idates kontakt

Próba nawiązania bezpośredniego kontaktu z dużymi firmami nie jest łatwa. Zwłaszcza gdy te firmy nie działają w dobry sposób i unikają kontaktu ze swoimi użytkownikami. Kontakt do iDates jest uciążliwy chociażby z tego faktu, że firma odpowiedzialna za stronę nie działa w Polsce. Często nas pytacie, jak skontaktować się z iDates w związku z płatnościami czy problemami z kontem. Dlatego w tym artkule pokażemy wszystkie możliwe opcje do kontaktu z iDates.

iDates kontakt przez numer telefonu

Jesteśmy przyzwyczajeni, że do większości firm można się dodzwonić, ale w przypadku iDates i innych portali randkowych takiej możliwości nie ma.

iDates nie daje możliwości kontaktu telefonicznego, nie udostępnia również faxu.

Istnieje kilka powodów, dla których iDates uniemożliwia taką formę kontaktu. Zapewne jednym z najważniejszych są wysokie koszty utrzymania działu obsługi. Użytkownicy często zadają pytania, które lepiej jest rozwiązać przez formularz kontaktowy.

Z drugiej strony, iDates nie może pochwalić się dobrą opinią wśród użytkowników a co za tym idzie wiele telefonów nie byłoby zbyt przyjaznych. Dotyczyłyby w dużej mierze anulowania konta premium i chęci odzyskania pieniędzy.

iDates obsługa klienta

Bezpośrednia obsługa klienta na iDates występuje pod postacią Supportu dostępnego 24/h. Zaraz po zalogowaniu się na swoje konto pierwszą wiadomość jaką otrzymujemy pochodzi właśnie od Supportu.

W celu rozmowy z Supportem należy otworzyć skrzynkę pocztową i przejść do pierwszej wiadomości, ewentualnie skorzystać z tego linku.

Jeśli chcesz szukać rozwiązania swojego problemu we własnym zakresie możesz skorzystać ze strony FAQ.

iDates kontakt przez formularz

Jedną z bardziej sensowych opcji skontaktowania się z iDates jest formularz zgłoszeniowy. Za jego pomocą możemy zapytać o najważniejsze tematy:

 • Monety,
 • Metody płatności,
 • Problemy techniczne,
 • Usunięcie konta,
 • Zgłoszenie fałszywych profili,
 • Inne.

Główne kategorie czasem zawierają swoje podkategorie, ale formularz zawsze wygląda podobnie i wymaga podania:

 • Adresu E-mail,
 • Nazwy użytkownika,
 • Tematu,
 • Opisu,

Możesz również skorzystać z bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem support@idates.com. Niestety nigdzie nie jest określony czas w jakim iDates odpowiada na wiadomości przesłane w ten sposób.

iDates kontakt w mediach społecznościowych

Kolejną opcją skontaktowania się z iDates są ich profile na mediach społecznościowych. Jednak są to w dużej mierze martwe profile, a po napisaniu prywatnej wiadomości zostajemy odesłani do formularza kontaktowego.

Ewentualne wiadomości sugerujemy wysyłać w języku angielskim, przyśpieszy to nieco odpowiedź.

iDates adres do kontaktu

Jak wspomnieliśmy na początku iDates jest firmą zagraniczną mieszczącą się w Holandii. Wszelki kontakt listowny odbywa się za pośrednictwem poniższego adresu:

 • Boranu Online B.V.
 • Frans Erensstraat 14°
 • 5921VG Venlo, Niederlande

Wysyłając korespondencję należy w wiadomości podać swoje imię i nazwisko, adres E-mail na jaki zarejestrowane jest konto oraz jak najdokładniejsze informacje o swoim problemie.

Jak widzisz istnieje kilka sposobów na skontaktowanie się z iDates. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci w kontakcie z iDates i uzyskałeś pomoc, której oczekiwałeś.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %