badoo rejestracja i logowanie

Rejestracja na Badoo to doskonały sposób na poznanie nowych osób. Założenia jest darmowe i zajmuje dosłownie chwilę. Po rejestracji możemy logować się na komputerze oraz z poziomu aplikacji. To czy uda Ci się znaleźć miłość na Badoo to już sprawa mocno indywidualna. Podczas gdy jedni umawiają się na pierwszą randkę już po tygodniu od rejestracji inni potrzebują na to kilka miesięcy. Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak założyć Badoo i jak później logować się do swojego konta.

Co warto wiedzieć przed rejestracją na Badoo?

Warto zacząć od samego początku, czyli tego, że Badoo to w pełni darmowy portal randkowy. Nie ponosisz opłat za pisanie wiadomości i przeglądanie profili. Naturalnie darmowe konto posiada pewne ograniczenia w liczbie profili, które możesz zaakceptować ciągu dnia, ale nie powinno to stanowić większego problemu.

Do Badoo można zalogować się na komputerze z poziomu strony internetowej oraz na telefonie w aplikacji dostępnej w Google Play oraz App Store.

Konto na Badoo można zarejestrować przez:

 • Numer telefonu,
 • Adres e-mail,
 • Konto Google,
 • Yandex,
 • VKontakte,
 • Facebook,
 • Konto MSN.

Jeśli chcesz skorzystać z rejestracji i logowania Badoo wejdź na stronę:

Możemy posiadać kilka kont na Badoo, ale do każdego będziemy rejestrować się innymi danymi.

Badoo rejestracja przez numer telefonu

bado rejestracja przez telefon

Portal randkowe, którym zależy wyłącznie na prawdziwych użytkownikach starają się wprowadzać obostrzenia, które uniemożliwiają tworzenie fałszywych kont. Jedną z takich metod jest weryfikacja numeru telefonu. Jeśli chcesz zarejestrować konto Badoo przez telefon postępuj zgodnie z instrukcją.

 1. Wejdź na stronę https://badoo.com/pl/signup/,
 2. Podaj swój numer telefonu i hasło,
 3. Kliknij przycisk Zarejestruj się,
 4. Przepisz kod weryfikacyjny wysłany pod wpisany nr. telefonu.
 5. Uzupełnij swoje dane personalne.
 6. Dodaj zdjęcia.

Gotowe, twoje konto zostało zarejestrowane i możesz korzystać w pełni z funkcjonalności Badoo. Jak widzisz wykorzystanie telefonu przy rejestracji pomaga w prosty sposób stworzyć nowy profil.

Jak zarejestrować konto Badoo przez e-mail?

badoo rejestracja email

Alternatywną metodą rejestracji jest podanie adresu E-mail. Założenie konta nie będzie się wtedy praktycznie różnić od tego procesu dokonywanego w innych portalach randkowych.

 1. Wejdź na stronę https://badoo.com/pl/signup/,
 2. Podaj swój adres E-mail i hasło,
 3. Kliknij przycisk Zarejestruj się,
 4. Uzupełnij swoje dane personalne.
 5. Dodaj zdjęcia.

Rejestracja konta Badoo z wykorzystaniem adresu e-mail jest bardzo prosta, ale należy pamiętać o kliknięciu w link potwierdzający konto w wysłanej wiadomości. Jeśli tego nie zrobisz, Twój profil nie będzie miał odznaki „zweryfikowany profil”. Weryfikacja jest również konieczna do usunięcia konta.

Badoo rejestracja przez Facebook

badoo rejestracja facebook

Ostatnim sposobem rejestracji konta Badoo na komputerze, który chcemy omówić jest Facebook. Obecnie standardem dla wielu stron internetowych jest logowanie przez Facebooka. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i szybkie, a o to jak wygląda na Badoo.

 1. Wejdź na stronę https://badoo.com/pl/signup/,
 2. Kliknij przycisk Facebook po prawej stronie,
 3. W nowym oknie zaloguj się do swojego konta.
 4. Uzupełnij dane personalne.

Jest to prosty i szybki sposób na utworzenie konta. Nie musisz się martwić, że Twoi znajomi będą widzieć Twoje dołączenie do Badoo. Nie zostanie wyświetlony żądny komunikat.

Badoo rejestracja na telefonie

rejestracja na badoo w aplikacji

Proces rejestracji konta na telefonie wygląda dokładnie tak samo, dlatego pokażemy Ci jak zarejestrować się przez konto Google.

 1. Pobierz aplikację Badoo,
 2. Kliknij przycisk Kontynuuj przez Google,
 3. Wyraź zgodę na pobranie Twojej lokalizacji,
 4. Wybierz konto Google, którym chcesz się logować.
 5. Podaj swoją płeć, wiek i imię,
 6. Podaj czego szukasz na portalu,
 7. Dodaj swoje zdjęcia.

Proces rejestracji dobiegł do końca, czas znaleźć swoją parę!

Logowanie Badoo

badoo logowanie

Logowanie do serwisu Badoo odbywa się w dokładnie taki sam sposób jak do innych stron. To jak będziemy się logować uzależnione jest od sposobu rejestracji. Jeśli rejestrowaliśmy się przez adres e-mail to on będzie wykorzystywany przy logowaniu. Jeśli skorzystaliśmy z numeru telefonu będziemy musieli podać numer wpisany podczas rejestracji.

 • Wejdź na stronę https://badoo.com/,
 • Zależnie od sposobu rejestracji podaj swój numer telefonu/e-mail albo skorzystaj z logowania przez Facebook lub konto Google.
 • Podaj swoje hasło
 • Kliknij przycisk Zaloguj

Do swojego konta logujemy się tymi samymi danymi na telefonie i komputerze.

Jakie dane są potrzebne do założenia konta Badoo?

Badoo potrzebuje od Ciebie trochę informacji na Twój temat, aby móc dopasować odpowiednich partnerów. Dlatego przy Tworzeniu profilu konieczne będzie podanie:

 • Daty urodzenia,
 • Imienia,
 • Orientacji,
 • Dodanie co najmniej 1 zdjęcia profilowego.

Te dane są obowiązkowe, ale jest jeszcze szereg innych informacji, które mogą okazać się przydatne w procesie szukania pary. Są to mniej wrażliwe dane jak zainteresowania, wzrost czy informacja o chęci posiadania dzieci.

Czy Badoo jest bezpieczną aplikacją i nie musisz obawiać się wycieku danych? Wyciek danych zdarza się nawet na największych stronach, więc ciężko mieć pewność, że nic się z Twoimi danymi nie stanie, ale Badoo do tej pory uniknęło większych wpadek pod tym względem.

Pierwsze kroki po rejestracji na Badoo

Konto na Badoo można rejestrować dowolną liczbę razy. Możesz wracać do aplikacji, kiedy chcesz bez względu na powody usunięcia konta (chyba, że to zostało zbanowane, wtedy będzie potrzebny inny sposób rejestracji).

Po rejestracji konta, Twój profil uzupełniony jest wyłącznie o kilka podstawowych danych. Inni użytkownicy portalu chcą mieć więcej informacji na Twój temat. Kliknij w swoje zdjęcie profilowe i zacznij uzupełniać informacje o sobie.

Zadbaj również o to, aby Twój profil miał co najmniej 3 zdjęcia, które będą dobrej jakości. Niech prezentują tylko Ciebie bez innych osób, dopiero na kolejnych fotografiach możesz pokazać, że jesteś towarzyską osobą. Wiele osób na jednym zdjęciu odciąga od Ciebie uwagę i zniechęca do przesłania polubienia.

Warto również dodać opis do profilu, powinien być zwięzły i dobrze opisujący naszą osobę. Nie pisz w nim o tym czego nie lubisz, nie pokazuj się jako maruda, powiedz co lubisz i co cię interesuje.

Czy warto się rejestrować na Badoo?

Na to pytanie najlepiej poznać odpowiedzieć samemu. Bez problemu znajdziemy historie osób, które znalazły się na Badoo i dzisiaj stanowią szczęśliwą rodzinę albo są kochającą się parą. Z drugiej strony nie brakuje również opinii o tym, że to strata czasu. Pamiętaj jednak, że w interencie piszemy głównie negatywne opinie, pochwały zdarzają się zdecydowanie rzadziej.

Mamy nadzieję, żę wiesz już jak założyć Badoo i zalogować się na Badoo co pozwoli poznawać Ci nowe osoby.