flirtmoms opinie czy to oszustwo

Nasza walka z fałszywymi portalami randkowymi nie ustaje. Niestety mamy wrażenie, że to walka z wiatrakami, ale mamy świadomość, że takie artykuły są potrzebne. Branża filmów dla dorosłych oraz osobiste preferencje niektórych osób, sprawiają, że chcą one nawiązać znajomość ze starszymi od siebie kobietami. Spotkania z tzw. Milfem mogą wydawać się bardzo atrakcyjne i doskonale o tym wiedzą właściciele stron randkowych typu flirtmoms.com. To kolejne oszustwo, które wymaga napiętnowania i ostrzeżenia nieświadomych użytkowników. Sprawdźmy jakie są opinie o Flirtmoms i dlaczego należy trzymać się od tej strony z daleka.

Flirtmoms co to za portal?

Już co 7 osoba w Polsce szuka miłości lub znajomości w aplikacjach randkowych. Jest to najbardziej dostępny sposób na masowe poznawanie obcych ludzi.

Tam, gdzie wielu użytkowników tam wiele firm chcących położyć łapy na ich pieniądzach. Przykładem takiej firmy jest właściciel strony Flirtmoms:

 • Izeo Dating ltd
 • Ireland,
 • Rathcoole, Inniscarra,
 • Main Street, Co. Dublin, D24 E029,
 • REGON: 16983,
 • tel: 800 005 154
 • e-mail: support@flirtmoms.com

Firma jest również właścicielem domeny momsmeetups.com, która jest kopią tego samego serwisu. Po co posiadać dwie identyczne strony, skierowane na ten sam rynek? Zabezpieczenie na wypadek zamknięcia jednej z powodu oszustw?

Opisywaliśmy już wiele portal randkowych naciągających ludzi, ale portalu randkowego, który utrudnia anulowanie subskrypcji lub wręcz to uniemożliwia to jeszcze nie.

Choć portal chętnie reklamuje się jako darmowy, jest to tylko zachęta dla użytkowników, aby Ci zakładali konta. W rzeczywistości na portalu za wszystko trzeba płacić i to niemałe pieniądze.

Absolutnie nie podpinaj swojej karty do systemu płatności Flirtmoms.

O płatnościach szerzej w dalszej części artykułu, teraz przytoczmy najważniejszy cytat z regulaminu strony.

Nie gwarantujemy, że wszystkie profile znalezione w Wyszukiwarce będą należeć do naszych użytkowników, ponieważ zastrzegamy sobie prawo do tworzenia profili, które są utrzymywane i zarządzane przez naszych pracowników („Profile pracowników”).

Oznacza to, że większość profili, które widzisz należą do pracowników firmy. Liczba prawdziwych osób na stronie jest bardzo mała.

Struktura strony pokazuje, że korzysta ona z tego samego szablonu co wiele innych stron naciągających swoich użytkowników.

1.6 TOTAL SCORE

Flirtmoms opinia

Rejestracja
flirt moms

Flirtmoms to jeden z portali randkowych, który z czystym sumieniem możemy odradzić. Nie zakładaj tam konta, a już w żadnym wypadku nie podawaj danych do swojej karty bankowej.


Jakość doposowań 0
Funkcjonalność 4
Łatwość użycia 4
Obsługa klienta 0
Cena 0
PROS
 • Brak
CONS
 • Fałszywe profile
 • Cena
 • Brak aplikacji
 • Problem z anulowaniem subskrypcji

Flirtmoms to ściema i oszustwo?

Właściwie znak zapytania w nagłówku jest zbędny. Mając doświadczenie z tego typu stronami już po 1 minucie od rejestracji jesteśmy w stanie stwierdzić, że Flirtmoms to oszustwo nastawione na wyciąganie pieniędzy.

flirtmoms falszywe profile

Na całe szczęście jest to oszustwo tworzone przez niezbyt rozgarniętych ludzi, którzy ustawili swoje boty w taki sposób, aby pisały pierwsze wiadomości już po sekundzie od rejestracji.

Zastanów się, jak często otrzymujesz 13 wiadomości pod 10 minutach od rejestracji mając nieuzupełniony profil i brak zdjęć?

Prawdopodobnie nigdy, chyba że jesteś rozpoznawalną osobą. Na stronie Flirtmoms każdy facet może się poczuć jak najatrakcyjniejszy samiec na świecie.

Atak kobiet jest tak niespodziewany i szybki, że nawet nie zdążysz sprawdzić kto jest na stronie, a już masz kilkanaście potencjalnych kobiet chętnych do rozmowy.

Naturalnie wszystkie wiadomości pochodzą od pracowników serwisu. O ile pierwsze wiadomości mogą być pisane przez boty o tyle, później rozmawiasz z ludźmi, pokazuje to rozumienie kontekstu wypowiedzi.

Na samym początku masz możliwość odczytania 3 wiadomości, pozostałe odblokowują się po upływie 24h. Gdy spróbujesz komuś odpowiedzieć automatycznie jesteś przenoszony do strony płatności.

Flirtmoms nie patyczkuje się ze swoimi użytkownikami, prosto w twarz pokazuje, że bez płacenia możesz jedynie popatrzeć na fałszywe profile.

Naturalnie nie musisz nam wierzyć na słowo, sama rejestracja jest darmowa, więc możesz przekonać się na własne oczy jak „wspaniałym” miejscem jest Flirtmoms.

Wiadomości mają zachęcić do rozmowy, która ma posłużyć jak najdłuższemu utrzymaniu Cię na stronie.

Przykładowe pierwsze wiadomości na Flirtmoms pochodzące od botów:

 • Jana – Hej, wiesz co? Marzyłam o czymś dzisiaj… o tym, że do mnie napiszesz.
 • Iwonaple0e – hej, siemasz ?? poczatujesz teraz ? jestem gotowa.
 • Kasiulk – nudzisz się, co nie? Dołącz do mnie na czacie

Trudno się nie oprzeć fantastyczną wiadomością od Pań. Widać, że twórcy nawet w tym aspekcie nie za bardzo się przyłożyli do swojego oszustwa (spacja przed znakiem zapytania nie jest przypadkowa).

Na tym moglibyśmy zakończyć opisywanie całego procedura, ale jest jeszcze kilka kwestii, które wymagają poruszenia.

Flirtmoms opinia o profilu użytkowników

Opis profilu użytkowników zazwyczaj jest jednym z najważniejszych aspektów podczas tworzenia opinii o danym portalu randkowym.

Flirtmoms jest portalem stworzonym przez oszustów i wierzenie w jakiekolwiek liczby podawane przez właścicieli strony nie ma najmniejszego sensu.

Jakby tego było mało portal nie weryfikuje praktycznie w żaden sposób swoich użytkowników. Bez najmniejszego problemu dodaliśmy zdjęcie z darmowego stocku.

Powstaje pytanie czy na Flirtmoms znajdziemy prawdziwych użytkowników. Owszem znajdą się tacy, ale będą to głównie mężczyźni a po drugie będzie ich bardzo niewielu. Jeśli jesteś kobietą i szukasz partnera są zdecydowanie lepsze miejsca by to robić.

Czy Flirtmoms jest płatne?

flirtmoms platnosci

Temat płatności na Flirtmoms to istny pokaz zachłanności twórców strony. Faktycznie rejestracja konta jest darmowa, ale do jakiejkolwiek interakcji konieczne jest opłacenie konta premium.

Nie istnieje żaden okres próbny ani darmowe sposoby na pozyskanie chociażby 1 darmowego dnia. Wynika to z faktu, że użytkownicy orientowaliby się z jaką stroną mają do czynienia i szybko przeszli by do usuwania konta.

Model płatności Flirtmoms oparty jest na Pakietach, których koszt zależy od okresu na jaki pakiet jest kupowany.

 • 1 dzień – 4,20zł,
 • 3 dni – 13,50zł,
 • 1 miesiąc – 51.80zł,
 • 3 miesiące – 83,30zł,
 • 6 miesięcy – 119zł,

Już w samej polityce cenowej możemy dostrzec pewne niejasności. Dlaczego 3 dni są droższe od 1 dnia w przeliczeniu ceny za dzień? Zazwyczaj kupując konto na dłuższy okres płaci się mniej.

Dlaczego różnica pomiędzy pakietem 6 miesięcy a 1 miesiąc jest tak kolosalna? Duża zielona strzałka i różnica w cenie zapewne mają pokazać, że jest to jedyny słuszny wybór.

Uznajmy, że to dziwna polityka, w którą nie ma co się zagłębiać, każdy ustala ceny wedle własnych upodobań.

Jednak karygodnym zachowaniem, które wymaga napiętnowania jest automatyczne przedłużanie subskrypcji.

Aby uniknąć przerw w działaniu usługi, wybrana subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny, taki sam okres, w cenie pierwotnej, bez rabatu, wynoszącej zł 74.

Powyższy zapis znajduje się na stronie płatności, pytanie skąd wzięła się tam kwota 74zł. Zgodnie z informacjami na stronie konto na 1 dzień to koszt 4,20zł, więc przedłużenie subskrypcji na taki sam okres powinno kosztować kolejne 4,20zł, a kosztuje 74zł.

Możliwe, że jest to błąd w systemie, gdyż zmienia się od dopiero od kwot objętych rabatem, ale takie rzeczy na stronie płatności są niedopuszczalne. Dodatkowo dochodzą nas słuchy, że opłata pobierana jest minimalnie za miesiąc, czyli zaprzeczają sami sobie.

Niestety wielu użytkowników daje się nabrać i podaje numer swojej karty a dopiero po czasie się orientuje, że z konta ubywają pieniądze.

 • Mariusz – Oszustwo naciaganie i same boty. Pieniądze giną z konta szybciej niż pomyślisz i zupełnie inne niż w ofercie. Ponadto po zamknięciu subskrybcji nadal pobierają kasę. 1 dzień subskrybcji 4.49 pobrane ponad 50. Po anulowaniu subskrybcji pobrali ponownie ponad 70. ZŁODZIEJE .
 • Grzegorz – Nie idzie anulować płatności co miesiąc pobierajom pieniądze i nie da się tego zatrzymać nie polecam.

Znalezienie tego typu opinii jest bardzo proste i jasno pokazuje, że system płatności nie jest prokonsumencki.

Czymś z czym do tej pory się nie spotkaliśmy są głosy mówiące o tym, że nie da anulować się subskrypcji. To nie tylko naganne działanie, ale i jawne oszukiwanie klientów.

Klient nie może odpowiadać za problemy techniczne ze stroną i wszelkie pieniądze wynikające z problemów z anulowaniem subskrypcji powinny być refundowane.

Podsumowując w naszej opinii płatności na Flirtmoms są jednymi z najgorszych na rynku.

Flirtmoms opinie kobiet

Portal randkowy Flirtmoms w zamyśle i reklamach jest miejscem, w którym kobiety powyżej 30 roku życia mogą szukać partnerów.

Mężczyźni znajdując portal o takiej nazwie wiedzą czego szukają więc czysto teoretycznie nawiązanie relacji nie powinno sprawić większych problemów.

Dodajmy do tego fakt, że tak wiele kobiet garnie się do rozmowy już od pierwszych minut po Twojej rejestracji. Oznacza, to że nie czekają one biernie na kontakt a same wychodzą z inicjatywą.

Oczywiście cały ten obraz zbudowany jest na fałszywych profilach i przekazie marketingowym.

W rzeczywistości znalezienie sensownych opinii o Flirtmoms.com napisanych przez kobiety jest niemal niemożliwe.

Aplikacja kierowana jest głównie do mężczyzn, to oni wydają pieniądze na portalach randkowych i to oni są targetem właścicieli Flirtmoms.

Znaleźliśmy za to przykłady fałszywego podbijania ocen czego przykładem może być poniższa opinia.

falszywa opinia o flirtmoms

Przytoczona opinia jest totalnie oderwana od opinii innych osób i naszej. Neguje wszystkie zarzuty i nieudolność z jaką została napisana wskazuje, że stoją za nią osoby powiązane z Flirtmoms.

Flirtmoms opinie mężczyzn

Jako mężczyzna zapewne cieszysz się, że tak wiele kobiet inicjuje rozmowę pomimo tego, że nie masz zdjęcia. Zatem chętnie dzielisz się w internecie opinią o tym jak wspaniałym portalem randkowym jest Flirtmoms.

Ku Twojemu i naszemu zaskoczeniu takich pozytywnych ocen praktycznie nie ma, a jak są to ewidentnie motywowane.

Skoro na Flirtmoms tak wiele kobiet pisze do mężczyzn to dlaczego ni są oni zadowoleni z tego co otrzymują?

 • Drak – Ta strona to jedno WIELKIE OSZUSTWO ! To są same boty generowane przez automat !! Omijać wielkim łukiem
 • Kornel – Portal który jest nastawiony na naciąganie ludzi nie idzie anulować subskrypcji co miesiąc pobierają kasę uwaga nie polecam 90 procent to boty UWAGA FLIRTMOMS ZŁODZIEJE.
 • Adam – Jedna wielka ściema!!!!!okradają ludzi nie dajcie się oszukać.
 • Leonard – To jest oszukańcza strona internetowa. Tylko roboty i prostytutki / dziewczyny przed kamerami. Zapłaciłem za trzydniowy okres próbny, a oni naliczyli mi te 3 dni plus miesiąc. Poprosiłem o anulowanie, ponieważ w warunkach rozliczeniowych stwierdza się, że po anulowaniu wszystkie pozostałe dni zostaną zwrócone, ale b7stards po prostu zniknął / nie odpowiadał już na moje e-maile

Tak wygląda praktycznie każda sekcja komentarzy pod artykułami opisującymi Flirtmoms.

Ostrzegamy Cię przed tym abyś nie stał się jedną z ich ofiar. Każda wydana złotówka utwierdza ich w przekonaniu, że to co robią ma sens i warto dalej to kontynuować.

Flirtmoms nasza opinia

Nasz opinia o Flirtmoms może być tylko i wyłącznie negatywna. Wszystkie przedstawione informacje jednoznacznie wskazują, że jest to strona, z którą nie warto wiązać swojej randkowej przyszłości.

Oszukiwanie ludzi przez wykorzystywanie fałszywych profili i sposób płatności nastawiony na wyciągnie od ludzi pieniędzy.

Do tego dochodzi kwestia problemów z anulowaniem subskrypcji. Portal Flirtmoms nie robi żadnej rzeczy dobrze nie nadaje się do polecenia i odradzamy korzystanie z jego usług.

Flirtmoms Twoja opinia

Poznałeś opinię naszą i innych użytkowników, teraz my chętnie poznamy Twoją. Jeśli miałeś styczności z Flirtmoms daj koniecznie znać w komentarzu, Twoje zdanie może wprowadzić nową dynamikę do dyskusji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże oszczędzić pieniądze wielu ludzi. Przestrzegamy przed podawaniem danych do karty na podejrzanych stronach internetowych. W ostateczności niestety należy zastrzec kartę w innym wypadku może być problem z uwolnieniem się od maszynki pobierającej nasze pieniądze.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %