buziak pl jak usunac konto

Ostatnia aktualizacja 3 lipca 2023 przez Redakcja

Przyszedł czas na usunięcie konta z buziak.pl, ale nie wiesz, jak to zrobić? Takich osób jest więcej, warto więc przyjrzeć się temu tematowi nieco bliżej. Wiele portali randkowych robi dużo, aby zachęcić użytkowników do pozostania na stronie. Uciekają się w tym do nieciekawych praktyk jak chowanie przycisku usuwania konta. Na szczęście w przypadku buziak.pl nie ma takiego problemu. Sprawdźmy zatem krok po kroku jak usunąć konto na buziak.pl.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta buziak.pl?

Niezależnie od powodów jakie Tobą kierują chcemy Ci przypomnieć, że usunięcie konta na buziak.pl jest procesem nieodwracalnym.

Oznacza to, że po potwierdzeniu chęci rezygnacji z posiadania konta tracimy:

 • Kontakty,
 • Wiadomości,
 • Zdjęcia i informacje zawarte w profilu,
 • Konto premium.

Dlatego zachęcamy do przemyślenia tego kroku za nim się na niego zdecydujesz, zwłaszcza jeśli wciąż masz aktywne konto premium.

Jak usunąć kont na buziak.pl?

jak usunac konto buziak pl 

Buziak.pl dostępny jest wyłącznie przez stronę internetową. Oznacza to, że istnieje wyłącznie jeden sposób na usunięcie konta, który teraz omówimy.

 1. Zaloguj się na swoje konto,
 2. Kliknij Ustawienia w lewym menu,
 3. Zjedź na sam dół do sekcji Usuń konto i wprowadź swoje hasło,
 4. Podaj powód i wybierz Zaznacz tutaj, jeśli chcesz skasować konto i nie przenosić danych.
 5. Kliknij Usuń konto.

usun konto buziak pl

Gotowe, Twoje konto przestało istnieć w serwisie. Podczas procesu usuwania konta zostaniesz zapytany o chęć przeniesienia profilu na stronę kochlik.pl. To drugi portal należący do tej samej firmy, jeśli nie znasz go możesz sprawdzić opinię na naszej stronie.

Jak usunąć konto w wersji mobilnej buziak.pl?

Wspomnieliśmy, że istnieje tylko jeden sposób na usunięcie konta i jest to faktem, jednak strona wygląda nieco inaczej na telefonach. Mimo wszystko proces usuwania przebiega w dokładnie taki sam sposób.

 1. Zaloguj się na swoje konto,
 2. Kliknij Menu w prawym górnym rogu (trzy poziome kreski),
 3. Wybierz ustawienia
 4. Zjedź na sam dół do sekcji Usuń konto i wprowadź swoje hasło,
 5. Podaj powód i wybierz Zaznacz tutaj, jeśli chcesz skasować konto i nie przenosić danych.
 6. Kliknij Usuń konto.

Usuwając konto z poziomu telefonu usuwa się ono również na komputerze i na odwrót. Nie musisz przeprowadzać tego procesu na obu urządzeniach (zresztą nie jest to możliwe).

Czy warto usunąć konto na buziak.pl?

Na to pytanie każdy musi sam sobie odpowiedzieć. Jeśli masz problem ze znalezieniem partnerki bądź partnera i zastanawiasz się nad przedłużeniem płatnego konta, to w naszej opinii nie warto tego robić.

Na rynku są aplikacje i portale randkowe, które oferują większą i bardziej aktywną bazę użytkowników. Jeśli jednak prowadzisz konwersacje, które mogą zakończyć się spotkaniem, to warto doprowadzić rozmowę do etapu umówienia się na randkę.

To już wszystko w temacie rezygnacji z buziak.pl. Mamy nadzieję, że wiesz już jak usunąć konto na buziak.pl i nie będzie stanowić to dla Ciebie żadnego problemu. Jeśli jednak masz pytania, zadaj je w komentarzu postaramy się odpowiedzieć.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %