Ostatnia aktualizacja 31 października 2022 przez Redakcja

Spotkała Cię sytuacja, w której masz informację o nowej parze na Tinderze a gdy wchodzisz na konto okazuje się, że takiej nie ma? Jak się okazuje nie tylko Tobie został sprawiony taki psikus. Zatem czy Tinder usuwa pary? Nie, choć zdarzają się błędy, które mogą sugerować, że tak się dzieje. Jeśli zniknęła ci para, którą masz od dłuższego czasu, też istnieje na to wytłumaczenie. Sprawdźmy zatem kiedy usuwane są pary na Tinder i czy odinstalowanie Tindera usuwa pary.

Czy Tinder usuwa pary?

Tinder sam z siebie nie usuwa par. Jedyną osobą, która może to zrobić jesteś ty sam lub osoba, z którą masz parę.

Nie ma żadnych powodów, dla których Tinderowi miałoby zależeć na usunięciu Twojej pary. Aplikacja potrzebuje użytkowników, którzy są zadowoleni z jej działania, a takie usuwanie par bez powodu tylko pogarszałoby opinię o Tinderze.

Dlaczego zniknęła mi rozmowa na Tinderze?

Co zatem wpływa na to, że czasem rozmowy i pary znikają z naszego konta? Podstawowym powodem jest usunięcie konta przez osobę, z którą mamy prę czy rozmowę. Niestety, ale wiele osób decyduje się na usunięcie konta nawet jeśli jesteście w trakcie rozmowy.

Drugim powodem jest zbanowanie osoby z Twoje pary przez Tindera. Aplikacja ma własny regulamin, którego złamanie grozi zbanowaniem konta.

Ostatnią z możliwych opcji jest zablokowanie Cię przez osobę z pary. Jeśli napiszesz coś co się nie spodoba drugiej osobie może ona Cię zablokować co kończy się zniknięciem pary.

Czy odinstalowanie Tindera usuwa pary?

Odinstalowanie Tindera nie powoduje usunięcia par i prowadzonych rozmów. Konto Tinder jest oderwane od aplikacji, możesz logować się na nie na komputerze, telefonie czy tablecie.

Po odinstalowaniu aplikacji możesz ponownie ją zainstalować i po zalogowaniu się na swoje konto zobaczysz te same pary co przed odinstalowaniem aplikacji.

Naturalnie pamiętaj o tym, aby logować się do konta tymi samymi danych.

Jeśli chcesz usunąć konto wraz z parami zajrzyj do artykułu o tym jak usunąć konto na Tinder.

Tinder usunął mi wszystkie pary

We wstępie napisaliśmy, że Tinder nie usuwa par i tak faktycznie jest, ale mogą pojawić się problemy techniczne, które powodują, że na koncie nie widać par.

tinder usuwanie par

 

Jak czytamy na stronach Tindera gdy usunięte zostaną Ci wszystkie pary należy wylogować się do aplikacji i ponownie zalogować.

  1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
  2. Kliknij Ustawienia,
  3. Zjedź na dół i wybierz „Wyloguj się”.

Pamiętaj, że chcesz się wylogować nie usuwać konto. Po wylogowaniu należy ponownie się zalogować na swoje konto.

Jak odzyskać usuniętą parę?

Każdemu zdarzają się błędy, jeśli przypadkowo usuniesz swoją parę niestety nie mamy dobrej wiadomości. Jedyną opcją na odzyskanie usuniętej pary jest założenie nowego konta. Nawet Tinder Gold czy Platinum nie pozwalają cofnąć takiej decyzji.

Jeśli pamiętasz wiek tej osoby i miejscowość możesz filtrami zawęzić krąg poszukiwania co pozwoli szybciej trafić na osobę, która Cię interesuje.

Pamiętaj jednak, że usunięcie konta oznacza utratę pozostałych par i prowadzonych rozmów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %