facebook randki na komputerze

Facebook Randki to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych portali randkowych. Pomimo wielu swoich zalet ma też jedną poważną wadę, nie można korzystać z tej opcji na komputerach. Facebook randki na komputerze możliwe są do uruchomienia wyłącznie przez zainstalowanie emulatora systemu Android. Wiemy, że wielu z was zastanawia się jak korzystać z randek na Facebooku na komputerze, więc postanowiliśmy przygotować dokładną instrukcję jak to zrobić. Uwierz nam nie jest to nic trudnego wystarczy trochę zaangażowania i będzie to możliwe.

Dlaczego randki Facebook nie są dostępne na komputerze?

Już na samym wstępie należy jasno podkreślić, że Facebook nie ma dedykowanej aplikacji randkowej na PC. Korzystanie z funkcji Randki Facebook możliwe jest wyłącznie na urządzeniach z systemem Android i na telefonach iPhone.

W chwili pisania artykułu nie ma żadnych przesłanek ku temu, aby taka aplikacja miała powstać. Jak czytamy na stronie głównej Facebook Dating:

Randki są dostępne tylko w aplikacjach Facebook na Androida i iPhone’a. Nie będziesz mieć dostępu do aplikacji randkowych na swoim komputerze.

Jednak jak to bywa często z Facebookiem, niektóre zmiany wprowadzane są po czasie, nie wykluczone więc, że randki Facebook, będą również dostępne z poziomu przeglądarki na komputerze.

To, że nie ma oficjalnej aplikacji służącej do łączenia się z opcją randek nie oznacza, że taka możliwość nie istnieje.

Jak uruchomić randki Facebook na komputerze?

Wiesz, że randki Facebook są dostępne na urządzeniach z Androidem, a w internecie bez problemu znajdziemy programy, które emulują ten system na naszych komputerach.

randki facebook na komputerze

Są to bardzo proste w obsłudze programy, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Przykładem jest Bluestacks, na które przykładzie pokażemy Ci jak zrobić randki Facebook na komputerze.

  1. Zainstaluj program Bluestacks.
  2. Otwórz program.
  3. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź aplikację Facebook.
  4. Zainstaluj wybraną aplikację a następnie ją otwórz.
  5. Wprowadź swoje dane logowania.
  6. Kliknij w ikonę menu w prawym górnym rogu.
  7. Otwórz Randki Facebook.

Rozpocznij tworzenie profilu lub korzystaj z wcześniej utworzonego profilu na telefonie. Jak widzisz jest to naprawdę proste, wystarczy pobrać odpowiedni program i zainstalować na nim aplikację Facebook.

randki facebook na komputer

Takie rozwiązanie jest średnio wygodne, ale na ten moment to jedyna możliwość, aby mieć randki Facebook na komputerze.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %