bzykrandki opinie

Ostatnia aktualizacja 9 kwietnia 2024 przez Redakcja

Walka z nieuczciwymi portalami randkowymi trwa w najlepsze. Czy to walka z wiatrakami? Nie, w końcu dzięki taki artykułom wiele osób chroni swoje portfele i nie marnuje czasu na rozmowy z nieprawdziwymi osobami. Tym razem przyszło nam się zainteresować portalem randkowym dla dorosłych Bzykrandki.pl. Już na wstępie możemy Ci zdradzić, że lepiej trzymać się z daleka od tej strony. Co prawda randki nastawiano na stosunek bez zobowiązań mogą wydawać się atrakcyjne, ale w rzeczywistości to tylko naciąganie pieniędzy. Sprawdźmy opinie o bzykrandki.pl oraz dlaczego słowo „oszustwo” jest tutaj na miejscu.

Bzykrandki.pl co to jest za portal randkowy?

Szukanie miłości na portalach randkowych jest dziś bardzo powszechne. Jednak nie wszystkie osoby nastawione są na tworzenie trwałego związku.

Co prawda szukanie innych osób, które podzielają naszą chęć jednonocnej przygody jest możliwe w popularnych aplikacjach randkowych, ale kosztuje dużo czasu.

Z myślą o takich osobach powstały portale randkowe, w których użytkownicy umawiają się w jasnym celu.

Bzykrandki.pl to portal z ogłoszeniami erotycznymi bazujący na zasadach portalu randkowego. Nie znajdziemy tu suchych ogłoszeń, a profile wielu „kobiet”, które czekają na mężczyzn.

Dlaczego zaznaczyliśmy słowo „kobiet” w cudzysłów? To się zaraz wyjaśni.

Zacznijmy tradycyjnie od sprawdzenia do kogo należy strona bzykrandki.pl, może to powie nam nieco więcej na temat tej witryny.

 • Kaleton Web s.r.o. 559/37
 • Obchodna Str., Bratislava,
 • 811 06, Slovakia
 • REGON: C61234

Czy ta nazwa czegoś nam nie mówi? Oczywiście, że tak! Są oni również właścicielem innych stron jak:

 • Benaughty,
 • Wantmatures.com.

Obie z omawianych strony to SCAM podobnie jak Bzykrandki.pl.

Na naszej stronie znajdziesz opinie o obu serwisach i obie jasno pokazują, że mamy tu do czynienia z maszynką do zarabiania pieniędzy.

Kaleton Web jest częścią grupy Together Networks, która posiada w swoim portfolio kilka portali randkowych. Skierowane są one do różnych grup odbiorców, ale łączy jeden i ten sam element: negatywne opinie.

Jeśli zobaczysz na jakiejkolwiek stronie w stopce jedną z tych dwóch nazw, nie marnuj swojego czasu i sprawdź bardziej wiarygodne strony.

2.0 TOTAL SCORE

Bzykrandki.pl opinia

Sprawdź
bzykrandki

W naszej opinii serwis bzykrandki.pl należy omijać szerokim łukiem. Niejasne zasady płatności i podszywanie się pod inne osoby, dyskwalifikują ten portal z wyścigu o miano najlepszego serwisu randkowego.


Jakość dopasowań 1
Funkcjonalność 6
Obsługa klienta 1
Płatności 1
Bezpieczeństwo 1
PROS
 • Co takiego?
CONS
 • Fałszywe profile
 • Skandaliczne subskrypcje
 • Mała liczba prawdziwych użytkowników

Bzykrandki to ściema i oszustwo?

Wiesz już całkiem sporo o bzykrandki.pl a nawet nie zaczęliśmy mówić o samej stronie. W internecie można znaleźć opinie, które mówią, że bzykradnki.pl to oszustwo i widzisz jest w nich sporo prawdy.

Bzykradnki.pl nie jest wiarygodnym portalem. Nie rejestruj się do niego i pod żadnym pozorem nie podpinaj karty kredytowej.

Teraz gdy mamy już to wyjaśnione możemy spokojnie przejść do przedstawiania argumentów świadczących za tą teza.

Zacznijmy może od tego, że strona przy rejestracji jasno pokazuje, że skierowana jest do mężczyzn. Żaden sensowny portal randkowy nie kieruje swojej oferty do jednej płci.

To kobiety przyciągają mężczyzn do serwisu i na odwrót, dlatego złotym środkiem są proporcje 50/50. W przypadku strony bzykrandki.pl wajcha jest zdecydowanie przekręcona na mężczyzn.

Jednak to tylko pewna poszlaka, która nic nie znaczy, ciekawiej zaczyna się dziać już po rejestracji.

Zastanów się jak często jesteś bombardowany wiadomościami od kobiet na innych portalach randkowych? Jeśli nie jesteś modelem to zapewne nie zdarza się to zbyt często.

Na bzykrandki.pl możesz poczuć się jak bożyszcze kobiet. Panie same do Ciebie piszą już minutę po założeniu konta i ustawiają się w kolejce na dzikie zabawy.

Po niespełna godzinie mieliśmy 11 wiadomości, naturalnie za przeczytanie wszystkich musimy zapłacić, jeśli tego nie zrobimy te zostaną po godzinie usunięte.

Zaskakujące jak wiele kobiet o urodzie modelek jest zainteresowanych seksem z nieznajomym bez zdjęcia.

Naturalnie nie są to prawdziwe kobiety a fałszywe konta stworzone przez moderację. Próba namówienia na rozmowę wideo prowadzi do przedłużania rozmowy w nieskończoność.

Po drugiej stronie klawiatury jest opłacany „animator”, który podszywa się pod zdjęcia losowych kobiet z internetu.

Bzykrandki opinia o profilu użytkowników

Jednym z pierwszych kroków jaki podejmujemy w naszych recenzjach jest próba przeanalizowania struktury demograficznej użytkowników.

W tym wypadku nie ma to większego sensu, gdyż bzykrandki.pl nie są stroną godną zaufania i nie można wierzyć w żadne informacje podane na stronie.

Czy Bzykrandki są płatne?

 bzykrandki platnosci

Pomówmy teraz o pieniądzach, bo to one są najważniejsze dla twórców strony bzykrandki.pl.

Jak wiele tego typu oszustw tak i bzykradnki reklamują się jako darmowy portal randkowy. Naturalnie rejestracja jest darmowa, ale by móc w pełni korzystać z portalu musimy dokonać płatności.

Ile taka przyjemność kosztuje?

 • 1 dzień – 4,49zł,
 • 3 dni – 8,08zł,
 • 1 miesiąc – 47,97zł,
 • 3 miesiące – 71,40zł,
 • 6 miesięcy – 102zł,

Abonament sam w sobie nie jest drogi i gdyby nie fakt, że strona nastawiona jest prowadzona w taki a nie inny sposób można by przemyśleć zakup konta premium.

Jednak absolutnie odradzamy podpinania karty i dokonywania zakupów na stronie bzykrandki.pl.

bzykrandki oszustwo

Płatności na stronie są automatyczne, oznacza to, że pieniądze pobierane są z konta zaraz po skończeniu cyklu. Jeśli zapomnisz odpiąć kartę, Twoje pieniądze stale będą finansować tą działalność.

 • Po zakończeniu okresu próbnego członkostwo zostanie automatycznie przedłużone, a Ty poniesiesz koszt opłaty członkowskiej (aktualnie 79.95 zł za miesiąc), o ile nie anulujesz.

Powyższa informacja napisana jest drobnym druczkiem na samym dole strony. Przytoczone 79,95zł tyczy się okresu 1 dnia wraz z wyborem droższych pakietów zwiększa się i cena.

Mało tego automatycznie jest zaznaczona poniższa opcja:

 • Dodaj bezpłatne 3-dniowe członkostwo próbne na naughtydate.com. Wyrażam zgodę na automatyczną zmianę mojego członkostwa, po zakończeniu 3-dniowego okresu próbnego, w 1-miesięczną subskrypcję za 79.95 zł, odnawianą co miesiąc do czasu jej anulowania.

Niestety, ale osoby, które nie przeczytały tekstu napisanego drobną czcionką padły ofiarą niejasnych zasad płatności.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze prezentowanie cen w ujęciu dniowym lub tygodniowym. Wyglądają one dużo atrakcyjnej i mogą mylić użytkowników. Prawdziwa cena znajduje się pod przyciskiem „Zapłać Teraz!”.

System płatności w bzykrandki.pl jest patologiczny i odradzamy korzystnie z niego.

Czy bzykrandki.pl są bezpieczne?

Krótko pomówmy o bezpieczeństwie samej strony. Najczęściej skupiamy się na aspektach technicznych, w tym wypadku są one ok, gdyż strona posiada odpowiednie zabezpieczenia a płatności przechodzą przez sprawdzone instytucje.

Jednak czy można mówić o bezpieczeństwie na stronie, która próbuje na każdym kroku nas oszukać?

W naszej opinie podawanie swoich danych w profilu na stronie, wysyłanie informacji do fałszywych kont czy podpinanie karty jest błędem.

Bzykrandki opinie mężczyzn

Niewielka liczba opinii o bzykrandki.pl jest z jednej strony dla nas problemem, gdyż utrudnia pisanie artykułu z drugiej dobrą wiadomością, gdyż świadczy o niewielkiej popularności tej strony.

Zazwyczaj najwięcej do powiedzenia w kwestii stron randkowych mają mężczyźni i nie inaczej jest w tym przypadku.

Przykładowe opinie mężczyzn o bzykrandki.pl:

 • Weron – Totalna ściema i naciągacze na kase. zaczynasz na stronie pukaczu pl a kończysz na bzykrandki ,jedno i drugie ściema
 • Grzegorz – Oszustwo nie ma możliwości rezygnacji z płatności cyklicznych brak jakichkolwiek kontaktu z usługodawcą
 • Max – Ściągają kasę z karty bez autoryzacji i zgody. Żadnych dziewczyn tylko roboty. Musiałem zablokować kartę…
 • Marcin – Wylaczylem platnosc a co miesiac pobieraja 74zl.Piszac reklamacje stwierdzili ze zle to zrobilem.drugi haczyk to platnosc niby na 1 dzien ale jesli wciagu 3 dni nie zrezygnujemy z platnosci to przedluzaja na miesiac.Beznadziejny portal!
 • Łukasz – Same fake konto wyludzanie pieniędzy po anulowaniu subskrybcji próbowali przejąć pieniądze z konta

Niestety powyższe komentarze pokazują, że oszustwo szerzone przez stronę jest skuteczne. Mamy nadzieję, że takich przykładów będzie coraz mniej.

Czy znaleźliśmy pozytywne opinie o bzykrandki.pl? Jak nietrudno się domyślić ten fantastyczny portal nie posiada użytkowników, skłonnych do dzielenia się pozytywnymi wrażeniami.

Naturalnie opinie przedstawione na stronie głównej są zmyślone, a zdjęcia rzekomych użytkowników wzięte z internetu.

Bzykrandki opinie kobiet

Skoro na portalu jest tak wiele kobiet chętnych do rozmowy i nie tylko to zapewne Panie są równie chętne do zamieszczania swoich opinii w internecie? Oczywiście, że nie!

Znalezienie opinii kobiet o bzykrandki jest zadaniem bardzo trudnym i na tym polu polegliśmy. Jeśli ten artykuł czytają Panie, zachęcamy je do pozostawienia komentarza.

Bzykrandki nasza opinia

Przedstawiliśmy Ci argumenty, która mają Cię uchronić przed korzystaniem z tej strony. Nawet słabe portale randkowe, ale uczciwe mogą liczyć na kilka ciepłych słów z naszej strony. Jednak w tym wypadku jest to niemożliwe, gdyż bzykradnki.pl to ściema a nie portal randkowy.

W naszej opinii korzystanie ze strony bzykradnki.pl wiąże się ze stratą czasu a w przypadku wykupienia konta premium również stratą pieniędzy.

Bzykrandki Twoja opinia

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci wyrobić swoją własną opinię na temat tego serwisu. Zazwyczaj zachęcamy abyś sam sprawdził, czy mamy rację, ale w tym wypadku odradzamy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie do wszystkich osób dotrzemy, dlatego chętnie poznamy opinie osób, które miały już okazję korzystać z tej strony.

Jeśli jesteś byłym lub obecnym użytkownikiem bzykrandki.pl zostaw po sobie ślad w komentarzu. Potwierdź nasze słowa albo się z nimi nie zgódź przedstawiając swój punkt widzenia.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami na naszej stronie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %