Ostatnia aktualizacja 20 lutego 2024 przez Redakcja

Erodate to jeden z tych bardziej niegrzecznych portali randkowych, który cieszy się sporą popularnością. Niemniej wciąż wiele osób zadaje pytanie jak usunąć konto na erodate i właśnie tym tematem zajmiemy się w tym artykule. Jest to naprawdę proste, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że strona nie posiada osobnej aplikacji a jedynie wersję mobilną strony, na której usunięcie konta jest równie proste. Sprawdźmy zatem jak usunąć konto i profil na erodate w telefonie i na komputerze.

Jak usunąć konto na erodate?

jak usunąć konto erodate

Warto wiedzieć, że usunięcie konta na erodate nie jest natychmiastowe, podobnie jak na wielu innych portalach tego typu konto znika po 7 dnach, zachęcając użytkownika do pozostania. Po tym czasie wszystkie dane są usuwane i nie można ich odzyskać. Alternatywą dla usunięcia konta jest jego zawieszenie, wtedy nasze informacje przestają być publiczne a my możemy do nich wrócić w dowolnym momencie.

Dobrze, gdy już mamy to wytłumaczone sprawdźmy, jak usunąć konto na erodate, krok po kroku.

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Wybierz w prawym górnym rogu ikonę swojego profilu
 3. Wybierz Ustawienia
 4. W sekcji „Status profilu” wybierz „Redaguj”
 5. Kliknij w link „Usuń profil”
 6. W kolejnym oknie wybierz dowolną opcję
 7. Wprowadź hasło do konta
 8. Kliknij wyślij

Gotowe, od tej pory masz siedem dni na powrócenie do konta w innym wypadku zostanie bezpowrotnie usunięte.

Erodate jak usunąć konto na telefonie?

Jak już wspomnieliśmy erodate nie ma osobnej aplikacji, jednak posiada stronę mobilną, na której usunięcie konta jest równie proste, ale przebiega w nico inny sposób. Żeby usunąć konto erodate na telefonie musisz wykonać poniższą instrukcję:

 1. Kliknij ikonę hamburgera (trzy kreski) w prawym górnym rogu
 2. Wybierz ustawienia
 3. Wybierz Główne
 4. Wybierz Status profilu
 5. Wybierz Usuń profil

Usunięcie konta jest równoznaczne z usunięciem profilu. Nie musisz usuwać swoich zdjęć czy danych, wystarczy usunąć konto. Jednak dla bezpieczeństwa zawsze warto zawczasu wymazać newralgiczne dane, gdyż wycieki danych z różnych stron pokazały, że różnie bywa z zabezpieczeniami.

W temacie usuwania konta na erodate to już wszystko co musisz wiedzieć. Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik pozwolił Ci usunąć konto bez najmniejszych problemów.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %