benaughty kontakt

Ostatnia aktualizacja 22 lutego 2023 przez Redakcja

Wiele portali randkowych utrudnia skontaktowanie się z nimi w bezpośredni sposób. Kontakt z BeNaughty jest prosty i możliwy do wykonania na wiele sposobów. Często pytacie nas o to jak skontaktować się z BeNaughty więc w tym artykule przedstawimy wszelkie możliwy formy kontaktu z BeNaughty.

BeNaughty kontakt telefoniczny

Wiele spraw chcemy załatwiać na już, a najlepszą metodą na to jest kontakt telefoniczny. Podczas gdy wiele firm nie podaje do siebie numeru telefonu, BeNaughty oferuje możliwość kontaktu telefonicznego.

  • Kontakt telefoniczny do BeNaughty – 800 005 104.

Podawanie numeru telefonu nie jest częstą praktyką i przy wielu wadach tej strony, ten aspekt należy ocenić pozytywnie.

Numer do kontaktu można znaleźć w sekcji Uzyskaj pomoc.

BeNaughty kontakt z obsługą klienta

Niestety tam, gdzie BeNaughty dostaje plusa zaraz musi dostać minusa. Po zalogowaniu na stronie wita nas wiadomość od Site Admin i mogłoby się wydawać, że to support, ale tak nie jest.

Site Admin to jedynie chat bot, który jedynie wyświetla informacje o zniżkach i aktualnościach. Nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu i nie uzyskamy przy jego pomocy wsparcia.

Jeśli nie znajdziesz tam pomocnych informacji możliwe, że konieczne będzie skorzystanie z następnej formy kontaktu.

Formularz kontaktowy BeNaughty

Najpopularniejszą formą kontaktu z BeNaughty jest formularz kontaktowy. W celu otworzenia formularza kontaktowe kliknij w ikonę swojego zdjęcia profilowego i wybierz Uzyskaj pomoc. Możesz również skorzystać z poniższego linku.

Z formularza można korzystać nie będąc zalogowanym na swoje konto.

W formularzu wybieramy temat nadrzędny:

  • Zarządzanie płatnościami,
  • Funkcje,
  • Zdjęcie,
  • Zmiana profilu,
  • Problemy techniczne.

Każdy z nich ma swoje podkategorie, których nie będziemy opisywać. Jeśli korzystasz z formularza nie będąc zalogowanym użytkownikiem, ten będzie się nico różnił.

Pamiętaj, aby dokładnie opisać problem z jakim się zgłaszasz co skróci czas rozwiązania problemu.

Możesz również napisać bezpośrednią wiadomość na adres support@benaughty.com. W wiadomości podaj dokładne dane swojego konta, aby nie było problemu z weryfikacją zgłoszenia.

BeNaughty adres do korespondencji

BeNaughty nie jest polską firmą i ma siedzibę na Słowacji. Utrudnia to nieco kontakt listowny, ale ten wciąż jest możliwy. Gdy wszystkie formy kontaktu zawiodą wyślij list na poniższe dane adresowe:

  • Kaleton Web s.r.o.
  • 559/37 Obchodna Str.,
  • Bratislava, 811 06, Slovakia
  • REGON: C61234

W przypadku komunikacji listownej niezmiernie ważne jest precyzyjne opisanie problemu i podanie wszelkich informacji o koncie w celu szybkiego rozwiązania problemu.

To już wszystkie formy kontaktu z BeNaughty. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci dowiedzieć się jak skontaktować się z BeNaughty.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %