Ostatnia aktualizacja 24 listopada 2022 przez Redakcja

Tinder jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie. Choć w swoich założeniach aplikacja jest darmowa to posiada możliwość zakupienia subskrypcji dającej dodatkowe opcje. Osoby, które znalazły nową miłość albo nie chcą dalej opłacać konta premium zastanawiają się jak anulować subskrypcję na Tinder. Niezależnie od tego czy masz Tinder Gold czy Tinder Platinum anulowanie subskrypcji zawszę będzie wyglądać tak samo. Cały proces jest łatwy w przeprowadzeniu i nie powinien zająć ci więcej jak 2 minuty.

O czym pamiętać przed usunięciem subskrypcji Tinder?

Zanim przejdziemy do omówienia jak usunąć subskrypcję Tinder warto wspomnieć o czym należy pamiętać podczas dokonywania tej czynności.

Usunięcie aplikacji nie jest równoznaczne z usunięciem subskrypcji. Pamiętaj, aby najpierw usunąć subskrypcję a dopiero potem aplikację.

Anulowanie subskrypcji nie oznacza zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

W przypadku posiadania kilu różnych subskrypcji, każdą z nich musisz anulować osobno.

Wyłączenie subskrypcji nie blokuje dostępu do aplikacji, z tej wciąż możesz korzystać, ale w standardowym darmowym trybie.

Jak anulować subskrypcję Tinder?

Subskrypcję na Tinder można anulować zarówno z poziomu komputera, samej aplikacji jak i sklepu Google. Pierwsza metoda wydaje się być bardziej intuicyjna i to od niej zaczniemy. W pierwszej kolejności pokażemy Ci jak anulować subskrypcję Tinder na komputerze.

 1. Wejdź w swój profil w lewym górnym rogu.
 2. Wybierz „Zarządzanie płatnościami”,
 3. Zjedź na dół i znajdź opcję „Anuluj subskrypcję”,
 4. Kliknij „Anuluj”

Twoja subskrypcja Tinder została anulowana, gdy minie ostatni dzień opłaconej subskrypcji, nowe koszty nie będą naliczane a Twoje konto wróci do statusu konta darmowego.

Jak anulować subskrypcję Tinder Plus na telefonie?

Zdecydowana większość użytkowników Tindera korzysta z aplikacji na telefonie. Anulowanie subskrypcji w aplikacji nie powinno sprawić Ci najmniejszych problemów, zwłaszcza, że istnieją 2 metody na to jak to zrobić.

 1. Otwórz aplikację i przejdź do swojego profilu,
 2. Wybierz „Ustawienia”,
 3. Przejdź do „Zarządzanie rachunkiem płatniczym”,
 4. Wybierz “Konfiguruj”.
 5. Wybierz „Anuluj subskrypcję”

Jak widzisz anulowanie subskrypcji Tinder w aplikacji nie należy do skomplikowanych procesów. Jeśli jednak masz z tym problem możesz skorzystać z dodatkowej opcji jaką daje Google Play.

Jak anulować subskrypcję Tinder Android?

jak anulowac subskrypcje tnder na telefonie

W przypadku telefonów z systemem Android istnieje również inna metoda na usunięcie subskrypcji Tinder.

 1. Uruchom aplikację Google Play
 2. Kliknij w ikonę swojego profilu
 3. Wejdź w „Płatności i subskrypcje”
 4. Następnie stuknij „Subskrypcje”
 5. Z listy aktywnych subskrypcji odnajdź Tinder i kliknij „Usuń”
 6. Ponownie kliknij „Usuń”

Gotowe, Twoja subskrypcja Tinder Plus, Gold czy Platinum została anulowana.

Jak anulować subskrypcję Tinder na iOS?

Użytkownicy telefonów z systemem iOS również mogą w prosty sposób anulować subskrypcję Tinder i każdą inną. W tym celu należy przejść do App Store i wykonać poniższą instrukcję.

 1. Wejdź w Ustawienia telefonu
 2. Wybierz iTunes & App Store,
 3. Przejdź do Subskrypcji,
 4. Wybierz aplikację Tinder,
 5. Wybierz Zarządzaj,
 6. Kliknij przycisk anuluj subskrypcję.

Apple nieco bardzie utrudnia znalezienie miejsca do anulowania subskrypcji w aplikacjach, ale bez obaw, poradzisz sobie i z tym.

Nie mogę anulować subskrypcji Tinder

W przypadku gdy nie możesz anulować subskrypcji pozostaje kontakt z obsługą Tindera, możesz tego dokonać w tym formularzu https://www.help.tinder.com/hc/en-us/requests/new.

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie możesz anulować subskrypcji, problemem może być nieaktualna aplikacja, stara karta czy problemy po stronie Tindera.

Dlatego zachęcamy do kontaktu z obsługą, która bez większych przeszkód wyłączy Twoją subskrypcję.

Czy warto anulować subskrypcję Tinder?

Na to pytanie, każdy musi odpowiedzieć sobie samemu. Jest to opcja skierowana w głównej mierze do ludzi, którzy chcą mieć nieograniczoną liczbę polubieni oraz wiedzę kto ich polubił.

Jedynym kontem, które daje realnie większą szansę na zdobycie pary jest Tinder Platinum czyli najdroższa opcja. Priorytetowe like sprawiają, że mamy pewność, że dana osoba zobaczy nasze polubienie. Jeśli chcesz być bardziej widocznym lepiej zastanowić się nad zakupem boostów albo poprawą swojego profilu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci anulować subskrypcję na Tinderze, jeśli jednak wciąż masz pytania chętnie odpowiemy na nie w komentarzach.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %