Ostatnia aktualizacja 5 kwietnia 2023 przez Redakcja

Internet stwarza wiele możliwości na znalezienie partnera lub partnerki. Niestety jest również miejscem, w którym wiele osób chce zarobić na naiwności swoich użytkowników. Jedną z takich stron jest iFlirts, które śmiało może stanąć w szranki o tytuł najbardziej niepotrzebnego portalu randkowego na świecie. Nie bez powodu popularność aplikacji i serwisu nie jest duża. Jednak zdarzają się strony, które reklamują iFlirts czerpiąc z tego korzyści. Postanowiliśmy sprawdzić opinie o iFlirts oraz ile jest w nich prawdy. Sprawdźmy czy iFlirts to ściema i oszustwo oraz czy warto zakładać na tej stronie konto.

iFlirts – co to za serwis?

Wielu z naszych czytelników na co dzień szuka miłości przez internet. Jak pokazują statystki już 6 milionów Polek i Polaków aktywnie korzysta z portali randkowych.

Niestety pośród stron wartych uwagi pojawiły się również takie, które oszukują i są nastawione na zysk.

Portal randkowy iFlirts należy do firmy o nie najlepszej opinii i jest kopią portali iDates czy MyDates, które również są negatywnie oceniane.

 • Appspartner B.V.
 • Looskade 20
 • 6041LE Roermond, Netherlands

Dziwnym trafem wiele portal randkowych oszukujących swoich użytkowników znajduje się właśnie w Holandii lub Luksemburgu.

Wspomnieliśmy o podobieństwie do dwóch innych stron, ale tak na dobrą sprawę to są dokładnie te same strony. Zachodzi spore prawdopodobieństwo, że firmy, które stoją za tymi pseudo portalami randkowymi są ze sobą powiązane.

Serwis randkowy iFlirts reklamuje się jako darmowy, jest to jednak iluzją, gdyż pisanie wiadomości ograniczone jest przez wirtualne monety. Na start dostajemy około 200 monet i mamy szansę na wygranie dodatkowych, można założyć, że początkowy bilans to 250 monet.

Taka liczba pozwala na napisanie 5 wiadomości, gdy wykorzystamy monety musimy liczyć na szczęście w wirtualnej zdrapce lub sięgamy do portfela.

Tak naprawdę całą opinię o iFlirts można oprzeć na cytacie pochodzącym ze stopki strony.

Oprócz tysięcy nowych rejestracji przeprowadzanych każdego dnia, będziesz mieć okazję porozmawiać online z wirtualnymi profilami w naszym wirtualnym świecie rozrywki, chociaż prawdziwe spotkania z nimi nie są możliwe.

To co powinno wzbudzić Twoje zainteresowanie to „wirtualne profile”, które de facto oznaczają pracowników strony podszywających się pod innych ludzi.

Zagłębiając się w treści umieszczone na stronie szybko można dojść do wniosku, że ze stroną coś ewidentnie nie gra.

2.4 TOTAL SCORE

iFlirts opinia

Reejstracja
iflirts

iFlirts należy do grona serwisów randkowych, które w naszej opinii nie zasługują na uwagę użytkowników. Na rynku jest dużo ciekawszych propozycji.


Jakość dopasowań 1
Funkcjonalność 3
Łatwość użycia 5
Obsługa klienta 2
Cena 1
PROS
 • Relatywnie prosta obsługa
CONS
 • Fałszywe profile
 • Wyłudzanie pieniędzy
 • Cena
 • Praktycznie 0 szansa na znalezienie miłości

 iFlirts to ściema i oszustwo?

To co teraz napiszemy jest najważniejsze dla całej recenzji portalu randkowego iFlirts. Naturalnie przejdziemy do omówienia istotnych aspektów funkcjonowania strony, ale zanim to nastąpi, wypada wiedzieć, że iFlirts jest oszustwem.

Wszystko kręci się wokół sformułowania „wirtualne profile”, które zostało wykorzystane do określenia fikcyjnych profili.

Czy często zdarza Ci się otrzymywać dziesiątki wiadomości od kobiet zaraz po zarejestrowaniu w serwisie i to pomimo braku zdjęcia?

Odpowiedź jest oczywista, ale iFlirts to magiczne miejsce, w którym nie obwiązują utarte schematy. Dosłownie po minucie od zarejestrowania jesteśmy atakowani wiadomościami od kobiet. Jedna za drugą, regularne jak seria z kałasznikowa.

falszywe profile na ifiltrs

Jak to możliwe? Są to wspomniane wirtualne profile obsługiwane przez tzw. animatorów. Służą one jak najszybszemu wyciągnięciu od Ciebie darmowych monet i zachęceniu do kupna kolejnych.

Każdy może się przekonać jak ten proces wygląda rejestrując się na stronie i odczekując pewien czas. Po około 30 minutach mogliśmy przebierać wśród kobiet zainteresowanych randką czy nawet czymś więcej.

Konto pozostawione na miesiąc zawierało 160 wiadomości, od kobiet, które nie tylko pisały wiadomości powitalne, ale również dopytywały, dlaczego nie odpisujemy.

Naturalnie konto nie posiadało zdjęcia nie wspominając o jakichkolwiek informacjach profilowych.

Jak dużo znasz kobiet, które w pierwszej wiadomości używają takich tekstów?

 • Roksana (na zdjęciu 50 lat, wpisane 27 lat) – * PukPuk * Jest tam kto? Z jakiego powodu nie odpowiadasz mi Tomasz mój kochany? Byłam Tobą podekscytowana i nawet już wybrałam już bieliznę. Nie chcesz mnie w niej widzieć?
 • Melania – Hej, Tomasz, nie chcę popełnić błędu. Dlatego dam ci kolejną szansę. Ze mną możesz doświadczyć wielu nowych rzeczy 🙂 Sprawdź to! Melania.
 • Monika – Cierpisz na nieśmiałość? Czy dlatego nie wypełniłeś swojego profilu? Myślę, że mogę wyleczyć Twoją nieśmiałość, jeśli jesteś zainteresowany 😉

Fantastyczne wiadomości otwierające, stworzone w translatorze.

Polecamy przeczytać wiadomości i nie odpisywać, drugie wiadomości potrafią być zabawne i doskonale pokazują z jaką stroną mamy do czynienia.

Niestety wiele z tych zagrywek ma oddziaływać na psychologię tworząc u użytkowników poczucie winy, że zignorowali wiadomości.

Pozostaje sobie odpowiedzieć na pytanie jak można nazwać takie działania. Nam na myśl przychodzi jedno słowo, które już zostało nie raz użyte w tym artykule.

iFlirts opinia o profilu użytkowników

Na tym etapie masz świadomość, że portal randkowy iFlirts to istna kopalnia fałszywych profili a do tego trzeba dodać również zewnętrznych oszustów, którzy rejestrują się na większości portali randkowych.

Podczas robienia opinii o portalach randkowych staramy się dogłębnie przyjrzeć liczbą i statystykom opisującym użytkowników. W przypadku iFlirts wierzenie w jakiekolwiek dane ma tyle sensu co jedzenie zupy widelcem.

Zweryfikowanie w jakikolwiek sposób liczby użytkowników obu płci jest niemożliwe, głównie ze względu na słabo działającą wyszukiwarkę. Filtry są tylko na pokaz, gdyż nie działają prawidłowo.

Rodzi się pytanie czy na iFlirts można znaleźć prawdziwych użytkowników. Owszem jest to możliwe, zwłaszcza gdy szukasz mężczyzn, ale przekopywanie się przez fałszywe profile i wysokie ceny monet sprawiają, że nie ma to najmniejszego sensu.

Czy iFlirts jest płatne?

iflirts oplaty

Poznałeś naszą opinię na temat działania portalu iFlirts oraz jego podejścia do użytkowników. Pomówmy teraz o kosztach korzystania ze strony.

 • Aplikacja iFlirts reklamuje się jako darmowy portal randkowy, ale w rzeczywistości bez płacenia będziesz w stanie napisać tylko 4-5 wiadomości.

Sposoby na uzyskanie darmowych monet opisaliśmy w osobnym artykule. Niestety 5 wiadomości to zdecydowanie za mało jak na portal randkowy.

W taki sposób nie da się przeprowadzić sensownej rozmowy i zainteresować sobą drugiego człowieka.

Zasadniczy model płatności na iFlirts oparty jest na wirtualnych monetach. Tak jak czytamy na stronie głównej, w portalu nigdy nie zostanie zaimplementowane konto VIP i nie ma czemu się dziwić, monety okazują się być bardziej dochodowe.

Użytkownik ma możliwość kupienia:

 • 100 monet za 9,99zł,
 • 300 monet za 24,99zł,
 • 600 monet za 49,99zł,
 • 1200 monet za 99,99zł,
 • 3000 monet za 249,99zł.

Jak widać, twórcy strony nie tylko używają fałszywych profili, ale również nie najlepiej sobie radzą z polityką cenową. Standardowo przy zakupie pakietu na więcej miesięcy lub więcej punktów cena jednostkowa spada, a tu pozostaje bez zmian.

Warto sobie uświadomić, że 600 monet to 12 wiadomości, a biorąc pod uwagę promocję pakiet starczy na 24 wiadomości.

Ceny są absurdalnie wysokie jak na to co oferuje sam serwis.

W naszej opinii iFiltrs posiada jeden z najgorszych systemów płatności wśród portali randkowych.

iFlirts opinie w Sklepie Play

iflirts opinie uzytkownikow

Jak pokazują badania z portali randkowych najczęściej korzystamy za pośrednictwem aplikacji na telefony. Aplikacja iFlirts dostępna jest dla telefonów z systemem operacyjnym Android.

Pobranie i instalacja aplikacji ze sklepu Google Play są w pełni darmowe.

 • iFlirts posiada ocenę 3,6*/5* przy 16 tysiącach opinii.

Jest to wynik bardzo zbliżony do konkurencyjnych stron, które mogą pochwalić się ocenami na poziomie:

 • Badoo – 4,0*
 • Tinder – 3,0*
 • Edarling – 3,0*
 • Fortka – 4,2*

Kierowanie się suchymi ocenami nie ma większego sensu, tymi łatwo można manipulować. To co warte jest uwagi to komentarze osób, korzystających z konkretnych aplikacji.

 • γεωργόςΜεστεφάκης – Konta Fake piszą AI booty i fotografie są z USA… . Inna sprawa że monety…szukają frajerów to z ulicy za darmo wyrwie… .
 • Adam – Rozmowy generowane automatycznie. Zwykła maszynka do robienia kasy. Uśredniona cena wysłania wiadomości to więcej niż cena 4 jaj w sklepie, a tutaj jaj jest jeszcze więcej. Nie polecam.
 • Przemek – Apka gdzie większość kobiet to boty a jak już piszesz to Musisz wykupić monety żeby dalej mòc wysyłać wiadomości

Tak wygląda zdecydowana większość ocen opisowych, które nie ograniczają się do dwóch słów.

Ocena aplikacji jest sztucznie zawyżana, a każdy kto choć trochę jest obyty w internecie będzie w stanie oddzielić prawdziwe opinie od zafałszowanych.

Opinie użytkowników, którzy pobrali aplikację zwracają uwagę praktycznie na te same zastrzeżenia, które mamy my wobec aplikacji i strony.

iFlirts opinie kobiet

Skoro kobiety tak chętnie a wręcz natarczywie zagajają rozmowę to zapewne tak samo chętnie będą wypowiadać się w komentarzach o samej stronie.

Jakie było nasze zaskoczenie, gdy okazało się, że opinie kobiet są sporadyczne.

Nie udało się nam znaleźć wśród setek komentarzy konstruktywnych opinii napisanych przez panie. To wcale nie pokazuje, że strona jest lubiana przez kobiety.

Aplikacja reklamowana jest wyłącznie wśród męskich odbiorców. To oni zazwyczaj mają więcej pieniędzy i chętniej płacą. Na portalu znajduje się znikoma grupa kobiet, która dodatkowo nie jest kuszona tak nachalnie fałszywymi profilami.

Nawet jakbyśmy chcieli postarać się, znaleźć punkt zaczepienia, w którym iflirts robi coś dobrze, to jest to niewykonalne.

iFlirts opinie mężczyzn

Jesteś mężczyzną, logujesz się w portalu randkowym i chętnych na rozmowę z Tobą są dziesiątki kobiet. Mało tego to one inicjują rozmowę i wszystko co piszesz się im podoba.

Wchodzisz zatem na strony z opiniami i wystawiasz iFlirts 5*, strona idealna.

Tak to powinno teoretycznie wyglądać, gdyby profile kobiet były prawdziwe, ale jak już wiemy tak nie jest. Nie ma się więc co dziwić rozgoryczeniu i rozczarowaniu osób, które dały się złapać w sieć oszustów.

 • Mariusz – Naciągacze i nic więcej! Naciągają cię na randkowanie z ” niby” realnymi kobietami, a później DUPA!! Nie umówisz się na żadną randkę z tymi kobietami, ale napewno stracisz mnóstwo kasy. Nie polecam!
 • Adam – Naciągarstwo i tyle ! Doją kasę ile się da i nic z tego nie wynika … Ten kto ocenia iflirts wyżej niż na jedną gwiazdkę (niżej nie da się) jest albo idiotą albo dostaje profity od tego portalu żeby nie wyszło na jaw że to złodzieje go stworzyli.

Tak wyglądają wszystkie opinie o iFlirts, które zawierają więcej niż jedno zdanie. Ciągle powracający temat to:

 • Fałszywe profile,
 • Wysokie ceny,
 • Wyciąganie pieniędzy od nieświadomych ludzi.

Warto zwrócić uwagę na poniższy komentarz.

opinia o iflirts

Pokazuje on jasno, że jakakolwiek próba nawiązania połączenia wideo i zweryfikowania rozmówcy nie przynosi rezultatów. Podobnie ma się sprawa z propozycją przejścia na inny portal randkowy lub komunikator.

Osoby rozmawiające zamiast przyznać się, że są „wirtualnymi profilami”, omijają ten temat. To tylko pokazuje, że wspomniani „animatorzy” to tak naprawdę osoby wyłudzające pieniądze.

iFlirts nasza opinia

Zbliżamy się do końca i jeśli uważnie czytałeś naszą recenzję zapewne wiesz, jak wygląda nasz opinia o iFlirts.

 • W naszej opinii iFlirts to oszustwo i naciąganie ludzi, absolutnie odradzam korzystanie ze strony.

Portal oparty na fałszywych profili, skierowany w 100% do mężczyzn, z nadzieją, że Ci będą kupować wirtualną walutę.

Portal randkowy iFlirts nie ma absolutnie żadnych zalet poza prostą obsługą. Jeśli chcesz znaleźć miłość korzystaj z innych portali randkowych, bo tutaj możesz jedynie stracić pieniądze.

iFlirts Twoja opinia

Pokazaliśmy Ci najważniejsze aspekty funkcjonowania iFlirts oraz opinie użytkowników na temat tej strony. Jeśli miałeś okazję korzystać z iflirts daj nam koniecznie znać o swoich odczuciach w komentarzu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jak działa iFlirts i dlaczego nie warto poświęcać na tę stronę swojego czasu i pieniędzy.

Happy
Happy
60 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
40 %
Surprise
Surprise
0 %