fellow rejestracja i logowanie

Rejestracja konta na Fellow nie jest rzeczą skomplikowaną i w tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, gdzie się zarejestrować i logować. Czy w ogóle warto zainteresować się Fellow i tym jakie możliwości daje? Ten portal został stworzony z myślą o gejach i jest mniej popularny od grindra czy innych aplikacji dedykowanych wielu różnym orientacją. Niemniej sprawdźmy, jak zarejestrować się na Fellow oraz jak później zalogować się na swoje konto.

Co warto wiedzieć przed rejestracją na Fellow?

Rejestracja konta w Fellow jest w pełni darmowa zarówno na komputerze jak i w aplikacjach na Android i iOS.

Konto zarejestrujesz wyłącznie na stronie internetowej, aplikacja na to nie pozwala! Ten zabieg jest bardzo dziwny, ale na dzień pisania artykułu, aplikacja pozwala jedynie zalogować się do swojego konta, nie ma możliwości tworzenia nowych profili.

Gdy to zrobisz Twój profil nie będzie jeszcze aktywny, do poprawnego działania będzie wymagał podania:

 • Daty urodzenia,
 • Lokalizacji,
 • Informacje o wyglądzie.

Są to poniekąd standardowe informacje wymagane przez większość portali randkowych, z tą różnicą, że Fellow wymaga np. podania wzrostu.

Fellow nie jest serwisem stricte erotycznym, ale wielu użytkowników poszukuje osób do seksu i warto mieć tego świadomość.

Rejestracja konta Fellow na komputerze

Proces rejestracji konta na Fellow jest bardzo prosty i opiera się na wypełnieniu podstawowych danych jak wybranie login, podanie adresu e-mail i hasla do konta.

 1. Kliknij zakładkę Zarejestruj się na stronie https://fellow.pl/,
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny podając nick, adres e-mail i hasło,
 3. Przejdź do poczty i otwórz wiadomość od fellow.pl z linkiem aktywacyjnym, kliknij w niego.
 4. Zaloguj się na swoje konto nazwą profilu i hasłem podanym przy rejestracji.

Jak widzisz rejestracja na fellow.pl jest naprawdę prosta i nie zajmuje dużo czasu.

Jak zarejestrować się w Fellow w aplikacji?

Aplikacja Fellow dostępna jest na telefonach z systemami Android i iOS. Można ją pobrać zupełnie za darmo ze sklepów Google Play oraz App Store. Wystarczy wyszukać aplikację i kliknąć przycisk Zainstaluj.

Problem w tym, że aplikacja wita nas wyłącznie jednym ekranem logowania i nie ma możliwości rejestracji konta. Jest to dziwne rozwiązanie, ale istnieje i nic z tym nie zrobisz. Jeśli chcesz korzystać z serwisu zarejestruj się na stronie fellow.pl a następnie zaloguj w aplikacji.

Fellow logowanie

fellow logowanie

Logowanie do serwisu Fellow można przeprowadzić na stronie internetowej oraz w aplikacji. Wygląda ono identycznie jak dla innych portali randkowych czy społecznościowych. Podajemy nasz nick albo adres email oraz hasło i logujemy się na konto.

 1. Wejdź na stronę https://fellow.pl/,
 2. Podaj swoją nazwę profilu utworzoną podczas rejestracji i hasło,
 3. Kliknij Zaloguj

Te, trzy proste kroki pozwolą Ci się zalogować na stronie Fellow. Jeśli chcesz to zrobić za pomocą aplikacji to:

 1. Pobierz aplikację Fellow ze sklepu Google Play,
 2. Otwórz aplikację,
 3. Podaj swój adres e-mail lub nazwę profilu i hasło,
 4. Kliknij przycisk Zaloguj się.

Niestety aplikacja często nie działa poprawnie o czym świadczy bardzo niska ocena i opinie użytkowników. Dlatego należy uznać, że Fellow to głównie portal, z którego należy korzystać na komputerach ewentualnie w wersji mobilnej https://m.fellow.pl/.

Czy warto zarejestrować się w Fellow?

Fellow to darmowa opcja na poznanie partnera. Jest dobrym rozwiązaniem zarówno na rozpoczęcie poszukiwań pary jak i sprawdzi się po przetestowaniu innych portali randkowych. Z racji tego, że portal jest darmowy ciężko nam powiedzieć, że nie warto w końcu płacimy jedynie czasem, który poświęcamy na szukanie drugiej osoby. Czy te poszukiwania przyniosą skutek? Pewności nie daje, żaden portal więc jeśli jesteś gejem i szukasz czegoś poważnego albo niekoniecznie to na Fellow możesz to znaleźć. Zachęcamy do rejestracji i regularnego logowania się na Fellow oraz podzielenia się swoją opinią o portalu.