Tam, gdzie są pieniądze pojawiają się również oszuści. Rynek portali randkowych pełny jest firm, które tylko czekają na pieniądze nieświadomych ludzi. Jedną z takich stron jest chatzone.com, która tylko z pozoru wydaje się normalnym portalem randkowym. W rzeczywistości portal złożony jest w 90% z fałszywych kont wykorzystywanych przez administrację serwisu. Nie są to nawet żadne domysły, gdyż w regulaminie strony ta informacja jest jawnie podana. Do wabienia wykorzystywane są zdjęcia kobiet pozyskane z internetu. W tym artykule chcemy dokładnie omówić temat chatzone.com. Dostaniesz naszą opinie o chatzone.com oraz dowiesz się co o tej stronie myślą przeciętni użytkownicy serwisu.

Chatzone.com co to za serwis randkowy?

Znalezienie chatzone.com nie jest taką prostą sprawą. Prawdopodobnie popularne portale randkowe nie spełniły Twoich oczekiwać i natrafiłeś na Chatzone w sklepie Google Play lub przez marketing szeptany.

Jeśli przed skorzystaniem z portalu postanowiłeś opinie na jego temat to się chwali, bo jak się zaraz okaże nie warto zakładać na tej stronie konta.

Zacznijmy jednak od początku, a tym początkiem jest zapoznanie się z firmą, która stoi za chatzone.com.

 • Appcreators B.V.
 • Kaldenkerkerweg 20
 • 5913AE Venlo
 • Holandia

Zapewne ta nazwa niewiele Ci mówi, a musisz wiedzieć, że nie jest to firma ciesząca się dobrą opinią. Appcreators B.V. jest również właścicielem innego serwisu randkowego:

 • MoreDates.com.

Oba serwisy są praktycznie kopią siebie i powstaje pytanie czy nie lepiej skupić się na jednym? Tak działają poważne firmy a w tym wypadku właściciel chatzone.com ewidentnie wyczuł, że mogą pojawić się negatywne opinie i postanowił rozbić swoje projekty na dwa.

Chatzone.com to portal randkowy z fałszywymi profilami tworzonymi przez tzw. animatorów czyli moderację strony.

Skąd to wiemy? Pomijając fakt, że strona jest diabelsko podobna do idates czy mydates i zachodzi podejrzenie, że należy do tej samej osoby tylko różnych firm, to jesteśmy o tym informowani w regulaminie strony.

W celu zapewnienia rozrywki użytkownikom Appcreators wykorzystuje animatorów i operatorów jako *profesjonalnych partnerów do czatowania, którzy nie są osobno oznaczani w systemie. Usługa ta jest świadczona z zachowaniem najwyższej jakości. Nie ma możliwości prawdziwego spotkania z tymi operatorami.

Powiedzmy sobie szczerze na tym etapie powinieneś już rezygnować z chęci utworzenia konta.

Firma zatrudnia specjalnie opłacane osoby do tego, aby „bawiły” swoich użytkowników rozmową na portalu randkowym.

Chyba nie o to chodzi w tego typu stronach? Dodatkowo nie informuje użytkowników, że rozmawiają z animatorami.

O tym czy chatzone.com jest oszustwem więcej w dalszej części artykułu.

Musisz wiedzieć, że chatzone.com jest tylko z pozoru darmowy. W rzeczywistości liczba darmowych wiadomości jest ograniczona a z czasem konieczny jest zakup konta premium.

Jeśli tego nie zrobisz strona stanie się jedynie przeglądarką profili.

2.4 TOTAL SCORE

Chatzone opinie

Sprawdź
chatzone

Jakość dopasowań 1
Płatności 1
Obsługa klienta 2
Bezpieczeństwo 2
Funckjonalność 6
PROS
 • Nie naciągają na automatyczne odnawianie subskrypcji.
 • Znamy jeszcze gorsze strony
CONS
 • Fałszywe profile
 • Mała liczba prawdziwych użytkowników
 • Wysoka Cena

Czy chatzone.com to ściema i oszustwo?

Zasadniczo odpowiedź na to pytanie powinna brzmieć „tak” problem tkwi w tym, że firma informuje o charakterze strony.

Pierwszym co widzisz po zalogowaniu na woje konto to strona główna z profilami różnych kobiet. Nie zdążysz dobrze się rozejrzeć a już po chwili na Twoją pocztę przyjdzie pierwsza wiadomość od kobiety zainteresowanej rozmową.

Pomyślisz „fantastycznie”! Następnie weźmiesz spokojny w wdech i dojdziesz do wniosku, że coś tu nie gra. Wiadomości od kolejnych kobiet będą napływać jedna po drugiej a przecież nawet nie dodałeś zdjęcia, coś tu nie gra.

Osoby, które będą się z tobą kontaktować to wspomniani animatorzy a nie osoby widoczne na zdjęciach.

Partnerzy do czatowania to wirtualne profile moderowane przez fascynujące, prawdziwe osoby. Prawdziwe spotkania z nimi są niemożliwe.

Strona randkowa oferująca możliwość rozmowę z facetami podszywającymi się pod kobiety nie brzmi jak coś fajnego. Naturalnie wśród animatorów mogą być również kobiety, nie będą one jednak odpowiadać osobą widocznym na zdjęciach.

A skąd są te zdjęcia? Oczywiście z internetu i z dużym prawdopodobieństwem firma nie ma do nich praw autorskich. Ludzie z fotografii nie mają pojęcia, że wykorzystywani są przez firmę z Holandii.

chatzone falszywe profile

Ze względów prawnych zamazujemy osobę widoczną na zdjęciu, ale musisz nam uwierzyć, że to jedna z kobiet, która do nas zagadała, a zdjęcia widoczne poniżej pochodzą z rosyjskich stron.

W zasadzie to nie musisz nam wierzyć możesz sam przeprowadzić ten test w wyszukiwarce zdjęć Yandex.

Po niecałych 24 godzinach mieliśmy w skrzynce 15 wiadomości od kobiet chcących rozmowy i to bez dodanego zdjęcia.

Takie rzeczy się nie dzieją, wystarczy chwila refleksji by stwierdzić, że ktoś próbuje nas oszukać. Pomagają w tym wiadomości otwierające od rzekomych kobiet:

 • Marika72 – „Seksowna kobieta Cię chce! 🙂 Właśnie zobaczyłam Twój profil i po prostu musiałam od razu do Ciebie napisać!
 • Helena138 – Co robisz kiedy jesteś sam?
 • Hanna2009 – Cześć cześć! czy jesteś po prostu lurkerem, i dlatego nie masz zdjęcia? A może szukasz czegoś? daj mi znać!

Tak dziwne wiadomości nie mogą pochodzić od ludzi. Administratorzy tak nieudolnie wysyłają wiadomości, że zapominają np. usunąć cudzysłów z treści.

Kolejna ciekawostka jest taka, że kobiety są zawsze online gotowe na Twoją wiadomość. Odpowiedzi są szybsze niż Kubica w Kanadzie i to niezależnie od pory dnia czy nocy.

Problem pojawia się, gdy zadasz pytanie o to czy osoba po drugiej stronie jest realna.

rozmowa z falszywym profilem

Jak widać animatorzy nie mają pojęcia o swojej pracy i łamią regulamin własnej strony.

Mało tego, gdy spróbujesz zaproponować rozmowę wideo okaże się, że nie ma takiej możliwości. Powód nieistotny zawsze się jakiś znajdzie.

Wszystkie wymienione elementy sprawiają, że słowa „ściema i oszustwo” mogą stać obok chatzone.com.

Chatzone.com – opinia o profilu użytkowników

Wiesz już, że pokładanie wiary w jakiekolwiek informacje wychodzące od właściciela strony nie mają żadnego sensu.

Rozmowy prowadzone są w taki sposób, aby naciągnąć się na zakup konta premium i nic więcej.

Zazwyczaj w tym segmencie omawiamy demografię użytkowników skupiając się na ich wieku i liczebności. W końcu w portalu randkowym chodzi o to, żeby było dużo osób w wieku jaki nas interesuje.

Przeprowadzenie takich testów w przypadku chatzone.com nie ma najmniejszego sensu. Strona zapełniona jest botami i nie można na tej podstawie nic sensownego wywnioskować.

Ponad 80 000 użytkowników każdego dnia dobrze się bawi, dołącz do nich i przeżyj nową przygodę już dziś.

Na stronie głównej nie znajdziemy wielu informacji poza tą, którą widzisz powyżej. Ile w niej prawdy?

Zapewne niewiele, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że takie liczby mogą osiągać wyłącznie popularne portale randkowe.

Co prawda chatzone jest serwisem globalnym, ale jego popularność na Google Play pokazuje, że przytoczona liczba jest z kosmosu.

Jednego czego jesteśmy pewni to to, że ze strony korzystają głównie mężczyźni, to do nich skierowana jest oferta. Czy na portalu są prawdziwe kobiety? Zapewne tak, ale giną w odmęcie fałszywych kont.

Czy Chatzone.com jest płatne?

chatzone opinia o cenie

Wiesz już na jakich zasadach działa strona i jesteś na bazie tego w stanie wyciągnąć własne wnioski.

Możemy przejść teraz do omawiania ceny, bo tu również czekają na nas pewne kwiatki.

Na stronie głównej ani w przekazach marketingowych, które mieliśmy okazie zobaczyć nie znajdziemy reklamowania chatzone.com jako darmowej strony.

To jeden z niewielu plusów działalności firmy stojącej za tą stroną.

Taka reklama byłaby tylko kolejnym kłamstwem, gdyż chatzone.com bez wykupienia monet nie ma większego sensu.

Randki na chatzone.com opierają się na wydawaniu wirtualnych monet. Koszt jednej wiadomości to 50 monet a na start dostajemy 100 monet, więc możemy wysłać zaledwie dwie wiadomości.

Serwis udostępnia możliwość zagrania w koło fortuny za monety, które masz na koncie. Może okazać się, że wygrasz, choć szanse na przegraną są wyższe.

Pulę naszych monet możemy zwiększyć do 200 wystarczy zweryfikować adres mailowy, jednak to wciąż tylko 4 darmowe wiadomości.

To zdecydowanie zbyt mało jak na darmowy serwis, więc musimy uznać, że chatzone.com to płatna strona randkowa.

Jak wyglądają konkretne ceny?

 • 100 monet – 9,99zł,
 • 300 monet – 24,99zł,
 • 600 monet – 49,99zł,
 • 1200 monet – 99,99zł,
 • 3000 monet – 249,99zł,

Do powyższych pakietów dokładane jest drugie tyle monet bonusowych. Co prawda w teorii jest to promocją, ale w praktyce ten bonus dostępny jest cały czas.

W takim wypadku mamy:

 • 4 wiadomości za 9,99zł,
 • 12 wiadomości za 24,99zł,
 • 24 wiadomości za 49,99zł,
 • 48 wiadomości za 99,99zł,
 • 120 wiadomości za 249,99zł,

Nie są to atrakcyjne stawki, mówimy tu wręcz o absurdalnych kwotach. Do poprowadzenia sensownej rozmowy potrzebujemy minimum 24 wiadomości co wiąże się z wydatkiem 49,99zł.

To tylko przy założeniu rozmowy z jedną osobą i abstrahując od faktu, że na stronie są fałszywe profile.

W naszej opinii system płatności zaproponowany przez chatzone.com jest bardzo słabo i niekonkurencyjny.

Chatzone opinie w sklepie Google Play

Cechą charakterystyczną stron opartych na tym szablonie co chatzone.com jest posiadanie dodatkowo aplikacji w sklepie Google Play a czasem również w App Store.

Zawsze zachęcamy do sprawdzenia opinii dostępnych w sekcji pobierania aplikacji. Poza mało wnoszącymi komentarzami, można natrafić tam na treści, które powinny dać nam do myślenia.

Sama ocena aplikacji chatzone na poziomie 3/5* nie jest tragiczna, wynika jednak z zaledwie 4,67 tys. opinii. Nie należy również przykładać do niej dużej wagi, gdyż oceną można łatwo manipulować.

Dla porównania poniżej możesz sprawdzić oceny innych popularnych aplikacji randkowych w tym niesławnego idates.

 • Badoo – 4,0*
 • Tinder – 3,0*
 • Edarling – 3,0*
 • Fortka – 4,2*
 • iDates – 4,9*.

To tylko pokazuje, że wartości liczbowe potrafią być bardzo mylne bez zapoznania się z kontekstem sprawy.

Poniższe opinie mogą sugerować, że mamy do czynienia z nieoszlifowanym diamentem portali randkowych.

chatzone opinie

Jednak wystarczy przewinąć oceny nieco niżej by natrafić na bardziej wiarygodne opinie.

 • Filip – Polowanie na jelenie i debili. Same boty. Wyłudzanie danych i pieniędzy.
 • Michal – Naciągacze. Takowe konta. 10 zł za 2 wiadomości na czacie. To powinno być zablokowane
 • Jarek – Jedno wielkie oszustwo. Osoby tam są wirtualne (boty) i naciągają na czatowanie żebyś musiał doładowywać monety. Nie polecam.

Niestety nie wszystkie osoby mają łatwość w odróżnianiu fejkowych wiadomości od tych pisanych przez prawdziwych użytkowników.

Czy te wiadomości mógłby pochodzić od konkurencji? Oczywiście, że tak, ale takie opinie pojawiają się we wszystkich serwisach opisujących chatzone.com i są potwierdzeniem stanu zastanageo.

W przypadku pozytywnych opinii nie mamy narzędzi pozwalających ocenić ich prawdziwość. Jednak nie potrzeba zbyt wiele by zrozumieć, że nie są to komentarze dodawane przez prawdziwych użytkowników.

Chatzone opinie kobiet

Po zalogowaniu w serwisie od razu jesteśmy atakowani ofertami zainteresowanych kobiet. Skoro panie są tak „wokalne’ to zapewne będą również bardzo dobrze widoczne w sekcji komentarzy nieprawdaż?

Po tak zadanym pytaniu zapewne spodziewasz się odpowiedzi. Znalezienie opinii kobiet o chatzone.com nie jest prostą sprawą.

Panie niechętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami, ale nie dlatego że się wstydzą a dlatego, że mało która z nich korzysta z tego serwisu.

Niestety pomimo wielu przeglądniętych stron nie znaleźliśmy opinii, które wnosiłby coś do tematu.

Chętnie poznamy opinie pań, jeśli czytasz ten artykuł i jesteś kobietą a miałaś okazje korzystać ze strony zostaw swoją opinię w komentarzu.

Chatzone opinie mężczyzn

Faceci nie powinni narzekać na chatzone w końcu kobiety same o nich piszą i to w sporej liczbie, a gdy samemu się zagada okazuje się, że druga strona jest zainteresowana.

W takiej sytuacji można spodziewać się zalewu pozytywnych opinii na różnych portalach, a oczywiście tak nie jest.

Na co głównie narzekają panowie? Oczywiście na fałszywe konta i wysokie opłaty.

 • Radek – Typowy przekręt na kasę.Najpierw przynęta,jak złapiesz haczyk to wymijające odpowiedzi,przewlekanie w czasie,niedomowienia tylko po to aby ściągnąć z ciebie kasę.Czasem odpowiedzi nie na temat -pomylila adresata,nie prawdziwe profile,pisała,że jest z Krosna a o Krośnie nie miała zielonego pojęcia.
 • Bronek – Jaka atrakcyjna kobieta po założeniu przez faceta konta i to bez zdjęcia bombarduje go wiadomościami.
 • Henry – Typowy naciągacz moderatorzy skanują zdjęcia z innych portali podszywają się pod te osoby jak podaje jak się można skontaktować przez whatsapp gr facebooknawet podając swój telefon Zawsze ta sama odpowiedź .Mafia oszustów i naciągaczy na kasę.

My również podjęliśmy próbę nakłonienia drugiej strony do rozmowy wideo, oczywiście bez rezultatów.

Podszywanie się pod inne osoby jest karane i to niezależnie od jakiegoś regulaminu strony. Jednak to temat dla prawników a nie recenzentów.

Chatzone czy jest bezpieczne?

O bezpieczeństwie można mówić na dwóch płaszczyznach technicznej i personalnej. Chatzone.com spełnia podstawowe techniczne wymogi bezpieczeństwa strona ma:

 • Certyfikat SSL,
 • Bezpieczne płatności,
 • Odpowiednie Regulaminy i politykę prywatności.

Jednak jak to się ma do oszukiwania swoich użytkowników? W końcu oszuści najczęściej robią wszystko by zdobyć nasze pieniądze a chatzone.com działa w dokładnie tej samej wierze.

Nie jesteśmy w stanie oderwać fałszywych kont od tematu bezpieczeństwa. Jak można powierzyć swoje dane osobowe, zdjęcia i dane bankowe stronie, która działa w ten sposób?

W naszej opinii chatzone,com nie jest stroną godną zaufania, choć wykazuje bezpieczeństwo techniczne.

Chatzone nasza opinia

Czas powoli zmierzać ku końcowi naszej recenzji portalu randkowego chatzone.com. Niestety ostatnimi czasu przypadło nam oceniać praktycznie same nieuczciwe portale randkowe, tak jest i tym razem.

Chatzone mógłby być czymś więcej niż tylko dojarką pieniędzy, ale niestety właśnie tym jest.

W naszej opinii korzystanie z chatzone.com nie ma żadnego uzasadnienia. Dane o liczbie użytkowników czy otwarte mówienie o stosowaniu fałszywych kont wykorzystujących ukradzione zdjęcia stawia sprawę jasno.

Nie zakładaj konta na chatzone.com to tylko strata czasu i ewentualnie pieniędzy.

Chatzone.com Twoja opinia

Znasz naszą opinię na temat chatzone.com oraz wiesz co o stronie myślą inni użytkownicy. Choć nasza opinia jest negatywna i oparta na faktach to wciąż tylko jedna opinia w morzu innych.

Chętnie poznamy Twoją opinię o chatzone.com. Podziel się swoimi doświadczeniami z tą stroną i daj znać innym użytkownikom czy warto zakładać konto na tej stronie.

My tymczasem dziękujemy za uwagę i mamy nadzieję, że nasz artykuł uchroni Cię przed utratą pieniędzy oraz pozwoli wyrobić własną opinię o chatzone.com.

Happy
Happy
67 %
Sad
Sad
33 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %