania od Tindera.

Z doświadczeń naszych i użytkowników można stwierdzić, że:

  • Badoo uzupełnia limit plubień co 24 godziny.

Wygląda to w taki sposób, że jeśli dasz swoje pierwsze polubienie o godzinie 8:00 a ostatnie o 12:34, to odświeżenie będzie następować już od 8:00. Badoo nie resetuje limitów o konkretnej godzinie, a posiada osobny czas dla każdego polubienia.

Czy da się zwiększyć dzienny limit polubień?

Użytkownicy aplikacji randkowych rzadko czytają zakładkę pomoc, w której znajduje się wiele istotnych informacji.

Jak czytamy w centrum pomocy Badoo:

Aby na stałe zwiększyć swój limit, możesz zweryfikować swój profil na swojej stronie profilowej.

Jasno z tego komunikatu wynika, że zweryfikowane profile otrzymują większy dzienny limit na polubienia.

Naturalnie istnieje również możliwość całkowitego usunięcia limitów przez zakup konta premium.

Moje polubienia na Badoo – jak sprawdzić?

Skoro kwestię limitu polubień na Badoo mamy wyjaśnioną można zająć się innymi tematami powiązanymi z tą kwestią.

Niektóre aplikacje zezwalają swoim użytkownikom zobaczyć jakie profile zostały polubione w ostatnim czasie. Zależnie od serwisu może to być opcja premium, ale czasem zdarza się, że ta funkcjonalność jest darmowa.

Niestety Badoo nie posiada opcji sprawdzenia komu wysłało się like. Taka możliwość nie istnieje zarówno w darmowej jak i płatnej wersji aplikacji.

Jedynym sposobem na sprawdzenie czy się polubiło daną osobę jest wejście na jej profil np. przez ludzi w okolicy. Gdy taka osoba została polubiona będziesz mieć możliwość jedynie wysłania wiadomości.

Jak zobaczyć polubienia na Badoo?

Ostatnim pytaniem jakie zadajecie w kwestii polubień na Badoo jest to jak można zobaczyć kto nas polubił.

Ta opcja standardowo jest zablokowana i wymaga zakupu konta premium. Nie wierz w sposoby polegające na zmianie kodu w narzędziach developera. Obecnie jedyną w pełni działającą i nie łamiącą regulaminu Badoo możliwością jest zakup wersji premium.

Dobra informacja jest taka, że do odblokowania wystarczy zakup konta nawet na 24h. Jego koszt jest niewielki, więc jeśli masz trochę polubień i jesteś ciekaw do kogo należą to zainteresuj się kontem premium.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
33 %
Excited
Excited
33 %
Sleepy
Sleepy
22 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
11 %