jak ukryc zawiesic konto na badoo

Ostatnia aktualizacja 25 kwietnia 2023 przez Redakcja

Badoo podobnie jak inne portale randkowe pozwala użytkownikom zwiesić konto. Jest to alternatywne rozwiązanie dla osób, które nie są zdecydowane na usunięcie konta, ale nie chcą przez pewien czas pojawiać się w Chybił-Trafił. Opcja ta nazwana jest w Badoo „ukryciem konta” i pozwala na powrót do konta bez uraty par i wiadomości w dowolnym momencie. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak ukryć profil na Badoo na telefonie i komputerze.

Badoo ukrycie profilu

Na wstępie warto zaznaczyć, że ukrycie profilu nie jest jednoznaczne z przeglądaniem profili w sposób anonimowy. Ta opcja dostępna jest wyłącznie dla osób opłacających subskrypcję.

Ukrywanie profilu polega na wyłączeniu swojej widoczności z zakładek Chybił-trafił oraz Ludzi w okolicy. Pozostajemy widoczni dla osób, z którymi prowadzimy rozmowy. Możemy odczytywać ich wiadomości, ale odpisanie będzie wymagało od nas ponownego zalogowania i ujawnienia naszego konta.

W opcjach prywatności (Ustawienia-> Preferencje konta-> Prywatność) możemy dodatkowo zarządzać:

 • Pokazywaniem lokalizacji,
 • Pokazywaniem statusu online,
 • Widocznością profilu,
 • Udostępnianiem profilu.

Warto sprawdzić, które opcje są dla nas, w końcu nie każdy chce wyświetlać się w wynikach Google.

Jak zwiesić konto na Badoo?

jak zawiesic ukryc konto na badoo

Proces zawieszenia konta inaczej jego ukrycia jest dużo krótszy od procesu usuwania konta. Możesz go przeprowadzić zarówno na komputerze jak w aplikacji na telefonach z Android i iOS.

Jako że większość osób korzysta z Badoo na telefonach w pierwszej kolejności pokażemy Ci jak zawiesić konto w aplikacji Badoo na Android.

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij ikonę Ustawień (koło zębate) w prawym górnym rogu,
 3. Wybierz Konto,
 4. Kliknij Usuń konto w dolnej części ekranu,
 5. Z listy proponowanych rozwiązań wybierz „Ukryć konto, czyli tak jakby usunąć, ale możesz do niego wrócić w każdej chwili”,
 6. Kliknij Dalej

Gotowe, Twoje konto zostało ukryte przed innymi użytkownikami. Sukces zostanie potwierdzony komunikatem „Konto zostało ukryte”.

Jeśli będziesz chcieć znowu być widocznym wystarczy wejść w Ustawienia i odhaczyć opcję ukrycia konta.

Jak ukryć konto Badoo na iOS?

Aplikacja Badoo na Android i iOS jest bardzo podobna. Nic więc dziwnego, że cały proces ukrywania konta sprowadź się do podobnych kroków.

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij ikonę Ustawień (koło zębate) w lewym górnym rogu,
 3. Wybierz Konto,
 4. Kliknij Usuń konto w dolnej części ekranu,
 5. Z listy proponowanych rozwiązań wybierz „Ukryć konto, czyli tak jakby usunąć, ale możesz do niego wrócić w każdej chwili”,
 6. Kliknij Dalej

Jedyna różnica polega na umiejscowieniu ikony Ustawień, pozostałe kroki niczym się nie różnią.

Jak ukryć konto Badoo na komputerze?

badoo ukrywanie konta Wypada jeszcze omówić proces ukrywania tudzież zawieszania konta Badoo na stronie internetowej. Jest to równie prosty proces jak na komputerze, wystarczy wiedzieć, gdzie szukać odpowiedniej opcji.

 1. Przejdź do zakładki swojego profilu,
 2. Kliknij ikonę koła zębatego (Ustawienia),
 3. Zjedź na sam dół strony Ustawień i wybierz Usuń konto
 4. Zaznacz opcję Ukryj konto,
 5. Kliknij Dalej.

badoo jak zwiesic konto

badoo zawieszenie konta na komputerzeW tym wypadku obowiązują dokładnie takie same zasady jak z zawieszaniem konta w aplikacji.

badoo zawieszenie konta na komputerze

Po co ukrywać konto Badoo?

Każdy z nas ma indywidualne powody, dla których chce ukryć swoje konto. Jest to bez wątpienia dobrym rozwiązaniem, gdy chcesz odpocząć od Badoo, ale z racji posiadania par lub konta premium nie chcesz rezygnować ze swojego konta.

Ukrycie konta nic nie kosztuje a pozwala przemyśleć pewne sprawy i zastanowić się czy dalej chcemy korzystać z tej strony. Jeśli zdecydujesz się usunąć konto z Badoo to nic się nie stanie w końcu założenie nowego jest zupełnie darmowe.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć jak ukryć konto Badoo.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %