Nie da się ukryć, że płatne portale randkowe nie mają łatwego życia. Do funkcjonowania potrzebują naprawdę dobrej oferty i wysokiej skuteczności lub uciekania się do nieuczciwych praktyk. Jednak podział na darmowe i płatne strony randkowy nie jest kompletny. Na rynku dostępne są również takie serwisy jak Chatzone.com, który jest serwisem pseudo darmowym. Oznacza to, że większość funkcjonalności udostępniona jest nieodpłatnie, ale za możliwość wysyłania wiadomość należy płacić. W przypadku chatzone.com płacimy monetami, których ilość jest ograniczona. Nie dziwią nas więc pytania o to jak dostać darmowe monety i pisać za darmo. Czy jest taka możliwość?

Chatzone jak pisać za darmo?

Na stronie głównej chatzone.com nie znajdziemy żadnej informacji o tym, że portal jest darmowy. Nie bez powodu, gdyż szybko okazuje się, że darmowe są jedynie dwie pierwsze wiadomości.

Podstawową walutą na stronie są wirtualne monety, które można wymieniać na:

 • Wysyłanie glifów,
 • Wysyłanie wiadomości,
 • Wysyłanie prezentów.

O ile wysyłanie gifów i prezentów nie ma większego znaczenia o tyle bez wiadomości ciężko będzie kogoś poznać.

Na start jako nowy użytkownik dostajemy pakiet powitalny 100 monet, a koszt jednej wiadomości to 50 monet. Proste obliczenia wskazują, że za darmo możemy wysłać jednie 2 wiadomości.

W tym miejscu musimy sobie jasno powiedzieć:

Portal randkowy chatzone.com nie oferuje możliwości darmowego nielimitowanego pisania.

Mimo wszystko mamy możliwość uzbierania większej liczby darmowych coinów chociażby za sprawą gry w koło fortuny.

chatzone sposob na darmowe monety

Codziennie użytkownik ma możliwość wykonania 1 darmowego obrotu kołem lub zapłaty 25 monet za każde kolejne przekręcenie.

Na kole znajdują się takie wartości:

 • 2 x 10 monet,
 • 2 x 5 monet,
 • 2 x 20 monet,
 • 2 x 50 monet,
 • 1 x 100 monet,
 • 1 x 250 monet,
 • 2 x Darmowy obrót.

Naturalnie to tylko niewielki dodatek, by móc normalnie rozmawiać musielibyśmy kręcić kołem przez kilka miesięcy, dzień w dzień i to z dobrymi rezultatami.

Granie za posiadane monety nie ma większego sensu, gdyż zarabiamy na 4 polach a tracimy na 6.

Może wydawać się, że to nie duża różnica, ale statystycznie jest ogromna, przy 100 zakręceniach praktycznie 0 szans na wyjście z pozytywnym rezultatem.

Co prawda zyskujemy zdecydowanie więcej monet, ale zawsze kończyliśmy z 0 monet na koncie.

Chatzone darmowe monety

Dla osób szukających darmowych monet nie mamy dobrej informacji. W stopce strony znajduje się zakładka Pomoc/Wsparcie, w której znajduje się osobna sekcja odnośnie darmowych monet.

Czytamy tam:

W tej chwili, nie ma sposobu, aby uzyskać darmowe monety. 100 darmowych monet, które zapisujemy na Twoje konto jako prezent powitalny podczas rejestracji, jest wyjątkiem od tej reguły.

Oznacza to, że nie ma żadnego oficjalnego sposobu na uzyskanie darmowych monet z jednym wyjątkiem.

Przy rejestracji otrzymujemy na skrzynkę mailowa wiadomość z potwierdzeniem adresu. Jeśli klikniemy w link, który się tam znajduje zyskamy za darmo 100 nowych monet.

 1. Wejdź na swój adres E-mail,
 2. Otwórz wiadomość od iDates,
 3. Kliknij Potwierdź swój adres e-mail już teraz!

Nie oszukujmy się to tylko 2 darmowe wiadomości nie zmieni to wiele w Twoim postrzeganiu strony.

Darmowe monety przyznawane są również przy wykupieniu poszczególnych pakietów. Jednak nie zwracaj na to uwagi, gdyż ten bonus jest od zawsze i nie jest żadnym bonusem.

Traktuj dodatkowe monety jak całą pulę z monetami, które kupujesz to żadna promocja a zabieg marketingowy.

Ostatnim sposobem na uzyskanie darmowych monet jest włączenie powiadomień w przeglądarce za co otrzymamy „aż” 25 monet.

25 darmowych monet

Czy darmowe monety będą kiedyś dostępne? Prawdopodobnie nigdy, gdyż strona zarabia na naiwnych osobach kupujących wirtualną walutę.

Dlaczego naiwnych? O tym dowiesz się z naszej opinii o chatzone.com.

Jak obejść limit wiadomości na chatzone.com?

Przy dobrych wiatrach jesteś w stanie mieć 5 darmowych wiadomość na start. Oznacza to, że nie ma sensu rozkładania ich na kilka konwersacji.

Wykorzystaj te 5 wiadomości do rozmowy z jedną osobą zwiększając swoje szanse na sukces. Jednak przedostatnia wiadomość musi dotyczyć propozycji przejścia na inny komunikator.

 • Facebook,
 • Whatsapp,
 • Instagram,
 • Skype.

Przeprowadzisz na nich bezpłatne rozmowy, naturalnie tego typu aplikacji i programów jest więcej.

W wysłanych wiadomościach musisz być konkretny, nie marnuj ich na nic nieznaczące treści. Niestety przechodzenie na inne komunikatory jest domeną oszustów więc osoba, z którą rozmawiasz może nie być do tego chętna, ale nic z tym nie zrobisz.

Czy warto płacić za monety na Chatzone?

Absolutnie nie warto płacić za monety chatzone.com. Strona składa się praktycznie z samych profili stworzonych przez administratorów. Szansa znalezienia tam prawdziwiej kobiety jest marginalna a do tego ceny monet są absurdalne.

Fałszywe profile mają zachęcać Cię do płacenia za monety. Rozmowa prowadzona jest w taki sposób, aby wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej wiadomości.

Gdy poprosisz o możliwość rozmowy Wideo oczywiście ta zostanie odrzucona. Nie trać swojego czasu i pieniędzy na korzystanie z chatzone.com.

Jeśli jednak chcesz przetestować stronę na własnej skórze skorzystaj z opisanych metod zdobycia darmowych monet, a najlepiej załóż kilka kont by przekonać się, że pisać będą do Ciebie te same osoby.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %