fotoflirt usuwanie konta

Fotoflirt jest jedną z aplikacji randkowych, która nie dała rady w pojedynku z Tinderem. Nie ma co się dziwić, zarówno aplikacja jak i strona są przestarzałe, użytkowanie toporne a sama strona nie przyciąga wielu osób. Dlatego pytania o to jak usunąć konto na fotofiltr.pl nas nie dziwi i w tym artykule chcemy Ci pokazać jak to zrobić. Sprawdźmy zatem jak usunąć konto na Fotoflirt na telefonie i komputerze.

O czym pamiętać przed usunięciem konta?

Decyzja o usunięciu konta powinna być ostateczna, gdyż wiąże się z utratą wszystkich danych związanych z profilem. Usuwając konto na Fotoflirt tracisz:

 • Konto premium – jeśli było zakupione,
 • Listę przyjaciół, pochwał, skarg,
 • Zdjęcia umieszczone w profilu,
 • Wysłane i otrzymane wiadomości.

W tym aspekcie fotoflirt niczym nie różni się od innych aplikacji randkowych.

Fotoflirt jak usunąć konto?

Usunięcie profilu na Fotoflirt jest bardzo łatwe zarówno z poziomu komputera jak i aplikacji na telefonie. W pierwszej kolejności pokażemy, jak usunąć konto Fotoflirt na komputerze.

 1. Przejdź do zakładki Moje ustawienia,
 2. Wybierz Moje konto,
 3. Wybierz Usuń profil,
 4. Ponownie kliknij przycisk Usuń profil,
 5. Wprowadź hasło i kliknij Usuń profil.

Gotowe, Twoje konto na fotoflirt zostało usunięte. Cały proces nie zajmuje czasu a usunięcie konta na komputerze równocześnie usuwa profil w aplikacji.

Fotoflirt jak usunąć konto na telefonie?

jak usunac konto na fotoflirt w telefonie

Choć początkowo Fotoflirt był stroną internetową to musiał się dostosować do obecnych czasów. Dlatego w sklepie Google możemy znaleźć aplikację Fotoflirt, za pomocą, której bez problemu usuniesz swoje konto.

 1. Kliknij ikonę menu w lewym górnym rogu,
 2. Wybierz Ustawienia,
 3. Przejdź do sekcji Moje konto,
 4. Kliknij Usuń konto,
 5. Wprowadź adres e-mail i hasło, kliknij dalej,
 6. Zaznacz zgody na usunięcie Coinów i wiadomości,
 7. Uzupełnij ankietę powodu usunięcia konta,
 8. Kliknij Usuń profil bezpowrotnie.

Liczba kroków jest nico większa niż na komputerze, ale jest to bardzo proste. Po usunięciu profilu nie ma możliwości ponownego zalogowania się na konto.

Czy warto usunąć konto na Fotoflirt?

Bez dwóch zdań Fotoflirt nie jest obecnie miejscem, w którym łatwo znaleźć nową parę. Liczba użytkowników stale spada. Z drugiej strony można na to spojrzeć, tak że jest tam mniejsza konkurencja.

Jeśli masz problemy ze znalezieniem pary, możesz spróbować założyć tam konto i korzystać, jednak na rynku stron i aplikacji randkowych jest wiele ciekawszych propozycji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %