eronino opinie

Recenzowanie portali randkowych staje się coraz trudniejsze, gdy już ma się za sobą kilkadziesiąt takich tekstów, ale jak się okazuje to wciąż kropla morzu. Dziś chcemy wam opowiedzieć o stronie randkowej Eronino.pl, która znana jest z tego, że jest znana i nie ma nic do zaoferowania. Niestety mamy tu kolejny przykład wyciągania pieniędzy od ludzi. Opinie o Eronino.pl wskazują na tragiczną obsługę klienta problemy z anulowaniem płatności oraz inne problemy. Postanowiliśmy sprawdzić, ile jest prawdy w tych negatywnych opiniach. Pokażemy Ci, dlaczego Eronino.pl należy obchodzić szerokim łukiem oraz przedstawimy kilka alternatyw.

Eronino.pl – Co to za portal randkowy?

Eronino.pl jak sama nazwa wskazuje nawiązuje do erotyki i w rzeczywistości jest to portal randkowy dla ludzi szukających spotkań erotycznych. Strona nie ukrywa tego w żadnym momencie a wręcz się tym reklamuje.

Nie ma w tym nic złego, pełno jest podobnych stron, problem polega na tym, że większość z nich to oszustwa.

Za stronę Eronino.pl odpowiada firma:

 • Paidwings AG
 • Alte Steinhauserstrasse 1,
 • 6330 Cham, Switzerland
 • CHE-372.592.771 Kanton Zug

Zapewne zastanawiasz się po co Ci ta informacja, a no po to by móc ocenić wiarygodność strony. Tak się składa, że Paidwings AG jest właścicielem kilku innych stron:

 • BBWRooting.com,
 • MyNaughtyAusie.com,
 • SexDating24.co.nz
 • AussieSugarDaddies.com
 • JustRooting.com

Przyznasz, że nazwy domen bardzo generyczne i jasno mówiące do kogo są skierowane. Wiesz co jeszcze je łączy? Każda z wymienionych stron posiada negatywne opinie i oparta jest na tym samym szablonie.

Wypada zadać pytanie, dlaczego jedna firma produkuje masowo strony zamiast budować markę jednej. Negatywne opinie rozkładają się na więcej domen, a gdy jedna ze stron zostanie zmieszana z błotem, zawsze jest backup w postaci innych domen.

Rzadko kiedy firmy randkowe posiadają w Szwajcarii, Paidwings AG chętnie pokazuje, że za stronami stoi firma ze Szwajcarii.

Kraj ten kojarzy się z bezpieczeństwem i dobrymi ludźmi, ale w tym przypadku tak nie jest.

Eronino.pl będzie wyciągać od Ciebie pieniądze na rozmowę z pracownikami firmy. Co gorsza może okazać się, że anulowanie subskrypcji będzie niemożliwe albo będzie utrudniane.

Jak widzisz nawet nie weszliśmy głęboko w analizę strony a już mamy wiele zarzutów. Zachęcamy jednak do dalszej lektury, aby upewnić się, że to co piszemy ma pokrycie w rzeczywistości.

1.0 TOTAL SCORE

Eronino opinia

Sprawdź
eronino logo

Jakość dopasowań 1
Cena 1
Bezpieczeństwo 1
Obsługa klienta 1
PROS
 • Brak
CONS
 • Fałszywe profile sterowane przez administrację
 • Regulamin
 • Wysyłanie wezwań do zapłaty
 • Utrudnianie anulowania subskrypcji

Eronino.pl – Czy to oszustwo?

Możesz powiedzieć, że słabo zbudowaliśmy napięcie od razu pokazując kto zabił, ale wychodzimy z założenia, że lepsza kawa na ławę niż wodzenie za nos. Jeśli mimo wszystko kontynuujesz czytanie naszej recenzji to się cieszymy, bo mamy jeszcze wiele do powiedzenia o Eronino.pl. Zacznijmy jednak od czegoś co musi wybrzmieć.

Eronino.pl nie jest wiarygodnym portalem randkowym. Użytkownicy będący na stronie to boty oraz osoby z moderacji, których zadaniem jest nakłonienie Cię do zakupu pakietu konta premium.

Nidy nie rzucamy bezpodstawnych oskarżeń, dlatego czas przejść na salę rozpraw i zobaczyć co Oskarżyciel przygotował w swoich dokumentach.

Zacznijmy może od czegoś bardzo niepozornego co jest często pomijane przez użytkowników stron randkowych.

zdjecia faslzywych profili

Strona główna Eronino.pl pełna jest zdjęć kobiet, nie ma na niej praktycznie nic innego. Jeśli zastanowisz się nad tym chwilę, to dojdziesz do wniosku, że to w żaden sposób nie zachęca kobiet do zakładania konta.

Dlaczego kobieta miałaby chcieć założyć konto na portalu randkowym, który jest skierowany do osób hetero i reklamuje się wyłącznie kobietami.

Kolejna sprawa to wiarygodność zdjęć na stronie głównej. Kto chciałby, aby jego zdjęcie było widoczne na stronie głównej nie mając nic w zamian?

Naturalnie kobiety widoczne na zdjęciach mogły otrzymać wynagrodzenie za udostepnienie swoich zdjęć, tylko widzisz starego misia nie nabierzesz na fałszywy miód.

Bierzemy pierwsze z brzegu zdjęcie i co się okazuje?

eronino falszywy profil 

Jak widzisz przy pomocy wyszukiwarki fotografii wykryliśmy to samo zdjęcie na wielu innych stronach randkowych. Okazuje się, że jedna kobieta jednocześnie szuka mężczyzny na portalach randkowych UK i w różnych państwach niemieckojęzycznych.

Wszystkie ze znalezionych stron należą do Paidwings AG, więc możliwe, że ta kobieta zgodziła się na udostępnienie fotografii na wszystkich stronach.

Czyżbyśmy popełnili błąd?

oszusci eronino

No nie bardzo, wystarczy sprawdzić kolejną fotografię i w tym przypadku okazuje się, że zdjęcie znajduje się m.in. na takich stronach jak wiki-faces.com, które służą oszustom do tworzenia fałszywych profili.

W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że jeszcze nawet nie utworzyliśmy konta a już przekręt goni przekręt. Co jeszcze mamy na stronie głównej?

Coś bardzo ważnego co często umyka osobom napalonym na randkowanie, czyli warunki korzystania ze strony.

W punkcie 4.3 regulaminu czytamy:

 • Jeśli użytkownik nie ureguluje zaległego roszczenia w terminie i pomimo wezwań do zapłaty wysłanych przez paidwings, będzie zalegał z płatnością. Użytkownik ponosi odsetki i koszty poniesione w wyniku zwłoki. Są to w szczególności koszty upomnień przez paidwings oraz opłaty bankowe za obciążenie zwrotne / anulowanie karty kredytowej lub zwrotną notę ​​debetową, spowodowane przez użytkownika. Użytkownik może udowodnić, że paidwings w ogóle nie poniósł żadnej szkody lub że szkoda jest znacznie niższa niż stawka ryczałtowa. I odwrotnie, paidwings może przedstawić dowody większych szkód. W związku z opóźnieniem w zapłacie zaległy dług zostanie przekazany firmie windykacyjnej. Ustala się, że użytkownik ponosi wszelkie koszty poniesione przez usługodawcę windykacyjnego za jego działania.

Dlaczego postanowiliśmy przekleić cały ten cytat? Słyszałeś kiedyś o tym, aby Tinder czy Badoo ścigały swoich użytkowników i straszyły ich kosztami windykacji oraz komornikami?

Niestety, ale takie zapisy znajdują się głównie na stronach firm, które chcą żerować na nieuwadze swoich użytkowników.

Ostatnim już aspektem przed logowaniem, do którego się przyczepimy jest tekst w ogłoszeniu, który pojawia się przy braku aktywności:

informacja o prawdziwych kobietach eronino

Jak widzisz jest tam sformułowanie „z prawdziwymi kobietami”, jaka rzetelna strona używa takich zwrotów?

Eronino.pl opinia o użytkownikach

Przeszliśmy przez proces rejestracji i naszym oczom ukazuje się panel dowodzenia. Strona ma bardzo minimalistyczny, momentami aż za bardzo interfejs.

Jednak nie o funkcjonalności a o samych użytkownikach słów klika. Zacznijmy może od nicków kobiet, z którymi mamy rozmawiać.

 • Zdzisiachrapek1
 • Saraogorska859
 • Kolokalo19841012143,
 • Blaskarzewski8807

Jaka kobieta dałaby sobie taki nick i jaka wpisałaby nazwisko na portalu randkowym? Powiesz, że to czepianie się i może tak, ale jak zobaczysz wszystkie nicki wyglądają w ten sposób i jasno wskazują, że nie zostały wymyślone przez prawdziwych użytkowników.

Jak często masz tak, że zaraz po rejestracji w serwisie randkowym piszą do Ciebie kobiety i to pomimo braku zdjęć?

eronino opinia o uzytkownikach

Eronino.pl oferuje takie doznania, to typowa zagrywka portali korzystających z fałszywych profili. Administracja pod przykrywką prawdziwych użytkowników zachęca nas do zakupu konta premium.

Co prawda nie widzisz kto do Ciebie napisał, ale chyba nie zignorujesz kilku napalonych kobiet?

Jako że wyszukiwanie kobiet nic nie daje, bo zdjęcia są zamazane, postanowiliśmy sprawdzić zakładkę Szybka randka.

falszywe profile eronino pl

Jak widać znalezienie fałszywych profili nie było trudnym zadaniem.

Pozostaje jeszcze kwestia weryfikacji profili a lepiej to ujmując braku takiej weryfikacji. Pierwsze lepsze zdjęcie znalezione w interencie zostało zaakceptowane.

Czy Eronino.pl jest płatne?

Oczywiście, że Eronino.pl jest płatne i to nie małe pieniądze. Strona choć reklamuje się darmową rejestracją to w praktyce założenie konta na mało co pozwala.

Za nim przejdziemy do omówienia różnic pomiędzy kontem premium a standardowym, stanowczo odradzamy podpinanie karty kredytowej do strony. Nigdy tego nie rób!

Cennik Eronino.pl wygląda następująco:

 • Członkostwo podstawowe – 49zł msc.
 • Bestseller – 39zł msc. czyli 117zł całościowo,
 • Delux – 35zł msc. czyli 210zł całościowo.

Podstawowym problemem tych cen jest to jak są przedstawiane. Na stronie członkostwa nie ma informacji o koszcie całkowitym, ten widoczny jest dopiero na stronie płatności i zapewne wiele osób tego nie zauważa.

Ostateczna cena napisana jest małą czcionką w kolorze zbliżonym do tła. Typowe cwaniactwo nakierowane na dojeniu nieuważnych klientów.

Członkostwo Premium jest odnawiane automatycznie, zawsze na tych samych warunkach

Jeśli zapomnisz anulować członkostwo możesz się zdziwić, gdy z Twojego konta po pewnym czasie zostaną pobrane pieniądze.

Co daje członkostwo premium?

co daje premium eronino

Jak widać osoby nieopłacające konta premium mogą pobawić się w symulator tworzenia profilu randkowego a nie randkowanie.

Co do samych cen są one dość wysokie, nie przesadnie, ale zawyżają średnią, zwłaszcza gdy mówimy o dłuższym okresie czasu.

W naszej opinii system płatności na Eronino.pl nie jest przejrzysty, dobry i w przypadku nieuwagi grozi problemami prawnymi.

Czy Eronino.pl jest bezpieczne?

W świetle przedstawionych informacji mówienie o bezpieczeństwie na stronie Eronino.pl byłoby nieporozumieniem.

Czy strona jest bezpieczna od strony technicznej? Tak, twoje dane są bezpieczne. Jednak to nie hakerzy są problemem a sama administracja i to w jaki sposób będą zatrzymywać Cię na stronie.

Z jednej strony płatności są odpowiednio zabezpieczone z drugiej regulamin straszy użytkowników komornikami.

W naszej opinii podawanie swoich danych bankowych na stronie jest błędem i nie należy tego robić.

Eronino.pl opinie mężczyzn

Mamy stronę, na której kobiety same piszą do mężczyzn więc znalezienie pozytywnych opinii facetów nie powinno być trudne. Naturalnie tak nie było, praktycznie wszystkie znalezione opinie o Eronino.pl są negatywne i w głównej mierze odnoszą się do systemu płatności i fałszywych profili.

 • Anonim – Portal ten samodzielnie bez wiedzy abonenta pobiera pieniądze z jego konat i niema możliwość zrezygnowania z subskrypcji,
 • Dymitr – Absolutne oszustwo. Unikaj jakichkolwiek nazw domen w różnych krajach. Serwis randkowy pełen botów i fałszywych użytkowników.
 • Calluma – Zarejestrowałem się na portalu randkowym kilka miesięcy temu i pobierają ode mnie pieniądze, ale kiedy anulowałem polecenie zapłaty, wysłali mi do domu list z informacją, że pozywają mnie do sądu, jeśli nie zapłacę zaległego rachunku!
  Próbowałem nawet zalogować się ponownie na stronę, ale mnie nie rozpoznaje! Nie mam pojęcia co zrobić

Nie znaleźliśmy wielu opinii o samej stronie jednak istnieje wiele opinii o firmie zarządzającej, które są bezpośrednio powiązane.

 • Sala – Ta firma to kompletna fikcja i przynosi Szwajcarii złą sławę. Wziął ode mnie 35 funtów, ale bez aktualizacji. Należy pozbawić ich możliwości korzystania z kart kredytowych.
 • Marku – Oszukańcza witryna, fałszywe profile. Zrezygnowałem z członkostwa za pośrednictwem ich obsługi klienta on-line, ale anulowanie musi nastąpić faksem!*! Celowo to utrudniają,
 • Micka – Całkowite oszustwo Paidwings, nie odpowiadaj na nic, co wysyłają, nigdy nie podawaj im żadnych danych karty kredytowej ani danych bankowych, po prostu je zignoruj

Uwierz nam, że to pierwsze lepsze opinie znalezione w internecie i jasno pokazują jak działa firma Paidwings.

Eronino opinie kobiet

Skoro na stronie Eronino.pl jest tyle kobiet chętnych do rozmowy to zapewne równie chętnie dzielą się również swoimi opiniami w internecie.

Otóż nie, co za zaskoczenie… Znalezienie sensownych opinii pochodzących od kobiet jest bardzo trudne, dlatego jeśli jesteś kobietą i jakimś cudem trafiłaś na Eronino.pl podziel się z nami swoją opinią.

Eronino.pl nasza opinia

Czas podsumować zebrane informacje, choć zapewne już wiesz jakie mamy zdanie na temat Eronino.pl.

Niestety jest to przykład kolejnej strony nastawionej na wyciąganie pieniędzy od swoich użytkowników w zamian nie dając nic wartościowego.

Strona, która wysyła wezwania do zapłaty nie może być bezpiecznym i dobrym miejscem do podpięcia swojej karty bankowej.

Czy Eronino.pl ma jakieś zalety? Nie mamy zamiaru silić się na wymyślanie jakichkolwiek, bo i tak nie mają one wpływu na fakt, że strona to oszustwo.

Eronino.pl Twoja opinia

To już wszystko w tym artykule poznałeś naszą opinię o Eronino.pl oraz opinie innych osób o tej stronie. Jak widzisz nie ma sensu poświęcać swojego czasu na tę stronę.

Żeby artykuł mógł być pełnym przydałoby się poznać Twoją opinię o Eronino.pl. Miałeś okazję korzystać ze strony i zgadzasz się z nami albo masz własne spojrzenie? Chętnie dowiemy się co myślisz o Eronino.pl, zostaw swój komentarz i daj znać innym użytkownikom na co muszą zwrócić uwagę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %