Ostatnia aktualizacja 31 października 2022 przez Redakcja

Jakaś dziewczyna lub chłopak spodobali Ci się, ale czujesz, że prawdopodobnie nie będziesz mieć z nimi pary? Co robić w takiej sytuacji, czy można napisać do kogoś na Tinderze bez pary? Jak się okazuje jest na to jedna metoda, która działa zawsze, ale wymaga płacenie jak i jedna darmowa, ale działająca tylko w przypadku niektórych profili. Sprawdźmy zatem Jak napisać na Tinderze bez pary i czy w ogóle jest sens to robić.

Czy można napisać do kogoś na Tinderze bez pary?

Tinder ma bardzo prostą zasadę działania. Przesuwamy profile innych osób w lewo, gdy się nam nie podobają lub w prawo, gdy chcemy połączyć się w parę.

Dysproporcja w liczebności przedstawicieli konkretnych płci na Tinderze sprawia, że mężczyźni mają mocno utrudnione zadanie w zwróceniu na siebie uwagę. Kobiety rzadziej daję polubienia i rzadziej korzystają z aplikacji.

Prowadzi to do sytuacji, że danie polubienia kobiecie rzadko kiedy kończy się odwzajemnionym polubieniem.

Pop przesunięciu profilu nie mamy żadnego wpływu na to czy zostaniemy połączeni i będzie mogli do siebie pisać.

Pisanie bez pary na Tinderze jest możliwe wyłącznie po zakupieniu konta premium, choć istnieje trick, który pozwala pisać do niektórych osób bez matcha.

Naturalnie możemy zwiększyć zainteresowanie osoby, którą likujemy przez wysłanie super polubienia, ale nie zawsze jest ono dobrze odbierane.

Jak napisać na Tinderze bez pary?

Jedyną formą na napisanie do kogoś bez pary jest skorzystanie z Tinder Platinum. To płatna opcja Tinder, która daje dostęp do dodatkowych funkcji w tym możliwość pisania wiadomości powitalnych do 140 znaków.

  1. Zakup konto Tinder Platinum,
  2. Daj osobie super like,
  3. W pojawiającym się oknie wprowadź wiadomość.

Cała procedura jest bardzo prosta, ale jednocześnie droga. Konto Platinum to spory wydatek, zwłaszcza gdy zależy nam na wysłaniu wiadomości tylko do jednej osoby, która wybitnie się nam spodobała.

Problemem tego rozwiązania jest konieczność wysyłania super polubienia, które czasem odbierane jest jako desperacja. Jeśli zakładamy, że ta osoba raczej w normalnej sytuacji przesunęłaby nas w lewo to mamy tylko 140 znaków, aby ją zaciekawić. Osoby, które nie są najlepsze w pisaniu pierwszych wiadomości niewiele na tym zyskają.

Z drugiej strony fakt, że jest to tak rzadko wykorzystywana funkcja z marszu wyróżni Cię na tle innych osób i sprawi, że nie zostanie przez przypadek przegapiony.

Jak napisać bez pary poza Tinderem?

Korzystając z darmowej wersji Tindera nie możemy pisać bezpośrednio do innych osób na Tinderze. Żyjemy jednak w czasach, w których niemal każdy ma konto na jakimś medium społecznościowym.

Często do komunikacji z obcymi osobami służy Instagram. Tinder pozwala łączyć swój profil z kontem Instagram w celu zwiększenia puli zdjęć. Mało tego wiele osób w swoim BIO na Tinderze zamieszcza nick z Tindera co pozwala na szybkie odnalezienie takiej osoby.

Gdy zainteresuje nas jakiś profil przewińmy w dół i sprawdźmy, czy jest tam informacja o Instagramie. Jeśli taki nick się znajduje można przejść do aplikacji Instagram, wpisać nick i napisać wiadomość. Następnie wracamy na Tindera i przesuwamy profil w prawo, aby jeszcze zwiększyć swoje szanse.

Czy warto pisać wiadomość przed dopasowaniem?

Skoro wiesz już jak napisać na Tinderze bez pary pozostaje pytanie czy warto to zrobić.

Zdecydowanie warto, gdy mówimy o darmowej opcji z Instagramem. Jest to szybki, bezpieczny i pewny sposób, że ktoś zobaczy naszą wiadomość i nie znikniemy pośród setki innych profili. Niestety nie wszystkie osoby mają Instagrama albo nie dodają go do opisu, więc czasem będziemy zmuszeni sięgną po płatne rozwiązania.

Zakup konta Tinder Platinum, to opcja ostateczna, nie jest to tania rzecz a i nie daje żadnej gwarancji skuteczności. Naszym zdaniem zakup konta premium ma sens wyłącznie wtedy, gdy skorzystamy z pozostałych funkcjonalności jakie daje jak nielimitowane polubienia czy sprawdzenie kto nas polubił. Kupno wyłącznie po to, aby napisać do kogoś bez pary ma sens tylko w jednym przypadku, gdy przeglądany profil bardzo się nam spodoba i będziemy żałować, że nas nie połączyło.

Pamiętaj również o tym, że część osób zakłada swoje konta randkowe na różnych stronach, zazwyczaj obok Tindera jest to Badoo. Możliwe, że znajdziesz tę osobą na innej stronie randkowej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %