Ostatnia aktualizacja 2 maja 2023 przez Redakcja

Żyjemy w ciekawych, ale i zabieganych czasach. Wielu z nas skupia się na pracy mając coraz mniej czasu dla siebie. Odbija się to na mniejszej liczbie związków, co doskonale widać w krajach wysoko rozwiniętych jak Japonia. W Polsce zmiany zachodzą wolniej, ale są zauważalne chociażby na podstawie tego ilu mężczyzn szuka kobiet na godziny na telefon. Akceptacja tego zjawiska jest dużo wyższa niż jeszcze 220 lat temu. Co prawda chwalenie się kobiet, że zarabiają w taki sposób nie jest pozytywnie odbierane, ale coraz częściej takie zjawisko jest normalizowane. W tym artykule nie chcemy skupiać się na Paniach a na mężczyznach szukających kobiet na godziny. Podpowiemy wam, gdzie ich szukać oraz jakie macie alternatywy.

Dlaczego mężczyźni szukają kobiet na telefon?

Jak nie wszyscy wiedzą w polskim prawie prostytucja nie jest zabroniona. Naturalnie istnienie zawodu „alfonsa” czy tworzenie domów publicznych nie jest możliwe, ale kobieta może zarabiać swoim ciałem.

Coraz więcej głównie młodych dziewczyn wykorzystuje ten fakt, gdyż mowa jest o dobrych stawkach godzinowych.

Z drugiej strony niektórzy mężczyźni uznają, że takie rozwiązanie jest dla nich jak najbardziej korzystne. Nie można mierzyć każdego swoją miarą, życie każdej osoby jest inne.

Życie potrafi być stresujące a nie od dziś wiadomo, że seks jest jedną z najlepszych metod na rozładowanie stresu.

Panowie, którzy zakończyli związek lub nie są w stałej relacji z partnerką od dłuższego czasu mogą potrzebować niezobowiązującego spotkania z kobietą. W takich sytuacjach dziewczyna na telefon wydaje się być optymalnym rozwiązaniem.

Prawda jest też taka, że nie każdy jest w stanie zbudować trwałą relację. Mamy różne charaktery a niektóre są na tyle specyficzne, że skutecznie utrudniają nawiązywanie związków, które przetrwają dłuższy okres.

Naturalnie w takich sytuacjach można pracować nad sobą, ale ten proces jest mozolny i nie tak łatwy jak mogłoby się wydawać.

Powodów, dla których faceci szukają ogłoszeń kobiet na godzin może być zdecydowanie więcej. My jedynie chcieliśmy nakreślić to zagadnienie pokazując, że nie każda osoba korzystająca z takich usług jest obleśnym zboczeńcem albo wymaga napiętnowania.

Gdzie znaleźć kobietę na godziny?

Ustalmy jedno mówiąc „kobieta na telefon” mamy na myśli kobiety, które za swoje usługi oczekują zapłaty. Odpadają nam zatem typowe portale randkowe jak Tinder gdyż tam kobiety zazwyczaj są zainteresowane tym samym, ale tylko z mężczyznami, których zaakceptują.

My szukamy miejsc, w których Panie nie wybrzydzają i zjawiają się w umówione miejsce na czas.

Pomimo odrzucenia Tindera poszukiwania należy zacząć w internecie to tutaj obecnie znajdziemy ogłoszenia kobiet na godziny.

Erodate – i podobne portale randkowe

Istnieje masa portali „randkowych” dla osób poszukujących seksu. Na większości z nich można znaleźć kobiety oferujący stosunek na godziny za określoną stawkę.

Erodate to najpopularniejszy portal tego typy stąd znalazł się w nagłówku. Opinie o serwisie są różne stąd, pomimo iż go polecamy, zachęcamy do dokładnego sprawdzania profili, z którymi rozmawiasz i szybkiej weryfikacji tożsamości.

Poproś o rozmowę wideo lub spotkanie, aby nie tracić pieniędzy na zakup dodatkowych kredytów.

Anonse towarzyskie

Prawdopodobnie miejscem, w którym najłatwiej znaleźć dziewczyny na godziny jest portal ogłoszeniowy z anonsami kobiet. Takich stron jest masa i bardzo ciężko zweryfikować wiarygodność ogłoszeń na każdej z nich.

Dlatego poniżej zamieszczamy listę najpopularniejszych tego typu stron a w dalszej części artykułu, podpowiemy Ci jak rozpoznawać fałszywe profile.

Jak wspomnieliśmy lista tego typu stron jest zdecydowanie dłuższa wystarczy poszukać anonsów kobiet i znajdziesz masę propozycji od kobiet, które mogą Cię zainteresować.

Lokalne strony z ogłoszeniami

Zdziwiłbyś się, ile istnieje stron z ogłoszeniami dedykowanych konkretnym miastom. Na wielu z nich jest sekcja „Pani pozna Pana” albo „Ogłoszenia towarzyskie.

Z założenia omawiane sekcje miały służyć poznawaniu się samotnym osobom i choć rzeczywiście tak jest to wykorzystywane są również przez kobiety oferujące swoje usługi na godziny.

To tylko przykładowa strona, która pokazuje, że znalezienie kobiety nie musi być takie trudne jak to się może na początku wydawać.

Kiedy dziewczyna na godziny staje się problemem?

W kwestiach światopoglądowych staramy się tworzyć artykuły neutralne, tak jest i tym razem. Nikogo nie zachęcamy ani nie zniechęcamy do korzystania z usług kobiet na telefon.

Chcemy jednak, aby nasi czytelnicy mieli świadomość, że coś co jako sporadyczny wyskok nie powinno podlegać krytyce o tyle notoryczne korzystanie z takich usług może być problematyczne.

Zbyt częste spotykanie się z przygodnymi dziewczynami może prowadzić do degradacji szacunku do kobiet. Te mogą być sprowadzane wyłącznie do roli seksualnej, co z kolei będzie odbijać się na relacjach damsko-męskich.

Nawet jeśli pierwotnie chciałeś tylko się odstresować lub po prostu potrzebowałeś bliskości kobiety, to z czasem możesz przestać odnajdywać się w codziennych rozmowach z kobietami, którym nie płacisz nie mówiąc już o niezdolności do zbudowania związku.

Jak ze wszystkim tak i z tym można przesadzić, psychikę podobnie jak zdrowie mamy jedną i należy o nią dbać.

Pozostaje jeszcze tak przyziemny aspekt jak finanse. Uzależnienie od seksu z dziewczynami z ogłoszeń może prowadzić do uszczuplenia portfela co będzie napędzać kolejne problemy.

Może Ci się wydawać, że powyższe problemy nie dotyczą Twojej osoby, ale warto mieć świadomość ich istnienia i kontrolować swoje zachowania.

O czym pamiętać przed zamówieniem kobiety na telefon?

Jedna z naszych propozycji przypadła Ci do gustu i postanawiasz zadzwonić po dziewczynę, która ma się z Tobą spotkać w wiadomym celu.

Za nim dojdzie do spotkania musisz uniknąć różnych pułapek, które czekają na Twój portfel.

Najpopularniejsza z nich polega na podszywaniu się pod kobiety widoczne na zdjęciu i wyłudzaniu pieniędzy. Czy to przez konieczność doładowania konta by móc dalej pisać na portalu randkowym czy przedłużaniu rozmowy w celu nabicia „impulsów”.

Musisz jak najszybciej weryfikować swoje rozmówczynie, pozwoli Ci to uniknąć nadprogramowych kosztów. Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa wideo albo po prostu umówienie się na konkretne spotkanie bez przeciągania rozmowy.

Jesteś dorosłym facetem, zapewne nie musimy Ci o tym przypominać, ale z obowiązku przypominamy: pamiętaj, aby się zabezpieczać. Zapewne kobieta, z którą się spotkasz sama będzie nalegać w końcu to ona spotyka się z dziesiątkami mężczyzn i chce dbać o swoje zdrowie.

Jeśli kobieta nie będzie mieć oporów przed stosunkiem bez zabezpieczeń, powinna zapalić Ci się w głowie czerwona lampka. Nigdy nie ryzykuj, nie masz wglądu w historię chorób tej osoby i nawet jej zapewniania nie powinny mieć dla Ciebie żadnego znaczenia.

Następnie ustal dokładnie zakres „usług” jakie Cię interesują, pozwoli to uniknąć niepotrzebnych zgrzytów, gdy już się zobaczycie.

Podczas spotkania zachowaj kulturę, choć to relacja klient-sprzedający, chcesz, żeby spotkanie przebiegło w fajnej atmosferze. Oboje godzicie się na konkretne rzeczy, dlatego nie przekraczaj ustalonej granicy.

Dziewczyny na godziny na telefon – podsumowanie

Przedstawiliśmy Ci kilka metod na znalezienie dziewczyny na telefon, które naszym zdaniem są najprostsze i najbardziej skuteczne.

Wiesz już również na co uważać i czego się wystrzegać w tego typu relacjach. Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny w znalezieniu tego czego szukasz.

Jeśli masz jakieś miejsca, w których warto jeszcze szukać dziewczyn na godziny daj znać a dopiszemy je do naszego artykułu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %