gdize kupić wibrator

Ostatnia aktualizacja 4 maja 2022 przez Redakcja

Gdzie kupić wibrator w najlepszej cenie? Takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, a jak się okazuj takich miejsc jest sporo, zarówno stacjonarnie jak i przez internet. Dziewczyny poniżej 18 roku życia często zastanawiają się jak dyskretnie kupić wibrator, tak żeby rodzice nie widzieli, ten temat również poruszymy w artykule. Zatem, żeby nie przedłużać sprawdźmy, gdzie kupić wibrator i ile to kosztuje.

Gdzie kupić wibrator stacjonarnie?

Stacjonarny zakup wibratora nie powinien stanowić problemu, chociaż liczba miejsc, w których możesz tego dokonać jest ograniczona.

Pierwszą odpowiedzią na pytanie, gdzie kupić wibrator stacjonarnie jest Sex Shop. Wraz z rosnącą popularnością internetu tego typu miejsc ubywa, nawet w dużych miastach jest coraz mniej Sex Shopów, ale wciąż istnieją.  Problemem może być tutaj obawa, przed tym, że ktoś zobaczy Cię jak wchodzisz lub wychodzisz do tego miejsca. Jeżeli nie jesteś osobą wrażliwą na plotki nie powinno robić to na tobie wrażenia w końcu nie robisz nic złego, ale bardziej wrażliwe osoby mogą mieć z tym problem.

Dlatego zachęcamy do kupna wibratora w Rossmannie. Dokładnie tak, ta popularna drogeria, posiada w swojej ofercie wibratory.

 • Rossmann
 • Sex Shop
 • Apteki

W przypadku gdy nie chcesz kupować wibratora w sklepie stacjonarnym warto prześledzić oferty sklepów internetowych.

Gdzie kupić wibrator przez internet?

Zdecydowanie łatwiej jest kupić wibrator przez internet. Liczba sklepów oferujących zabawki erotyczne jest ogromna, a do tego dochodzą typowe serwisy sprzedażowe jak Allegro czy Olx.

 • Allegro
 • Ceneo
 • Skleperos24
 • econdom.pl
 • rossmann.pl
 • elavia

Ile kosztuje wibrator?

Ciężko podać jednoznaczną cenę wibratora, gdyż ta zależy od wielu elementów. Na cenę wibratora składa się to jaki producent go wyprodukował, jego kształt, użyte materiały, funkcje i kilka pomniejszych czynników np. niektóre damskie wibratory mogą być sterowane zdalnie.

Typowe ceny wibratorów to:

 • Durex Intense – 79,99 zł
 • Satisfyer Pro G-Spot – 135 zł
 • Fr Marc Dorcel G-Stomer – 295 zł

Najlepszym rozwiązaniem na zakup wibratora w dobrej cenie jest skorzystanie z porównywarki cenowej Ceneo. Znajdziecie tam wibratory z większości sklepów i będziecie w stanie wybrać idealny model dla sibie.

Jak dyskretnie kupić wibrator?

Teraz gdy już wiesz, gdzie kupić wibrator może zastanawiasz się jak to zrobić w dyskretny sposób. Będąc dorosłą kobietą nie powinno sprawiać Ci zakłopotania, to może pojawić się głównie u osób niepełnoletnich.

Jeżeli planujesz dyskretny zakup wibratora, odradzamy korzystanie ze sklepów online o ile wysyłka jest na domowy adres. Jednak obecnie ogromną popularnością cieszą się paczkomaty, do których zupełnie anonimowo możesz zamówić swój nowy wibrator.

Pozostaje kwestia dokonania płatności, tą będzie trzeba wykonać przez konto bankowe a tam pojawia się informacja o tym w jakim sklepie dokonano zakupu. Co prawda nie ma informacji o zakupionym produkcje, ale już sama nazwa sklepu może naprowadzić osoby mające dostęp do konta, na to jaki produkt został zakupiony.

W przypadku płatności możesz skorzystać z serwisów typu PayPal, najlepiej jest jednak mieć własną kartę bankową, do której nie mają dostępu inne osoby.

Zakup w sklepie internetowym to jedna opcja, druga jest szybsza a dodatkowo bardziej dyskretna, choć nie pod wszystkimi względami. Jeżeli masz w okolicy duży sklep, w którym znajdują się wibratory, możesz dokonać zakupu przy kasie bezobsługowej. W takim wypadku na wyciągu będzie informacja, że produkt został zakupiony np. w Rossmannie, ale nie będzie wiadomo co to było.

Od ilu lat można kupić wibrator?

Wiele młodych dziewczyn zastanawia się czy może spokojnie kupić wibrator i nikt nie będzie robił im problemów. Polskie prawo w żaden sposób nie definiuje minimalnego wieku od jakiego można używać wibratora.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprzedawca ma obowiązek sprzedać Ci wibrator, a jeżeli tego nie zrobi, możesz poinformować go o tym, że naraża się na karę grzywny.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
25 %
Excited
Excited
25 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %