benaughty opinie

Ostatnia aktualizacja 20 stycznia 2023 przez Redakcja

Randkowanie w sieci ma swoje wady i zalety, jedną z największych bolączek są fałszywe portale randkowe, których zadaniem jest wyciągnięcie od Ciebie pieniędzy. Nie wspominamy o tym bez przyczyny, gdyż BeNaughty należy do tej samej grupy stron co Be2 czy iDates. W internecie bez trudu znajdziesz dużo bardziej godne zaufania portale randkowe od BeNaughty. De facto znasz już naszą opinię o BeNaughty i możesz skończyć czytać artykuł, ale zachęcamy do zapoznania się z uzasadnieniem i opiniami innych użytkowników.

BeNaughty – co to jest za serwis randkowy?

Do naszych opinii podchodzimy zawsze w podobny sposób, aby każda z ocenianych stron miała takie same szanse.

Tak się składa, że wiele z portali, które podlegają naszej krytycznej ocenie to serwisy nastawione na wyciąganie pieniędzy od nieświadomych i co tu kryć naiwnych użytkowników.

BeNaughty to portal randkowy należący do firmy:

 • Kaleton Web s.r.o. 559/37
 • Obchodna Str., Bratislava,
 • 811 06, Slovakia
 • REGON: C61234

Ta nazwa zapewne niewiele Ci mówi, warto jednak wiedzieć, że w swoim portfolio posiadają również WantMatures.com, która jest podobnie jak BeNaughty uważana jest za SCAM.

Obie strony celują do zupełnie innych użytkowników, ale obie wykorzystują podobne techniki manipulacji.

Jakby tego było mało jest ona członkiem Together Networks Limited sieci zrzeszającej kilka portali randkowych, z których wszystkie mają negatywne opinie.

Pamiętaj, aby nie ufać żadnej stronie, która w stopce lub regulaminie zawiera informację o przynależności do Together Networks Limited.

3.3 TOTAL SCORE

BeNaughty opinia

Rejestracja
benaughty logo

BeNaughty to serwis randkowy o złej sławie, który należy omijać. Odradzamy korzystanie i podpinanie karty kredytowej na stronie!


Jakość dopasowań 1
Funkcjonalność 6
Łatwość użycia 6
Obsługa klienta 5
Cena 1
Bezpieczeństwo 1
PROS
 • Prosta obsługa
CONS
 • Fałszywe profile
 • Skandaliczne subskrypcje
 • Mała liczba użytkowników
 • Wysokie ceny

Czy BeNaughty to oszustwo?

Jesteśmy po krótkim wyjaśnieniu czym jest BeNaughty pora więc rozprawić się z opiniami mówiącymi, że BeNaughty to oszustwo.

Problem polega na tym, że nie będziemy z nimi walczyć a je potwierdzać. Niestety, ale BeNaughty nie jest godną zaufania stroną randkową.

Niezależnie z jakiego portalu randkowego korzystasz zadaj sobie pytanie: Jak często zaraz po rejestracji otrzymuje się wiadomości od dziesiątek zainteresowanych kobiet?

Takie rzeczy się nie dzieją, chyba że obiektywnie jesteś osobą o urodzie 10/10, wtedy zapewne nie narzekasz na zainteresowanie.

Jednak w przypadku BeNaughty taką popularność zyskuje się nawet nie dodając zdjęcia i żadnych informacji o sobie.

Wykonaliśmy prosty test, który polegał na założeniu konta i pozostawieniu go na klika dni. Konto nie miało uzupełnionych danych w tym zdjęć.

benaughty falszywe wiadomosci

Już minutę po rejestracji napisały do nas 3 kobiety, po niecałej godzinie na naszej skrzynce znajdowało się ponad 10 wiadomości.

Jednak nie mogliśmy ich odczytać, gdyż darmowe konto pozwala na zobaczenie 3 wiadomości, na odsłonięcie kolejnych należy czekać godzinę.

Treści wiadomości pozostawiały wiele do życzenia:

 • Ty też się tu nudzisz? Może uciekniemy razem? Znam miejsce, w którym robią pyszną kawę.
 • Heja! Możesz do mnie napisać skarbie. Co sądzisz o zabawie online z niegrzeczną dziewczyną?

Jaka kobieta proponuje randkę w pierwszej wiadomości osobie bez zdjęcia? Jaka kobieta chce prowadzić niegrzeczną zabawę online z osobą bez zdjęcia?

We wszystkich tych wiadomościach jest tyle prawdy co w reklamach „Gorące mamuśki z Twojej okolicy”.

Profile nie należą do oszustów, chyba że nazwiemy tak administrację strony, bo to ona do nas pisze. Cel jest oczywisty, wymuszenie od użytkownika zapłacenia za możliwość pisania.

Zdjęcia osób, które do Ciebie piszą będą sugerować, że to normalne osoby, ale tak naprawdę po drugiej stronie klawiatury jest opłacany animator, który wie, jak poprowadzić rozmowę.

Opinie o profilu użytkowników

Standardowo w tym miejscu przechodzimy do oceny profilu użytkowników ocenianego portalu randkowego.

Niestety BeNaughty nie jest serwisem godnym zaufania i w żadne liczby jakie podaje nie można wierzyć.

Na stronie głównej czytamy „Dołącz do milionów członków pełnych miłości!”, problem w tym, że strona nie znajduje się w żadnym rankingu najpopularniejszych portali randkowych.

Nie wykluczamy faktu, że w serwisie faktycznie znajduje się ponad milion kont, ale zostały one utworzone przez administratorów albo użytkowników, którzy od dawna nie korzystają ze strony.

Brak jest również wiarygodnych danych mówiących o profilu przeciętnego użytkownika.

 • 51% użytkowników to kobiety,
 • 49% użytkowników to mężczyźni.

Strony promujące BeNaughty podają, że w serwisie jest więcej kobiet niż mężczyzn, co jest bzdurą, gdyż takie portale randkowe nie istnieją o ile nie dotyczą związków homoseksualnych.

Chcemy jednak zwrócić uwagę, że dane pochodzą ze stron zewnętrznych a nie bezpośrednio od właściciela BeNaughty.

Czy BeNaughty jest darmowe?

benaughty opinie o cenach

Serwis randkowy BeNaughty na stronie głównej informuje użytkowników o tym, że rejestracja jest darmowa i faktycznie tak jest, ale w praktyce korzystanie z funkcji portalu wymaga dokonania dodatkowych opłat.

W praktyce za wszystko trzeba płacić, a żebyśmy zbyt szybko się nie zniechęcili jesteśmy torpedowania wiadomościami od innych użytkowników.

Absolutnie odradzamy podpinanie do konta karty kredytowej, prowadzi to często do problemów ze ściąganiem pieniędzy wynikającym z automatycznej subskrypcji.

Wręcz skandaliczna jest praktyka opisana w zakładce członkostwo, gdzie dokonuje się opłaty za konto.

O ile wcześniej nie anulujesz, Twoje 1-dniowe członkostwo próbne, po zakończeniu, automatycznie zmieni się w nasz pakiet miesięczny w pełnej cenie zł74.

Zawsze, ale to zawsze czytaj dokładnie co jest napisane na stronie, do której podpinasz kartę kredytową. Jeśli tego nie zrobisz może Cię to sporo kosztować.

benaughty oszustwo cenowe

Kolejną bardzo słabą zagrywką jest pokazanie cen w ujęciu tygodniowym a nie miesięcznym. Każdy szanujący się serwis podaje cenę całej transakcji i ewentualnie mniejszą czcionką pisze, ile wyniesie opłata dzienna.

W naszej opinii system płatności w BeNaughty jest jednym z najgorszych jaki istnieje wśród portali randkowych.

Czy BeNaughty jest bezpieczne?

Zazwyczaj w tym miejscu opisujemy podejście aplikacji randkowych do bezpieczeństwa od strony technicznej i blokowania podejrzanych profili.

Określenie bezpieczeństwa na stronie, która wszystko robi by wyciągnąć od Ciebie pieniędzy nie ma wiele sensu.

Do kwestii bezpieczeństwa można podchodzić na różne sposoby, naszym zdaniem przekazywanie jakichkolwiek informacji BeNaughty nie jest rozsądnym rozwiązaniem.

BeNaught negatywne opinie mężczyzn

Najlepszym miejscem do sprawdzania opinii na temat poszczególnych aplikacji randkowych jest sklep Google Play i App Store. W przypadku BeNaughty nie ma takiej możliwości bo choć istnieje aplikacja o takiej nazwie to nie jest ona powiązana z omawianym serwisem.

W szerzeniu prawdziwych opinii nie pomagają również strony, które blokują dodawanie komentarzy pod recenzją strony. Pomimo problemów w polskim i zagranicznym internecie znaleźliśmy opinie potwierdzające nasze zarzuty wobec BeNaughty.

Przykładowe opinie mężczyzn o BeNaughty:

 • Rastamaniak89 – beznadzieja jak nie masz konta premium dzień w dzień 30 nowych wiadomości a jak sie człowiek skusi to nagle 0 przez wszystkie dni aktywacji 0 odzewu a jak konczy się to nagle znów 40 dziennie wiadomości.
 • nie polecam – NIE PODAWAJCIE ŻADNEJ KARTY. POBIERAJA KASE I ABY PROBLEMY SA ŻEBY ZAKNĄC KONTO. ZŁODZIEJE.
 • Jacek – Jedna wielka ściema i wyłudzanie pieniędzy. Booty które wysyłają wiadomości aby wykupić do nich dostęp, w ciągu jednego dnia dostałem ok 60 wiadomości od “chętnych kobiet” które na moja odpowiedź nie reagowały. Większość profili aktywna non stop. Wyłudzanie kasy poprzez niejasne zapisy w regulaminie. Nie polecam!!

Jak widzisz większość negatywnych opinie pokrywa się z naszymi zarzutami. Najczęściej pojawiające się oskarżenia to:

 • Fałszywe konta,
 • Nieuczciwe praktyki w pobieraniu pieniędzy,
 • Niejasno napisany regulamin.

Również zagraniczni recenzenci zwracają uwagę na problemy z jakimi boryka się BeNaught.

BeNaughty pozytywne opinie

benaughty pozytywne opinie

Próba znalezienia pozytywnych opinii o BeNaughty to prawdziwe wyzwanie, o ile nie bierze się pod uwagę oczywistych nieprawdziwych komentarzy tworzonych przez Twórców artykułów.

Wszystkie komentarze i informacje zawarte na naszej stronie są prawdziwe i można znaleźć je w internecie.

BeNaughty nasza opinia

Nasza opinia o serwisie randkowym BeNaughty nie może być pozytywna. Zarówno system fałszywych profili jak i sposób w jaki pobierane są opłaty wykluczają możliwość wystawienia BeNaughty pozytywnej opinii.

Randki na BeNaughty nie mają żadnej przewagi nad innymi popularnymi serwisami randkowymi. Mało tego wpływają negatywnie na postrzeganie aplikacji i stron randkowych przez użytkowników.

BeNaughty Twoja opinia

Zdajemy sobie sprawę, że nasza opinia to tylko jedna z wielu i możesz mieć odmienne zdanie. Istnieje szansa, że pośród setki fałszywych profili znalazłeś prawdziwą osobę, z którą udało Ci się zbudować relację.

Dlatego chętnie poznamy Twoją opinie o BeNaughty, zaletach i wadach tego serwisu randkowego. Masz historie związane z BeNaughty i chcesz się nią podzielić? Sekcja komentarzy jest do Twojej dyspozycji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
25 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
75 %
Surprise
Surprise
0 %