Ostatnia aktualizacja 7 lipca 2023 przez Redakcja

Najbardziej popularne portale randkowe to te, które oferują darmowe korzystanie z podstawowych funkcji jak poznawanie ludzi i pisanie do swoich par. Jednak nawet one posiada własne cenniki i tabele opłat dla poszczególnych planów premium. My chcemy Ci w tym artykule powiedzieć nieco więcej o opłatach w Be2 czyli dość popularnym serwisie randkowym. Czy cennik Be2 odbiega od popularnych aplikacji randkowych i co dostajemy w zamian?

Czy Be2 jest darmowe?

Portale jak Be2 reklamują się w sieci jako darmowe i rzeczywiście część funkcjonalność jest nieodpłatna, ale gdy przyjrzeć się bliżej bez opłat niewiele się zdziała.

Be2 dostępne jest do pobrania za darmo w sklepach Google Play i App Store. Opłaty nie są pobierane za żadnym etapie rejestracji i późniejszego korzystania z konta. Jednak tak jak wspomnieliśmy szybko zaczniesz szukać cennika Be2 a to ze względu na ograniczenia.

be 2 korzysci z oplat

Jako zwykły Użytkownik tak na dobrą sprawę nie masz możliwości wysyłania nieograniczonych wiadomości czy wglądu w pełni widoczne zdjęcia.

Z powodu tych ograniczeń nie możemy uznać Be2 jako darmowego portalu randkowego.

Be2 cennik

be2 cennik

Rzućmy teraz okiem na ceny i to co dostajemy w zamian. Cennik Be2 wyróżnia wyłącznie konto Premum, które można zakupić na kilka miesięcy.

Opłaty w Be2:

  • 1 miesiąc konta Premium – 39,90 zł,
  • 3 miesiące konta Premium – 119,90 zł za miesiąc, czyli 359,70 zł za całość,
  • 6 miesięcy konta Premium – 79,90 zł za miesiąc, czyli 479,40 zł za całość.

Jak widać najkorzystniejsza oferta dotyczy konta zakupionego tylko na miesiąc. Nie może to dziwić, gdyż jest to najczęściej wybierana oferta.

Najbardziej popularny wariant zawiera informację o promocji „-80%”, ale to chwyt marketingowy, gdyż ta promocja jest praktycznie stała.

W tym miejscu chcemy wyróżnić bardzo istotną informację ze strony Be2 na temat opłat.

W celu zapewnienia nieprzerwanego dostępu do naszej usługi, zapewniamy automatyczne przedłużanie Twojego Członkostwa Premium, w przypadku, gdy nie zostanie ono wypowiedziane w odpowiednim terminie określonym przy dokonywaniu zakupu.

Oznacza to, że brak anulowania subskrypcji sprawia, że z naszej karty co miesiąc będą pobierane pieniądze. Może to prowadzić do sytuacji, w której zorientujesz się po kilku miesiącach, że z Twojego konta znikają nadmiarowe pieniądze.

Dodatkowo, gdy Be2 nie będzie mogło pobrać pieniędzy z Twojej karty możesz spodziewać się wezwania do zapłaty.

Proces rezygnacji z konta premium Be2 opisaliśmy w osobnym artykule, z którym warto sią zapoznać.

Czy warto płacić za konto na Be2?

Powstaje pytanie czy te cenny są konkurencyjne względem innych stron i aplikacji randkowych oraz czy warto dokonywać comiesięcznej opłaty za konto premium.

Zacznijmy od tego, że jeśli chcesz korzystać w pełni z portalu to wykupienie przynajmniej miesięcznego konta premium za 39,90zł jest konieczne.

W interencie wiele stron zachwala Be2 czerpiąc z tego korzyści, my jednak nie możemy tego zrobić:

Be2 to:

  • Fałszywe profile,
  • Boty piszące do Ciebie nawet gdy nie masz zdjęcia,
  • Próba zmuszenia Cię do opłaty konta, żebyś mógł zobaczyć wiadomości,
  • Wysyłanie wezwań do zapłaty.

To jeden z tych portali, który zarabia na głupocie użytkowników. Zawsze przed podpięciem gdzieś karty płatniczej czytaj regulamin i zasady odstąpienia od umowy. W przeciwnym razie narażasz się na przykre konsekwencje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %