jak odzyskac konto na tinderze

Ostatnia aktualizacja 6 listopada 2022 przez Redakcja

Jako użytkownik Tindera mamy możliwość usunięcia konta, tylko co zrobić, gdy się będziemy chcieli z tej decyzji wycofać już po fakcie? Jak odzyskać usunięte lub zablokowane konto na Tinderze? Jak się okazuje metody odzyskiwania konta uzależnione są od tego z jakich przyczyn nie mamy do niego dostępu. Niestety najgorszą informację mamy dla osób, które będą chciały odzyskać usunięte konto, gdyż to jest niemożliwe. Jednak nie uprzedzajmy faktów i sprawdźmy, jak odzyskać konto na Tinderze.

Jak odzyskać konto na Tinderze?

jak odzyskac konto tinder

Odzyskanie danych do konta na Tinderze nie jest skomplikowane a tym samym przywróceni konta do żywych nie powinno sprawić Ci problemów.

Jeśli masz problem z logowaniem i nie pamiętasz numeru telefonu wykorzystanego przy rejestracji możesz skorzystać z przypomnienia danych logowania.

  1. W aplikacji lub na komputerze wybierz opcję „Zaloguj się”,
  2. Wybierz „Problem z logowaniem?
  3. Podaj adres e-mail podany w procesie rejestracji,
  4. Wejdź na skrzynkę i kliknij link w wiadomości wysłanej przez Tindera,
  5. Podaj numer telefonu, który będzie wykorzystywany przy rejestracji.

Procedura odzyskania konta nie zajmuje dużo czasu i można ją wykonać zarówno w aplikacji jak i na stronie Tinder.

Pamiętaj, że utrata danych nie powoduje automatycznego usunięcia konta. Nawet nie logując się na swoje konto przez kilka miesięcy to dalej będzie aktywne, a użytkownicy będą mogli na nie głosować.

Jak odzyskać zablokowane konto na Tinderze?

Bardziej skomplikowana sprawa jest z odzyskaniem zablokowanego konta na Tinderze. Tinder nie blokuje kont bez powodu, prawdopodobnie zostałeś zgłoszony przez innych użytkowników aplikacji za podszywanie się lub pisanie obraźliwych treści.

Podstawą do zablokowania może być również korzystanie z aplikacji służących do zmiany adresu.

tinder jak odzyskac zablokowane konto

Efektem zablokowania konta jest nie tylko utrata wszystkich par i wiadomości, ale również możliwość tworzenia nowych kont na telefon i adres E-mail podany przy rejestracji.

  • Tinder nie dopuszcza możliwości odzyskania zablokowanego konta.

Istnieje formularz zgłoszeniowy, który pozwala wybrać opcję „Nie mogę się zalogować, moje konto zostało zablokowane”, ale nie służy od odwoływania się a jedynie przekazywania swojej opinii na temat procedury.

Jeśli chcesz możesz spróbować wykorzystać go do walki o swoje konto, ale z góry uprzedzamy, że masz niewielkie szanse. Tinder zastrzega sobie nawet, że nie jest w stanie odpisać na wszystkie wiadomości, więc nie licz, że potraktują Cię w uprzywilejowany sposób.

Jeśli konto zostało zablokowane faktycznie przez Twoje nieodpowiednie zachowanie lub łamanie regulaminu to nie marnuj czasu, nie odzyskasz go. Jeśli jednak zaszła pomyłka, konto zostało skradzione i masz na to dowody, dokładnie opisz całą sytuację, a możliwe, że osoba rozpatrująca zgłoszenie przychyli się do Twojego wniosku.

Jedyną opcją na ponowne rozpoczęcie funkcjonowania na Tinderze jest założenie nowego konta na nowy numer telefonu.

Jak odzyskać usunięte konto na Tinderze?

Zawsze zachęcamy do dokładnego przemyślenia tego czy aby na pewno chcemy usunąć nasze konto na danym portalu. Często wiąże się to z utratą wszystkich danych i braku możliwości odzyskania dostępu do konta.

  • Nie można odzyskać usuniętego konta na Tinderze.

Niestety odwoływanie się do Tindera czy kontaktowanie przez formularz kontaktowy wiele tu nie pomoże. Tinder podchodzi zero-jedynkowo do usuniętych kont i nie zezwala na ich przywrócenie.

Jak odzyskać stare konto?

Nie ma oficjalnych informacji mówiących o tym czy Tinder usuwa konta. Informacje podawane przez użytkowników portalu wykluczają się nawzajem.

Przyjmowana za prawdziwą informacja mówi, że Tinder z czasem przestaje pokazywać rzadziej nieaktywne profile, ale nie usuwa konta.

Kiedyś użytkownicy dostawali informację, że ich profil był nieaktywny a co za tym idzie konto zostało zgłoszone do usunięcia. Jednak, jeśli podejmą akcję w ciągu 30 dni proces usuwania konta zostanie wstrzymany. Na tę chwilę takie komunikaty raczej się nie wyświetlają a sam Tinder nie usuwa kont użytkowników.

Zatem jak odzyskać stare konto na Tinderze? Sprawa jest bardzo prosta, jeśli konto zostało przez Ciebie kiedyś usunięte to go nie odzyskasz, jeśli usunięta była tylko aplikacja albo nic nie robiłeś w tym kierunku możesz odzyskać stare konto przez podanie adresu E-mail.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się jak odzyskać konto na Tinderze i co należy robić, gdy takiej możliwości nie ma.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %