elmaz logowanie i rejestracja

Każda przygoda z portalem randkowym zaczyna się od założenia konta a później pozostaje regularne logowanie i kontaktowanie się z innymi osobami. Dlatego tak istotne jest, żeby nie rejestracja i logowanie nie sprawiały użytkownikom problemu. Elmaz to portal randkowy założony przez bułgarską firmę, na którym rejestracja i korzystanie z podstawowych funkcji jest w pełni darmowe. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak zarejestrować się na emaz.com oraz jak wygląda proces logowania na stronie i w aplikacji.

Elmaz rejestracja

elmaz rejestracja

Żeby móc poznawać nowe osoby na stronie elmaz.com musimy przejść nieskomplikowany proces rejestracji. Utworzenie konta jest możliwe za pomocą strony internetowej i aplikacji dedykowanej telefonem z Android.

Zacznijmy od przedstawienia instrukcji rejestracji na stronie internetowej.

 1. Wejdź na stronę https://www.elmaz.com/randki/
 2. Kliknij przycisk Rejestracja z lewej strony,
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny,
 4. Wejdź na swoją pocztę i potwierdź adres email.
 5. Wiadomość z potwierdzeniem może wylądować w folderze SPAM.

Gotowe, cały proces zakładania konta nie powinien zając Ci więcej niż 2 minuty. Uzupełnij swój profil i przejdź do nawiązywania kontaktów z innymi osobami.

Elmaz rejestracja w aplikacji

elmaz rejestracja

Elmaz od dłuższego czasu posiada aplikację na system operacyjny Android. Jeśli masz telefon, który spełnia wymogi aplikacji możesz ją za darmo pobrać, zainstalować i utworzyć nowe konto.

 1. Wejdź do sklepu Google Play i wyszukaj Elmaz,
 2. Kliknij Pobierz,
 3. Po zainstalowaniu, ruchom aplikację na telefonie,
 4. Kliknij przycisk Zarejestruj,
 5. Wypełnij formularz rejestracyjny,
 6. Kliknij przycisk Zarejestruj się.

Proces rejestracji został zakończony, wypada jeszcze potwierdzić swoje konto klikając w link, który został przesłany w wiadomości mailowej.

Elmaz logowanie

elmaz logowanie w aplikacji

Wiesz już jak zarejestrować się na Elmaz zatem pomówmy teraz o procesie logowania. Ten przebiega różnie zależnie od tego jaką metodę wybierzemy. Najpopularniejszy sposób polega na podaniu loginu i hasła.

 1. Wejdź na stronę https://www.elmaz.com/randki/
 2. Wprowadź login i hasło w polu logowania,
 3. Kliknij przycisk Zaloguj

Ot cała filozofia, zapewne nie sprawi Ci to najmniejszych problemów. W przypadku strony internetowej jest to jedyna metoda logowania, jednak aplikacja pozwala logować się przez Facebooka.

Logowanie w aplikacji Elmaz

Masz już pobraną aplikację Elmaz, jeśli rejestrowałeś się w aplikacji automatycznie będziesz zalogowanym do serwisu. Każde ponowne logowanie będzie odbywać się pry użyciu loginu i hasła lub konta Facebook.

 1. Uruchom aplikację Elmaz,
 2. Podaj login i hasło,
 3. Kliknij przycisk Zaloguj.

Jak widzisz instrukcja jest bardzo prosta i nie wymaga szerszego tłumaczenia. Dane do logowania są takie same dla strony internetowej jak i aplikacji.

Logowanie przez Facebooka

Ostatnią możliwości na zalogowanie się do swojego konta Facebook jest skorzystanie z konta Facebook.

 1. Uruchom aplikację Elmaz,
 2. Kliknij przycisk Logowanie się na niebieskim tle,
 3. Połącz się ze swoim kontem Facebook

Nie obawiaj się publikacji informacji na Twoim profilu FB. Strona nie informuje o tym, że zakładasz konto i korzystasz z Elmaz.

Niestety aplikacja nie jest wolna od błędów i logowanie przez Facebooka nie zawsze działa poprawnie.

Co warto wiedzieć przed logowaniem na Elmaz?

Logowanie na portalach randkowych zazwyczaj wymaga od użytkowników podania kilku danych osobowych. Elmaz będzie wymagał podania:

 • Daty urodzenia,
 • Orientacji,
 • Imienia i Nazwiska,
 • Miejsca zamieszkania,
 • Adresu E-mail.

Większość z tych informacji jest standardowa, jednak zaskoczeniem może być konieczność podania nazwiska. Biorąc pod uwagę, że firma nie działa w Polsce a podanie prawdziwego nazwiska nie ma żadnego uzasadnienia, zalecamy wypełnić to pole zmyśloną daną.

Czy warto się rejestrować na Elmaz?

Odpowiedź na to pytanie nie jest zero-jedynkowa. Elmaz ma swoje problemy i zalety, które sprawiają, że warto mieć go w sferze zainteresowań.

Największą wadą strony jest niska baza aktywnych polskich użytkowników. Jeśli liczysz na to, że znajdziesz na stronie interesujące osoby, może okazać się, że będzie z tym problem.

Dodatkowo wiele profili nie posiada zdjęć i jest słabo uzupełniona.

Elmaz to również przestarzała grafika i interfejs, które mogą zniechęcać do aktywnego korzystania ze strony. Do tego dochodzą rankingi i inne funkcje od dawna nie stosowane na randkowych stronach.

Szerzej kwestię Elmaz opisaliśmy w naszej opinii o Elmaz, do której odsyłamy.

W tym artykule to już wszystko, mamy nadzieję, że przedstawione instrukcje logowania i rejestracji na elmaz.com okazały się czytelne i rozjaśniły, jak przebiega cały proces.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %