buziak logowanie i rejestracja

Buziak.pl jest jednym z najstarszych polskich portali randkowych, który wciąż działa. Co prawda z każdym rokiem liczba rejestracji i aktywnych użytkowników spada, ale strona wciąż stanowi alternatywę dl popularnych aplikacji randkowych. Ty czytasz ten artykuł, bo chcesz się dowiedzieć jak się zalogować do buziak.pl oraz jak przeprowadzić rejestrację. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak się zalogować do buziak.pl oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę. Czy znajdziesz na tej stronie swoją miłość? Tego nie dowiesz się, jeśli nie założysz konta!

Buziak.pl rejestracja

 buziak rejestracja

By móc zalogować się na swoje konto najpierw musimy je założyć, a w tym celu należy przeprowadzić prosty proces rejestracji. Jak zarejestrować się na buziak.pl?

 1. Wejdź na stronę buziak.pl,
 2. Wypełnij formularz rejestracji podając login, hasło adres e-mail, imię i datę urodzenia,
 3. Kliknij przycisk Rejestracja przez email,
 4. Wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w link aktywacyjny.

Gotowe, te 4 kroki sprawiły, że Twoje konto zostało utworzone. Jeśli wiadomość z linkiem aktywacyjnym nie dotarła koniecznie sprawdź poprawność wpisanego adresu E-mail w ostateczności skontaktuj się działem pomocy.

Buziak.pl logowanie

buziak logowanie

Proces logowania można przeprowadzić z poziomu strony głównej, wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk i podasz swój login oraz hasło.

 1. Wejdź na stronę buziak.pl,
 2. Kliknij przycisk Zaloguj się,
 3. Podaj login lub adres email i hasło,
 4. Kliknij Zaloguj.

Jak widzisz proces logowania nie jest skomplikowany i dasz sobie z nim bez problemu radę.

Jeśli masz już utworzone konto, ale nie pamiętasz hasła możesz skorzystać z Przypomnienia, które znajduje się pod przyciskiem logowania.

Wystarczy podać login lub adres email w efekcie na konto zostanie wysłana wiadomość z linkiem do zresetowania hasła.

Buziak logowanie przez stronę mobilną

logowanie buziak pl strona mobilna

Portal nie posiada zewnętrznej aplikacji, dlatego chcąc korzystać ze strony musimy wejść na jej mobilną wersję.

Proces logowania w tym wypadku wygląda identycznie jak na komputerze z tą różnicą, że przycisk Zaloguj się zlokalizowany jest u góry strony.

 1. Wejdź na stronę buziak.pl,
 2. Kliknij przycisk Zaloguj się na samym górze strony,
 3. Podaj login lub adres email i hasło,
 4. Kliknij Zaloguj.

Możesz również skorzystać z dokładnie tego samego formularza, który jest dostępny na komputerach osobistych, wystarczy przesunąć ekran nieco w dół.

Co warto wiedzieć przed logowaniem na buziak.pl?

buziak aktywowanie konta

Buziak.pl choć teoretycznie jest darmowym portalem randkowym to w praktyce wymaga dokonywania opłat. Tyczy się to mężczyzn, gdyż kobiety mają możliwość darmowego korzystania ze strony.

Na naszej stronie znajdziesz opinie o portalu buziak.pl, w której dokładnie opisujemy problemy z jakimi zmaga się strona.

Jeśli jesteś osobą starszą a w szczególności kobietą, Twoje szanse na znalezienia partnera rosną. Na stronie nie ma zbyt wielu młodych osób, te korzystają w większości z Tindera.

Proces logowania wymaga od nas podania kilku podstawowych danych jak:

 • Płeć,
 • Wiek,
 • Miasto zamieszkania,
 • Adres E-mail.

Wśród tych informacji nie ma nic co by mogło wzbudzać Twoje wątpliwości. Jednak portal zaleca przeprowadzenie weryfikacji, która polega na podaniu swojego zdjęcia lub numeru telefonu.

Brak weryfikacji nie ma istotnego wpływu na możliwości jakie masz. Nie musisz weryfikować konta by móc kontaktować się z innymi osobami, jednak zawsze to dodatkowy czynnik sprawiający, że inni użytkownicy będą chcieć z Tobą rozmawiać.

Buziak.pl problemy z logowaniem

Strona buziak.pl działa stabilnie, choć mogą przytrafić się awarie, to nie trwają one zbyt długo.

Twoje problemy z logowaniem mogą wynikać z:

 • Problemów z serwerami po stronie buziak.pl,
 • Brakiem internetu lub problemem ze stabilnością łącza,
 • Starymi plikami Cookies,
 • Źle wpisywanymi danymi do logowania.

Sprawdź dokładnie jakie dane wpisujesz, jeśli masz 100% pewności, że są poprawne spróbuj zalogować się na stronie w innej przeglądarce.

Gdyby problem dalej występował a Twoje połączenie sieciowe działało prawidłowo możesz poprosić o pomoc na stronie https://buziak.pl/pl/pages/contact lub pod adresem mailowym office@buziak.pl.

Czy warto logować się na buziak.pl?

Jednoznaczne wypowiedzenie się na temat tego czy warto logować się na buziak.pl nie jest możliwe. To zależy od osobistych preferencji i oczekiwań.

Jeśli chcesz zapoznać się dokładnie z problemami i zaletami strony zapraszamy do opinii o buziak.pl. Tam tłumaczymy dla kogo naszym zdaniem jest strona, a kto zmarnuje tylko czas.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz mieć wątpliwości jak zarejestrować i zalogować się na buziak.pl. Jeśli jednak masz pytania lub problemy zostaw komentarz postaramy się pomóc.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %