dziewczyna na jedna noc

Brak czasu czy chęci wiązania się z inną osobą prowadzi mężczyzn do szukania dziewczyny na jedną noc. Nie chodzi tu jednak o zatrudnianie kobiet i płacenie im za wspólne spędzenie nocy. Choć i takich sytuacji nie można wykluczyć, to mężczyźni głównie poszukują kobiet, który chcą tego samego co oni. We współczesnym świecie znalezienie dziewczyny na noc nie jest niczym trudnym o czym przekonamy się w tym artykule. Sprawdź zatem gdzie i jak znaleźć dziewczynę na jedną noc oraz o czym pamiętać podczas poszukiwań i samego spotkania.

Dlaczego mężczyźni szukają kobiet na jedną noc?

Panuje dość popularne przekonanie, że mężczyźni dzielą kobiety na te, z którymi chcieliby się związać i takie tylko na jedną noc.

Tego typu klasyfikacje faktycznie mogą się zdarzać, jednak są one bardzo płytkie i oparte  na wyglądzie ocenianej dziewczyny ewentualnie krótkiej rozmowy.

Facet posiada potrzeby seksualne, które często są bardziej wymagające od kobiet. Mężczyźni, którzy nie decydują się na trwałe związki, mogę myśleć, że lepiej być z kilkoma dziewczynami w miesiącu na jedną noc niż z jedną na dłużej.

Związane jest to nie tylko z popędem seksualnym i chęcią jego zaspokojenia, ale również światem singli w jakim żyjemy. Coraz mniej osób bierze śluby, decyduje się na dzieci i wspólne życie.

Ciągła pogoń za pieniądzem, brak czasu i brak chęci tracenia sił na angażowanie się w związek to jedne z częstszych powodów dla szukania dziewczyn na jedną noc.

Gdzie znaleźć dziewczynę na jedną noc?

Żyjemy w erze internetu a randkowanie już od dawna dzieje się właśnie w sieci.

Na rynku wykształciły się dwa typy portali randkowych, te skierowane do ogółu, na których rejestrują się zarówno osoby szukające miłości jak i jednorazowych przygód.

Po drugiej stronie stają portale randkowe erotyczne zrzeszające osoby poszukujące kobiety lub mężczyzny na jedną noc ewentualnie na kilka, ale bez wchodzenia w związek.

Najpopularniejszą stroną tego typu jest Erodate, istnieje jednak masa innych portali, które oferują podobne możliwości.

Poza portalami randkowymi mamy do dyspozycji ogłoszenia matrymonialne jak np. Lento Randki czy strony z typowymi anonsami kobiet.

Szukaj kobiety na jedną noc w tych miejscach:

  • Portale randkowe,
  • Ogłoszenia matrymonialne,
  • Anonse w sieci,
  • Wesela,
  • Bary i kluby nocne.

Jeśli jednak chcesz zdecydować się na podryw w świecie poza internetem to oczywiście masz taką możliwość.

Najpopularniejszym miejsce będzie klub czy bar, ale wadą tego rozwiązania jest brak pewności czy dziewczyna jest wolna, konieczność przebywania w miejscach, w których możesz nie chcieć przebywać, duże zaangażowanie czasu i niska skuteczność.

Nawiązywanie internetowych kontaktów jest dużo prostsze. Masz swój profil randkowy, publikujesz na nim swoje zdjęcia i piszesz do dziewczyn, którymi jesteś zainteresowane, a gdy masz szczęście to one piszą pierwsze.

Ogromną zaletą tego wyjścia jest oszczędność czasu i pewność, że podoba się drugiej osobie.

O czym pamiętać przed spotkaniem z dziewczyną na jeden raz?

Wszystko jest dla ludzi, o ile jest robione z głową. Dla dziewczyny, która się z Tobą umówi nie będziesz pierwszym a może i nie 10 partnerem seksualnym.

Jeśli szanujesz swoje zdrowie korzystaj z zabezpieczeń, nawet jak kobieta przedstawi Ci pełną historię chorób i dokumentacje medyczną, bo akurat będzie dziwna, to i tak lepiej dmuchać na zimne.

Pamiętaj, że jedna noc i chwila zapomnienia mogą mieć wpływ na dalsze Twoje życie, dlatego nie ryzykuj.

Niezależnie od tego jak wyglądała wasza rozmowa i co sobie obiecaliście, cały plan może ulec podczas spotkania. Jedna ze stron może się wycofać ze swoich planów i ma do tego pełne prawo. Nawet gdy decyduje się jednak nie odbywać stosunku, uszanuj to i nie naciskaj.

Możesz spytać, czy coś zrobiłeś nie tak albo o ewentualne inne powody, ale pamiętaj, że oboje jesteście tu z własnej woli i każdy ma prawo do własnych decyzji.

Najgorszym co możecie zrobić to zmusić się nawzajem do stosunku, pomimo iż ochota na niego wam przeszła. Zamiast się rozluźnić zapamiętacie tę noc jako jedną z najgorszych i nie będziecie chcieli do niej wracać.

Jeśli postanowisz spotkać się z osobą, którą znasz tylko przez internet dobrym pomysłem będzie przed spotkaniem nawiązać wideo-rozmowę. Chodzi o potwierdzenie tożsamości w celu uniknięcia rozczarowania.

Portale randkowe dają duże możliwości, ale jednocześnie są pełne oszustek i oszustów, więc wszystkie środki zapobiegawcze są mile widziane.

Nie gódź się również na spotkanie w restauracji, coraz popularniejsze oszustwo polega na umawianiu się przez kobiety na kolację i obarczeniu płatnością mężczyzny.

Przygoda na jedną noc ma swoje zasady

Wspomnieliśmy o kilku aspektach, na które należy zwrócić uwagę szukając przelotnej znajomości. Nie ma nic złego w tym, że chcesz w ten sposób się rozerwać czy odstresować. Dopóki oboje gracie w otwarte karty i traktujecie się z szacunkiem to gra jest warta świeczki.

Pamiętaj, że uczciwość jest podstawą i nie wykorzystuj sytuacji na łatwy stosunek raniąc przy tym inną osobę. Wiesz, że dziewczyna niedawno zerwała i potrzebuje być czyjejś bliskości? Nie wykorzystuj okazji na zbliżenie się i pozostawienie jej po tej jednej nocy.

Fakt, że kobieta decyduje się na jedno-nocną przygodę w Twoim towarzystwie nie oznacza, że jest puszczalska.

Jest dokładnie w takiej samej sytuacji jak Ty i zasady dobrego wychowania obowiązują was oboje.

Każda dziewczyna lubi czuć się bezpieczna i docenia przebywanie z osoba, która wie, jak się zachować.

Postaraj się rozluźnić atmosferę i pokazać, że jesteś normalnym facetem a nie kibolem wypuszczonym z więzienia. Stosuj komplementy, ale z umiarem, żeby zbytnio nie przesłodzić znajomości. Szczególnie gdy będzie po wszystkim powiedz, że było super, ale nie mów, że chętnie to powtórzysz.

To najważniejsza zasada spotkań na jedną noc. Oboje decydujecie się na niezobowiązujące spotkanie, najgorszym co może być to uczuciowe zaangażowanie się jednej ze stron.

Ustalcie już na początku, że niezależnie od tego jak fajnie wam będzie razem, widzicie się pierwszy i ostatni raz.

Jedynym odstępstwem od tej zasady jest przypadek, w którym druga osoba mówi otwarcie o swoich odczuciach a Ty podzielasz jej uczucia.

Kiedy szukanie kobiet jedną noc staje się problemem?

Samo szukanie kobiet na jedną nocą nie jest niczym złym, problem pojawia się w momencie, gdy relacje z kobietami kończą się na tym etapie.

Zbyt częste umawianie się na przygodny seks może zniechęcać do budowania trwałych relacji. Życie singla z wyboru samo w sobie nie jest niczym złym, należy jednak uważać aby nie zacząć traktować kobiet przedmiotowo.

W najgorszym wariancie będzie miało to przełożenie nie tylko na relacje z nowo poznanymi dziewczynami, ale również wpłynie na jakość kontaktów z innymi osobami.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się gdzie szukać dziewczyn na jedną noc i na co uważać.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
40 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
60 %
Surprise
Surprise
0 %