idates logowanie rejestracja

Rejestracja i logowanie na iDates to jedna z dróg do znalezienia miłości. Niestety pomimo dużej popularności tego portalu to istnieje wiele ciekawszych stron randkowych, z których warto korzystać. Mimo wszystko warto podkreślić, że iDates dostępne są do rejestracji i logowania przez przeglądarkę i darmową aplikację. W tym artykule chcemy krok po kroku omówić to jak zarejestrować i zalogować się na iDates oraz zastanowimy się czy warto to robić.

iDates rejestracja

idates rejestracja

Standardowo nasz poradnik zaczniemy od procesu rejestracji na komputerze. Ten przebiega bardzo prosto, wystarczy wejść na oficjalną stronę i wybrać opcję rejestracji.

 1. Wejdź na stronę https://www.idates.com
 2. Wybierz swoją płeć i płeć osoby, której szukasz,
 3. Podaj nazwę użytkownika i hasło,
 4. Podaj swój wiek i adres email,
 5. Kliknij Następny

Gotowe twoje konto zostało zarejestrowane na iDates i możesz teraz korzystać z opcji jakie daje portal. Zalecamy potwierdzić jeszcze adres mailowy przez kliknięci wiadomości, która przyszła na skrzynkę. Dzięki tej akcji zyskasz darmowe 100 monet do wykorzystania na wiadomości.

iDates rejestracja przez Google

Tradycyjna rejestracja jest prosta, ale istnieje jeszcze szybszy sposób na zarejestrowanie konta o ile posiadamy konto Google. W takim wypadku wystarczy kliknąć przycisk Google na stronie iDates, podać adres e-mail i hasło a następnie zostanie utworzone konto.

 1. Wejdź na stronę https://www.idates.com/pl-PL/login
 2. Kliknij przycisk Google
 3. Wybierz swój adres E-mail

Ta opcja jest o tyle dobra, że nie wymaga podawania płci czy wieku (te są automatycznie pobierane) oraz ułatwia logowanie w przyszłości.

iDates logowanie

idates logowanie

idates jak sie zalogowac

Skoro wiesz już jak zarejestrować się do iDates na komputerze to omówmy teraz proces logowania. Ten jest bardzo prosty i sprowadza się do podania maila i hasła podanych przy rejestracji.

 1. Wejdź na stronę https://www.idates.com/pl-PL/login
 2. Podaj swój adres email i hasło
 3. Kliknij Login

Jak widzisz nie powinno sprawić Ci to najmniejszego problemu. W razie niepamiętania danych możesz zawsze skorzystać z opcji przypominania hasła.

iDates logowanie przez Google i Facebooka

idates logowanie google

Do tej pory omówiliśmy standardowy sposób rejestrowania i logowania na iDates, ale portal daje również możliwość logowania przez konto Google i Facebook.

 1. Wejdź na stronę https://www.idates.com/pl-PL/login
 2. Kliknij przycisk Google
 3. Wybierz email na który były rejestrowane konto,
 4. Kliknij dalej i wprowadź hasło a następnie ponownie Dalej
 5. Nastąpi logowanie do konta

Jak widzisz logowanie przez konto Google jest bardzo wygodne, jednak wcześniej należy zarejestrować konto właśnie przez opcję „Zarejestruj z Google”.

Bardzo podobnie wygląda logowanie przez Facebooka. Możesz spać spokojnie, iDates nie udostępnia informacji o tym, że logujesz się na ich stronie i z niej korzystasz.

Jak zarejestrować się na iDates w aplikacji?

idates logowanie aplikacja

Pora przejść do tego jak wygląda rejestracja i logowanie iDates w aplikacji. Jak się okazuje jest to równie prosta czynności i każdy da sobie z nią radę.

 1. Wejdź w sklep Google Play,
 2. Wyszukaj iDates i kliknij „Zainstaluj”,
 3. Poczekaj aż aplikacja się zainstaluje a następnie ją otwórz,
 4. Wybierz swój kraj,
 5. Wybierz swoją płeć,
 6. Podaj nazwę użytkownika, wiek, email i hasło
 7. Kliknij Zarejestruj.

Rejestracja konta nie wymaga potwierdzenia adresu email, ale i tak do tego zachęcamy w celu zdobycia dodatkowych monet.

iDates logowanie w aplikacji

idates logowanie w aplikacji

Podobnie jak w wielu innych aplikacjach randkowych tak i w iDates logowanie jest bardzo intuicyjne. Po pobraniu i zarejestrowania konta będziemy logowani automatycznie, jeśli jednak nastąpi wylogowanie musimy wykonać poniższą instrukcję.

 1. Uruchom aplikację iDates,
 2. Kliknij Login
 3. Podaj swój adres email i hasło
 4. Kliknij Login.

Jak widzisz logowanie w aplikacji iDates jest banalnie proste i zajmuje chwilę. Dodatkowo aplikacja również pozwala na przypomnienie hasła w razie jego zapomnienia lub zgubienia.

Jak zalogować się do iDates przez Google?

Podobnie jak na komputerze tak samo w aplikacji mamy możliwość logowania przez Google i Facebook. Cały proces wygląda niemal identycznie jak na stronie internetowej.

 1. Uruchom aplikację iDates,
 2. Kliknij Login,
 3. Wybierz Google,
 4. Nastąpi automatyczne logowanie.

Jeśli nie masz podpiętego konta Google w telefonie będziesz musieć wpisać dane logowania ręcznie a w przyszłości będziesz logować się automatycznie.

Co warto wiedzieć przed logowaniem do iDates?

Portal randkowy iDates reklamuje się jako darmowy, ale w rzeczywistości jest to tylko połowiczna prawda.

Najważniejszym aspektem każdego portalu randkowego jest możliwość pisania z innymi osobami.

Jednak na iDates jedna wiadomość kosztuje 50 monet a na starcie mamy ich tylko 100. Oczywiście można mieć ich więcej, jednak wtedy trzeba dokonać już opłaty.

Sam proces rejestracji I logowania wymaga podania:

 • Wieku,
 • Płci,
 • Adresu e-mail,

Jest to absolutne minimum, większość aplikacji wymaga podania dodatkowych danych jak wykształcenie czy miejsce zamieszkania.

Portal iDates sam w sobie jest bezpieczny, korzystanie z niego nie niesie dużego ryzyka wypłynięcia danych. Niemniej należy zachować zasady bezpiecznego korzystania z internetu, ale to tyczy się każdej strony, na której się logujemy.

Czy warto się rejestrować i logować do iDates?

Wiesz już jak zarejestrować i zalogować się na iDates, ale czy warto to robić?

Podstawowym problemem tego portalu randkowego jest naciąganie ludzi na zakup monet. Moderatorzy obecni na stronie posiadają dziesiątki wirtualnych kont, które zachęcają Cię do rozmowy.

W ten sposób szybko zużywasz monety i musisz je dokupić. W ten sposób łatwo jest stracić sporo pieniędzy na rozmowy z fejkowymi profilami.

Dokładnie całą sytuację opisuje w artykule iDates opinie, gdzie omawiany portal dostał bardzo niską ocenę.

Liczba użytkowników tego portalu również nie jest na tyle wysoka jak by mogło się zdawać.

Jeśli mimo wszystko postanowisz się zarejestrować i zalogować na iDates pamiętaj, żeby nie inwestować dużych kwot w wirtualne monety. Poproś osoby, z którymi rozmawiasz o weryfikację po postacią zdjęcia lub rozmowy wideo. Gdy takie profile odmówią nie kontynuuj z nimi rozmowy.

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi wiesz, jak zalogować się i zarejestrować na iDates na komputerze i w aplikacji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %