facebook randki polubienia

Niemal wszystkie aplikacje randkowe kopiują system przesuwania profili w prawo i lewo (czasem góra-dół) do określania czy dana osoba się nam podoba. Polubienia na Facebook Randki również stanowią podstawę działania tej funkcjonalności. Jak u konkurencji tak i tutaj mamy pewien limit dziennych polubień jakie możemy przekazać innym osobom. Jest to dość dziwne biorąc pod uwagę, że serwis nie posiada żadnych płatnych opcji. Te może pojawią się w przyszłości albo jest o blokada przed botami. Sprawdziliśmy jaki jest limit polubień w Facebook Randki i chętnie Ci o tym powiemy.

Facebook Randki limit polubień

Z racji na nieugruntowaną jeszcze pozycję Randek Facebook w internecie ciężko znaleźć informacje o tym jaki jest dzienny limit polubień.

Sam Facebook również nie dzieli się informacjami na temat swojego algorytmu. Jednak maksymalna dzienna liczba lików jest bardzo łatwa do sprawdzenia.

W ciągu 24 godzin możesz dokonać 100 polubień.

Czy to dużo? Biorąc pod uwagę, że nie ma limitu profili przesuwanych w lewo a Tinder pozwala przesuwać podobną liczbę osób w blokach 50 lików na 12 godzin, więc jest to dość wysoki limit.

Nie musisz się martwić, że łatwo go wykorzystasz, chyba że nie patrzysz na to komu wysyłasz polubienia, wtedy konieczna będzie przerwa na 24 godziny.

Facebook randki co ile nowe nowe polubienia?

Algorytmy aplikacji randkowych nie są znane zewnętrznym użytkownikom a ich twórcy rzadko opisują ich działanie. Chodzi o to, żeby nie wystawić się konkurenci i żeby nie znaleźli się użytkownicy, którzy będą w stanie wykorzystywać algorytmy na swoją korzyść.

facebook randki limit polubien

Jednak pewne rzeczy są mierzalne i każdy może się o nich przekonać na własnej skórze.

Limit polubień na Facebook Randki resetowany jest co 24 godziny.

Facebook Dating nie resetuje limitu o określonej godzinie w ciągu dnia. Limit każdego użytkownika liczony jest od momentu udostępnienia pierwszego polubienia. Oznacza to, że jeśli pierwsze 5 polubień dasz o godzinie 21:00 to dokładnie o 21:00 odnowi Ci się pula 5 polubień na nowy dzień.

Czy da się zwiększyć dzienny limit polubień?

Większość aplikacji randkowych stosuje limit polubień w celu zwiększenia szansy na to, że użytkownicy sięgną po konto premium. Jednak Facebook Randki są w pełni darmowe i nie posiadają płatnych opcji.

Oznacza to, że na moment powstawania artykułu nie ma żadnej możliwości na zwiększenie dziennego limitu polubień.

Aplikacja nie jest jednak idealna i czasem wyłączając i włączając ją ponownie mamy możliwość przesunięcia kilku dodatkowych osób.

Czy da się zobaczyć wysłane polubienia?

Tinder przez długi czas nie pozwalał swoim użytkownikom zobaczyć wysłanych polubień, ale uległo to zmianie. Facebook Randki wciąż nie posiadają takiej funkcjonalności i ciężko powiedzieć czy w najbliższej przyszłości się to zmieni.

To już wszystko w kwestii polubień na Facebook Randki. Mamy nadzieję, że wiesz już jaki jest limit i będziesz z niego umiejętnie korzystać.