Ostatnia aktualizacja 26 kwietnia 2023 przez Redakcja

Zakładanie konta przez Facebooka na rozmaitych portalach randkowych jest obecnie normą. Badoo przez Facebooka również można założyć i nie jest to proces skomplikowany, choć czasem pojawiają się z nim problemy. Czy proces logowania na Badoo przez FB jest optymalny? Pod pewnymi względami to najbardziej wygodne i szybkie rozwiązanie, ale ma również swoje wady. W tym artykule pokarzemy Ci jak zalogować się do Badoo przez Facebooka oraz wytłumaczymy, jak to działa.

Czy znajomi widzą logowanie przez Facebooka?

Jednym z najczęstszych pytać dotyczących logowania się na Badoo przez Facebooka jest to, czy znajomi będą widzieć, że korzystam z aplikacji.

Na szczęście twórcy Badoo jak i większości innych aplikacji randkowych zdają sobie sprawę, że to prywatna sprawa i Badoo nie wysyła żadnych powiadomień o założeniu konta.

Facebook nie wyświetli absolutnie żadnych informacji o tym, że korzystasz z Badoo. Jedynie ty będziesz mieć informację w panelu o tym, że Twoje konto zostało połączone z Badoo.

Jak zalogować się na Badoo przez Facebooka?

badoo logowanie

Proces rejestracji i logowania przez Facebooka na Badoo jest bardzo prosty. Na początek pokażemy Ci jak zrobić to korzystając ze strony internetowej.

  1. Wejdź na stronę https://badoo.com/pl/signup/,
  2. Kliknij przycisk Facebook po prawej stronie,
  3. W nowym oknie zaloguj się do swojego konta.
  4. Uzupełnij dane personalne.

Jeśli jesteś zalogowany do konta na FB, proces rejestracji i późniejszego logowania przebiegnie automatycznie. Przy zakładaniu konta wystarczy podać miasto i inne dane, o które poprosi nas Badoo.

Badoo logowanie przez Facebooka w aplikacji

Zdecydowana większość użytkowników Badoo loguje się korzystając aplikacji mobilnej. Logowanie przez Facebooka na Badoo w aplikacji jest równie proste jak na stronie.

  1. Kliknij Kontynuuj w inny sposób,
  2. Wybierz Zaloguj przez Faceboka,
  3. Uzupełnij podstawowe dane profilowe.

Aplikacja będzie automatycznie łączyć Cię z kontem Badoo bez konieczności ponownego logowania. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji Facebook na telefonie i nie jesteś zalogowany do swojego konta wymagane będzie przejście procesu logowania do FB.

Dlaczego warto logować się na Badoo przez Facebooka?

Logowanie przez Facebooka to bardzo wygodna metoda na łączenie się ze swoim kontem Badoo. Podczas rejestracji nie musimy podawać adresu mailowego i ustalać hasła.

Jest to również dobra metoda dla zapominalskich, którzy mają tendencje do mylenia haseł.

Do konta zarejestrowanego przez FB przypisany jest adres email podawany do logowania na Facebooku.

Kolejną zaletą tego rozwiązania jest bezpieczeństwo. Logując się przez Facebooka z wykorzystaniem swojego urządzenia, nie musimy podawać danych logowania. Ma to znaczenie gdy korzystamy z niesprawdzonych sieci Wi-Fi.

To już wszystko w kwestii logowania na Badoo przez Facebooka. Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik rozwiał Twoje wątpliwości. Jeśli jednak wciąż masz jakieś pytania koniecznie daj nam znać w komentarzu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %