Ostatnia aktualizacja 9 marca 2022 przez Redakcja

Fotka to portal, który istnieje na naszym rynku od wielu lat. Wraz z nastaniem Tindera zmienił się w typowo portal randkowych z takimi samymi możliwościami jakie daje Tinder. Jednak nasza rodzima fotka.pl ma więcej możliwości i pozwala na więcej osobom bez rejestracji i logowania. Czy Fotka bez rejestracji i logowania ma jakikolwiek sens? Postanowiliśmy sprawdzić to w tym artykule.

Fotka bez rejestracji

Fotka bez rejestracji jest portalem, w którym możemy przeglądać wiele profili kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Nie tylko wyświetlane są nam przykładowe osoby, ale również możemy zajrzeć do profilu danej osoby. Niestety nie wszystkie informacje będą dla nas dostępne a liczba zdjęć jakie możemy zobaczyć jest ograniczona do jednego.

O ile przeglądanie profili jest fajną opcją o tyle Fotka bez rejestracji konta nie pozwala nawiązywać kontaktów z tymi osobami. Nie możemy również decydować czy dany profil się nam podoba a tym samym nie będziemy mieć żadnych par.

  • Fotka bez rejestracji pozwala wyłącznie na przeglądanie zdjęć bez możliwości nawiązywania kontaktów.

Rejestracja w serwisie fotka jest wymagana do pełnego korzystania z aplikacji. Serwis randkowy fotka.pl jest darmowy, a zarejestrowane konto można w łatwy usunąć.

Fotka bez logowania

Jak nietrudno się domyślić serwisy randkowe to miejsca, w których oceniamy ludzi głównie na podstawie ich zdjęć oraz informacji w profilu. Jeśli chcemy mieć do nich pełny dostęp musimy zalogować się w aplikacji Fotka lub na stronie fotka.pl

  • Serwis Fotka wymaga do poprawnego działania logowania.

Zalogować do serwisu można się przez konto Google, Facebook, E-Mail czy konto na wp.pl. Czy warto się rejestrować i logować na Fotce? Jeśli podczas przeglądania zdjęć bez rejestracji znajdziesz osobę, która Ci się spodoba warto założyć konto i spróbować ją odnaleźć. Serwis fotka ma wielu użytkowników, chociaż Panie zgłaszają uwagi co do kultury mężczyzn na tym portalu a właściwie to jej braku. Oczywiście fotka.pl połączyła wielu ludzi i jak przymknie się oko na kilka wad to warto założyć tam konto.

Fota bez rejestracji i logowania – czy to ma sens?

Wiesz już, że fotka bez rejestracji i logowania pozwala wykorzystać tylko niewielki wachlarz swoich możliwości, a co najważniejsze nie można bez tego nawiązywać kontaktu z innymi osobami. Pozostaje pytanie czy to ma sens?

Przeglądanie profili innych osób bez zarejestrowania konta jest mocno ograniczone i nawet jeśli planujesz wyszukać w ten sposób znajomą osobę, może być to trudne. Biorąc pod uwagę, że jest to portal randkowy to brak łączenia się w pary bez logowania, praktycznie wyklucza sens korzystania z fotka.pl bez logowania.

Jeśli jesteś ciekaw lub ciekawa czy Tinder działa bez logowania to zapraszamy do osobnego artykułu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %