dziewczyna z mojej miejscowosci

Ostatnia aktualizacja 14 grudnia 2022 przez Redakcja

Poznawanie dziewczyn nie jest proste, choć internet z jednej strony ułatwia to zadanie z drugiej sprawia, że praktycznie staje się to jeszcze trudniejsze. Największy problem ze znalezieniem kobiety w okolicy mają mężczyźni z małych miejscowości. Nie dość, że takie miejsca szybko się wyludniają to jeszcze podstawowa baza dziewczyn, która znajduje się w okolicy nie jest wysoka. W tym artykule chcemy przedstawić Ci sposoby na poznanie dziewczyn z Twojej okolicy i to niezależnie od ich wieku. Jeśli szukasz wolnej kobiety w swojej miejscowości to ten artykuł jest dla Ciebie.

Dlaczego nie możesz poznać dziewczyny w swojej miejscowości?

Niektórym osobom bardzo łatwo przychodzi mówienie o tym jak to łatwo poznać kobietę w okolicy. Często jednak nie same miały szczęście, że kogoś poznały albo ich rady są oderwane od rzeczywistości.

Każdy z nas jest inny w efekcie czego otwartość na nawiązywanie nowych znajomości może być różna.

Dobra informacja jest taka, że średnio na 100 mężczyzn w Polsce przypada 107 kobiet. W praktyce coraz więcej dziewczyn postanawia wieść życie singla czy to ze względu na zawody miłosne czy karierę.

Żeby móc znaleźć miłość należy dać sobie szansę, a o tą ciężko, jeśli codziennie pokonujesz tą samą drogę do pracy, w tym samym autobusie z tymi samymi osobami. Chodzisz na zakupy ciągle o tej samej godzinie do tego samego sklepu? Czas spędzasz głównie w domu i ograniczasz się do spaceru z psem pod blokiem?

Stagnacja i brak inicjatywy to dwa główne powody Twojej samotności a nie brak kobiet mieszkających w Twojej miejscowości.

Postaraj się wyjść ze strefy komfortu, złam schemat dnia codziennego. Już samo wyjście pół godziny później na spacer może spowodować, że poznasz na nim nowe osoby, a wśród nich kobietę, która Cię zainteresuje.

Oczywiście wszystko sprowadza się do częstotliwości z jaką starasz się nawiązać relacje. Zmiana nawyków na jeden tydzień to zdecydowanie za mało.

Nie oznacza, to że masz zmieniać swój styl życia i wywracać je na drugą stronę. Postaraj się częściej bywać w centrach spotkań w Twojej miejscowości, zwłaszcza w piątkowe i sobotnie wieczory.

Jak poznać kobietę z mojej okolicy?

Szukając dziewczyn w okolicy należy zwrócić w dużej mierze uwagę na to w jakich miejscach spędzają najwięcej czasu.

Każda miejscowość nawet ta najmniejsza posiada centra aktywności jak małe galerie handlowe, lokalne bary, rynki, świetlice czy siłownie. Wszystkie z wymienionych miejsc idealnie nadają się na nawiązywanie relacji z kobietami.

Gdzie szukać kobiet w okolicy?

 1. Portale randkowe,
 2. Portale ogłoszeniowe,
 3. Lokalne Puby/bary/dyskoteki,
 4. Kluby fitness,
 5. Podczas spacerów,
 6. W pracy,
 7. Przez znajomych np. na domówkach,
 8. Podczas lokalnych wydarzeń,
 9. Fora internetowe,
 10. W komunikacji miejskiej.

Twoim zadaniem jest być otwartym na nadające się okazje i dawać szansę, aby te się wydarzyły.

Dziewczyny z mojej miejscowości na portalach randkowych

Najpopularniejszym miejscem na znalezienie kobiety ze swojej okolicy jest skorzystanie z aplikacji randkowych.

Spokojnie, aplikacje tego typu sprawdzają się zarówno wśród osób młodych jak i po 50.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele stron i aplikacji randkowych, które umożliwiają znalezienie dziewczyn z naszej miejscowości i okolic.

Wiele z nich podstawowe funkcjonalności ma darmowe, a konta premium pozwalają zwiększyć swoje szanse na poznanie odpowiedniej kobiety.

Jak w życiu tak i w interencie znajdziesz osoby, które są wartościowe i takie, które liczę na wykorzystanie drugiej osoby. W dalszej części artykułu podpowiemy, jak ustrzec się bycia ofiarą takich osób.

Mimo potencjalnych oszustek, to internet jest najlepszym miejscem na poznanie kobiety. Wystarczy założyć konto (bardzo prosta procedura) a następnie przeglądać profile innych osób i wybrać te, które najbardziej do Ciebie pasują.

Jeśli dziewczyna odwzajemni polubienie będziecie mogli do siebie pisać i umówić się na spotkanie.

Najbardziej rozbudowanymi portalami randkowymi są strony matrymonialne, które zadają nam wiele pytań by na koniec zaproponować osoby o największym prawdopodobieństwie dopasowania.

Portale ogłoszeniowe

dziewczyny z mojej miejscowosci ogloszenia

Jakby to źle nie brzmiało liczne portale ogłoszeniowe posiadają specjalne działy np. Pan szuka Pani, w których można zamieszczać ogłoszenia na temat poszukiwania kobiet z okolicy.

Takie kategorie nie cieszą się szczególnym zainteresowaniem co z jednej strony oznacza mało osób, które je przeglądają a z drugiej małą konkurencję.

Poznaj dziewczynę na miejscowej dyskotece

Dyskoteka czy pub to nie ma większego znaczenia, każde z miejsc, które służy do wyjścia i zrelaksowania się będzie dobrym pomysłem na szukanie samotnych kobiet.

Podstawową zaletą takich miejsc jest to, że nikogo nie dziwi tam, że ktoś pyta nas o numer telefonu czy zagaduje. Atmosfera w takich miejscach jest luźna i zachęca do nawiązywania kontaktów.

Co prawda nie masz pewności czy dziewczyna, z którą będziesz rozmawiać jest samotna, ale nic nie tracisz pytając.

Lokalna siłownia

Dzisiaj kobiet na siłowni nie brakuje i to w każdym wieku. Zwłaszcza w dużych miejscowościach, gdzie wiele z Pań decyduje się uczęszczać na zajęcia grupowe.

Podryw na siłowni nie należy do najbardziej wysublimowanych, zwłaszcza podczas treningu.

Najlepszym momentem na zaproponowanie kawy i wspólnego wyjścia jest zawsze koniec treningu.

Nie musisz być Arnoldem aby znaleźć na siłowni partnerkę, pamiętaj że wiele kobiet również przychodzi tam poprawiać swoją sprawność i sylwetkę, nie wszystkie są idealne.

Spacer z psem

wyjdz na spacer w swojej miejscowosci

Osoby posiadające zwierzęta uchodzą za dobrych ludzi. Ogólnie można uznać, że jest to stereotyp, ale wciąż panuje takie przekonanie.

Twój czworonożny przyjaciel może Ci się odwdzięczyć za opieką jaką nad nim sprawuje a nie będzie musiał przy tym robić nic wyjątkowego.

Wybierz się na spacer z psem gdzieś dalej niż na podwórko, na którym znasz wszystkie osoby i wiesz, że nie znajdziesz tu samotnej dziewczyny.

W parkach i miejscach dostosowanych do psów bez problem znajdziesz Panie ze swoimi pupilami. Najlepsze w tym jest to, że temat do zagadania jest oczywisty i bardzo łatwo zainicjować rozmowę.

Znajdź miłość w pracy

Znalezienie miłości w pracy nie jest łatwe, zwłaszcza że szukasz dziewczyn z okolicy a to oznacza, że w Twojej pracy takiej nie znalazłeś.

Ta propozycja jest zarezerwowana dla osób pracujących w sporych firmach, gdzie nie zna się wszystkich osób albo jest się z nimi tylko na „cześć”.

Możliwe, że Twoja nowa partnerka pracuje w tej samej firmie, ale w innym dziale, udaj się do niego pod jakimś pretekstem i sprawdź czy nie znajdziesz tam miłości.

Domówki

Jeśli nie jesteś osobą wyalienowaną bez znajomych to na pewno znasz kogoś, kto od czasu do czasu organizuje domówki albo obraca się w innym towarzystwie.

Warto wykorzystać znajomości do szukania miłości, wystarczy rzucić hasło, że nie możesz znaleźć dziewczyny a znajomi rzucą pomysłami albo zorganizują domówkę z samotną dziewczyną, która również szuka tego samego co Ty.

Poznaj dziewczynę na lokalnej imprezie

Nawet w najmniejszych miejscowościach organizowane są lokalne wydarzenia czy to z okazji obchodów rocznicy powstania miasta czy różnych świąt.

Poznawanie osób w takich miejscach nie jest proste, ale możliwe zwłaszcza latem.

Komunikacja miejska – sklep – ulica

znajdz dziewczyne w okolicznym autobusie

Na koniec zostawiliśmy zbiorczo kilka miejsc, w których bywasz niemal codziennie. Każdego dnia idąc do pracy czy na zakupy mijasz kobiety, a wiele z nich podobnie jak ty jest samotnych.

Nie każda z nich będzie chętna do nawiązywania kontaktu w takich miejscach, ale musisz dawać sobie szanse.

Może warto przejść się do innego sklepu w okolicy i sprawdzić czy nie pracuje tam kasjerka, która wpadnie Ci w oko?

Jak zagadać do dziewczyny poznanej w okolicy?

Niezależnie od tego, gdzie poznasz dziewczyną, to najtrudniejszym etapem jest wkopanie pierwszego kroku.

Musisz postarać się spojrzeć na sytuację z perspektywy kobiety. Przy założeniu, że starasz się zagadać do niej na ulicy, musisz mieć świadomość tego jakie towarzyszą jej obawy.

Mało, która dziewczyna jest podrywana na ulicy czy w autobusie więc jest to dla niej tak samo nowe doświadczenie jak dla Ciebie.

Z perspektywy kobiety jesteś nieznajomym, który mógł się założyć z kolegą o to czy zagada, zboczeńcem, oszustem albo masą potencjalnie innych złych osób.

Do tego dochodzi fakt, że nie zawsze dziewczyna będzie skłonna do rozmowy. Każdy ma lepsze i gorsze dni, gdy trafimy na te gorsze, nawet najbardziej wymyślny sposób podrywu zawiedzie.

Żeby zwiększyć swoje szanse na umówienie się na kawę bądź uśmiechnięty i otwarty a co najważniejsze szybko zmierzaj do sedna.

Nie zadawaj zbędnych pytań, przywitaj się i powiedz, dlaczego do niej podszedłeś.

Przykłady rozpoczęcia rozmowy:

 • Cześć, zwróciłaś moją uwagę do tego stopnia, że postanowiłem podejść i zagadać.
 • Cześć, zauważyłem Cię jak szłaś i bardzo spodobał mi się Twój uśmiech (możesz wymienić inny element zachowania lub cechę fizyczną).
 • Cześć, nic nie sprzedaje, zagaduje, bo bardzo mi się spodobałaś.

Czego nie mówić na rozpoczęcie rozmowy?

 • Nie pytaj „czy przeszkadzam” – zawsze będziesz przeszkadzał, ale w tym momencie mało Cię to interesuje, masz jej do powiedzenia, że Ci się podoba.
 • Nie mów seksistowskich komplementów,
 • Nie prowadź rozmowy jak cwaniak,
 • Nie podchodź jak nie wiesz co chcesz powiedzieć,
 • Nie mów, że jesteś samotny, brzmi to jak desperacja.

Jak poprowadzić rozmowę?

 1. Po wypowiedzeniu pierwszego zdania przedstaw się i wyciągnij dłoń na przywitanie. Niech uścisk będzie zdecydowany, ale nie za mocny i krótki.
 2. To nie jest sytuacja, w której warto prowadzić dłuższy dialog. Powiedz, że się śpieszysz i masz 10-15minut, spytaj, czy zgodziłaby się na szybką kawę.
 3. W przypadku odmowy powiedz, że rozumiesz i spytaj, czy byłaby możliwość spotkać się w najbliższej przyszłości na spokojną rozmowę.

Pamiętaj, że nie zawsze pierwsza zagadana dziewczyna będzie chętna na dłuższą rozmowę. Nie próbuj również zagadywać do wielu kobiet w ten sam sposób. Zastanów się, dlaczego Ci odmawiają i postaraj się zmienić słowa czy sposób w jakie je wypowiadasz.

Na co uważać szukając dziewczyn z okolicy?

Nie wszystko złoto co się świeci, świat jest pełen dobrych kobiet, ale są wśród nich również oszustki nastawione wyłącznie na zysk.

Nie angażuj się za bardzo w relację po kilku spotkaniach czy wiadomościach na portalu randkowym.

To właśnie na aplikacje randkowe chcemy zwrócić Twoją szczególną uwagę. Dopóki nie umówisz się na żywo na spotkanie albo nie odbędziesz rozmowy wideo nie będziesz mieć pewności czy osoba ze zdjęć jest prawdziwa.

Nigdy nie podawaj:

 • Pełnych Danych osobowych,
 • Danych bankowych,
 • Adresu zamieszkania,
 • Miejsca pracy.

Często oszustki na portalach randkowych starają się wyłudzić od osób kilkadziesiąt złotych pod pretekstem braku pieniędzy na rachunki czy chęci przygotowania się na randkę.

Sygnały świadczące, że dziewczyna, z którą rozmawiasz nie ma dobrych zamiarów:

 • Pisze pierwsza i jest bardzo dociekliwa,
 • Szybko przechodzi do intymnych pytań,
 • Wysyła nagie zdjęcia,
 • Podaje nieznane linki, w które zachęca do kliknięcia,
 • Prosi o drobną wpłatę na rachunki czy z dowolnego innego powodu.

Zachowaj bezpieczeństwo i postępuj rozważnie a portale randkowe będą bezpiecznymi miejscami.

Chętne panie z okolicy na telefon

Nie każdy szuka miłości a oczekuje cielesnych doznań. W takich sytuacjach sprawa jest dużo prostsza, gdyż pieniądze rozwiązują wszystkie problemy.

Ogłoszenia kobiet z okolicy na telefon można znaleźć na portalach ogłoszeniowych czy stronach poświęconych takim dziewczynom.

Istnieją również portale randkowe jak Erodate, które skierowane są stricte pod spotkania erotyczne a za większość z nich nie trzeba płacić.

Dziewczyna w mojej miejscowości znaleziona

Zbliżamy się do końca artykułu, w którym zachęcaliśmy Cię do podjęcia inicjatywy. Wykonując ciągle te same czynności możemy liczyć, że w końcu los się do nas uśmiechnie, albo weźmiemy go za kark i sami damy sobie szansę.

Rozwijaj się, staraj się zdobywać nowe pasje, które pozwolą Ci połączyć się na różnych grupach na Facebooku czy z lokalnych wydarzeń.

Mamy nadzieję, że znajdziesz kobietę w swojej okolicy inie będziesz dłużej samotny. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego jak rozmawiać, jakie pytania na poznanie się zadawać, czy jak korzystać z aplikacji randkowych to zapraszamy do pozostałych artykułów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %