Jak pokazac dziewczynie ze mi na niej zalezy

Miłość nie jest chwilą a uczuciem, które trwa przez lata, dlaczego więc okazywać ją jedynie sporadycznie? Zapewne w swoim życiu oglądnąłeś co najmniej jeden romans, w którym główny bohater wykonywał duże gesty wobec swojej wybranki. To zakrzywiony obraz rzeczywistości, który nie powinien mieć wpływu na to jak będziesz okazywać dziewczynie, że Ci na niej zależy. Kupno róż nie sprawi, że wasz związek będzie lepszy, a dziewczyna poczuje się wyjątkowa. Jeśli chcesz pokazać dziewczynie, że Ci na niej zależy powinieneś oprzeć swoja działania o bardziej codzienne zachowania. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy oraz podpowiemy jakich ruchów unikać.

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Nie znamy Ciebie ani Twojej dziewczyny, istnieją jednak pewne uniwersalne porady, które mogą pomóc w budowanie romantycznej wieloletniej relacji.

Powiedz jej, że Ci zależy

Ludzie są różni i różnie postrzegają pewne zachowania. Różnice są szczególnie widoczne w płciach, coś co dla Ciebie może być oczywistością, dla niej może nie mieć większego znaczenia.

Wypowiedzenie słów „Wiesz, że mi na Tobie zależy” nic nie kosztuje, nie niesie ze sobą żadnego ryzyka i nie podlega różnym interpretacjom.

Jest to bardzo bezpieczny i skuteczny sposób na to, aby na twarzy Twojej kobiety pojawił się uśmiech.

Rozumiemy, że chcesz pokazać dziewczynie, że Ci zależy, ale nie używaj tego zwrotu nader często. Komplement powielany po wielokroć traci na swojej mocy, podobnie może być z tym wyznaniem.

Pamiętaj również o tym, że to „tylko” słowa, a prawdziwa moc idzie za czynami. Jeśli zdecydujesz się już na takie wyznanie koniecznie zrób wszystko, aby nie było pustym frazesem.

Słuchaj co ma do powiedzenie

Najgorszą rzeczą jaką można robić w zdrowym związku jest słyszenie co mówi druga osoba, ale nie słuchanie tego co chce powiedzieć.

Spędzacie ze sobą sporo czasu naturalnym jest, że nie każda rozmowa będzie warta zapamiętania.

Mimo wszystko ograniczenie się do potakiwania może prowadzić do problemów w przyszłości. Jeśli Twoja dziewczyna jest typem osoby sporo mówiącej, pozwól się jej wygadać, ale nie bądź biernym uczestnikiem dyskusji.

Okaż swoje zainteresowanie i zaangażowanie w omawiany temat. Postaraj się w czuć w emocje jakie towarzyszą Twojej dziewczynie i bądź w tym momencie razem z nią. Nie sięgaj po telefon, nie błądź wzrokiem dookoła i dopytuj o co istotniejsze wątki.

Pytaj ją o zdanie

Związek polega na kompromisach, choć często jedna z osób jest tą nadająca ton wydarzeniom i mającą wpływ na codzienny plan, to należ tego unikać.

Jeśli sam podejmujesz najważniejsze decyzje, nie dziw się, że dziewczyna może czuć się w tym aspekcie życia niepotrzebna. Pytaj ją o zdanie zarówno w kwestiach banalnych jak zamówienie obiadu czy sposób na spędzenie wieczoru, ale i w kwestii pracy czy relacji z rodziną.

Warto przy tym dodawać frazę „Doradź mi coś, Twoje zdanie ma dla mnie znaczenie”.

Takie podejście sprawi, że Twoja dziewczyna będzie mieć poczucie, że Ci na niej zależy, ale i że liczysz się z jej zdaniem.

Nie przesadzaj jednak z nadmiernym wykorzystywaniem takiego podejścia, w końcu jesteś facetem i powinieneś umieć sam podejmować niektóre decyzje.

Okazuj szacunek

We współczesnym świecie okazywanie szacunku nie jest tak powszechnie spotykane. Mężczyźni nazywają swoje dziewczyny w towarzystwie „Dupami”, odnoszą się do nich w nienależyty sposób i sprawiają, że dziewczyna przestaje mieć szacunek sama do siebie.

W waszej relacji sami ustalacie zasady i nie ma nic złego w „podostrzeniu” relacji, jeśli oboje się na to godzicie. Jednak wychodząc do ludzi powinniście zachować do siebie szacunek, który nie będzie podkopywał pozycji wobec znajomych, ludzi z pracy czy rodziny.

Randkujcie

Spędzacie kolejny wieczór pod kocem przy Netflixie? Nawet jeśli lubicie tak spędzać czas, to zapewne

Twoja dziewczyna nie będzie stawać okoniem, gdy zaproponujesz jej wyjście do kina, na kręgle, do pubu z grami czy spacer.

Początkowe zauroczenie z czasem przemija, a częste randkowanie i przeżywanie wspólnie nowych rzeczy pozwala je podtrzymać.

Podczas randek liczycie się tylko wy, macie okazje robić niektóre rzeczy po raz pierwszy dzięki czemu zapadną wam w pamięć i będziecie do nich wracać, nawet jeśli wasze drogi się rozejdą.

Zaproponuj wspólny kurs gotowania, naukę jazdy na nartach czy kurs tańca, zróbcie coś na co nie mogłaby liczyć będąc z innym facetem.

Jeśli chcesz jej pokazać, że Ci na niej zależy złam schemat, przełam monotonię i pozwól doświadczyć czegoś nowego.

Wykonuj czułe gesty

Mamy nadzieję, że miałeś szczęśliwe dzieciństwo, jeśli tak to spróbuj sobie przypomnieć jakie drobne gesty kojarzą Ci się z miłością Twoich rodziców do Twojej osoby.

Może okazać się, że będzie to transport z kanapy do łóżka, gdy zasnęło się podczas oglądania bajek, zrobienie kolacji czy dbanie o to, aby zawsze być dobrze ubranym w zimę.

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy? Właśnie tak.

Jeśli to ona zazwyczaj przygotowuje kolacje wyręcz ją w tym, jeśli za oknem pada śnieg a termometry wskazują „nie wychodzić” spytaj czy nie chce ciepłej herbaty.

Czy tak pozornie proste czynności mogą sprawić, że poczuje, że Ci na niej zależy? Jeśli działały na Ciebie w dzieciństwie to nie ma powodu, żeby nie zadziałały na nią teraz.

Obdarowuj z głową

Zrobienie herbaty czy przykrycie kocem to miłe gesty, które możesz wykonywać na co dzień. Jednak są również takie chwile jak urodziny Twojej lubej czy walentynki, podczas których można wykazać się nieco bardziej.

Niestety wielu Panów myśli, że miłość można kupić i obdarowuje wybranki drogimi prezentami. Nie tak się okazuje drugiej osobie, że Ci na niej zależy.

Postaraj się w te wyjątkowe dni dać swojej dziewczynie prezent, który będzie dotyczył jej zainteresowań lub waszego związku. Pokaż, że wiesz o niej nieco więcej niż to, że lubi białe wino.

Prezenty możesz dawać również bez okazji, wtedy są on dużo bardziej zaskakujące. Może to być pudełko czekoladek w kształcie serca czy spersonalizowany prezent. Nie musisz wydawać kroci, aby pokazać, że naprawdę Ci zależy.

Pamiętaj i przypominaj

Jesteś w pracy, masz przerwę i myślisz o niej? To miłe, ale ona o tym nie wie. Sięgnij po telefon i daj jej znać, że nie możesz doczekać się spotkania w mieszkaniu.

Nie napastuj dziewczyny takimi wiadomościami, ale jeden krótki SMS może zrobić wiele dobrego i nie należy jego lekceważyć.

Pytania o datę ślubu stał się wdzięcznym tematem wielu żartów skierowanych dla zamężnych osób. Z czasem żart ewoluował do pytań o datę pierwszej randki, pierwszego pocałunku czy pierwszych wspólnych wakacji.

Kobiety przywiązują większą wagę do dat, jeśli chcesz pokazać, że Tobie też nie są obojętne przygotuj prezent z okazji bardziej istotnych rocznic, albo zabierz ją na randkę.

Pokaż, że może na Ciebie liczyć

Facet powinien być ostoją związku, musi znajdować rozwiązanie z różnych sytuacji i być gotowym na różne ewentualności.

W miłości jak i przyjaźni decydujemy się kontakt z konkretnymi ludźmi, bo można na nich polegać.

Jeśli coś obiecasz to dotrzymaj obietnicy. W łazience wystąpiła awaria i dziewczyna prosi Cię abyś się tym zajął? Zrób to, nieistotne jest czy sam naprawisz usterkę czy zamówisz fachowca. Liczy się, to że problem zostanie rozwiązany zgodnie z jej prośbą.

Teściowa ma problem i trzeba zawieźć ją do lekarza? Zaproponuj swoją pomoc.

Nie oznacza to, że musisz się na wszystko godzić i być chłopcem na posyłki. Powinieneś umieć odróżnić uzasadnione prośby od próby wykorzystywania i gdy tylko będziesz w stanie zrób wszystko, aby je spełnić.

W zdrowiu i chorobie

Takie słowa zwarte są w przysiędze małżeńskie i nie bez powodu. Można interpretować je dosłownie, ale lepszym podejściem będzie próba zrozumienia ich jako metafory tego co czekać może w związku.

Nie zawsze będzie różowo, przyjdą dni, w których dziewczyna będzie czuć się gorzej i będziesz towarzyszyć jej w chorobie lub smutku.

Wsparcie zarówno fizyczne jak i mentalne może być trudne, ale to najlepsze momenty na to by pokazać, że naprawdę Ci na niej zależy.

Komplementuj

Ten punkt jest na tyle oczywisty, że umieściliśmy go na samym końcu zestawienia. Każdy lubi komplementy, nawet jeśli udaje, że tak nie jest.

Komplement komplementowi nie jest równy, powiedzenie kobiecie, że pięknie wygląda jest miłe, ale zwrócenie uwagi na jej włosy, oczy czy wyczucie stylu znaczy dużo więcej.

Spersonalizowane komplementy pozwalają poczuć dziewczynie, że ten komplement jest tylko dla niej i co najważniejsze jest prawdziwy.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie komplementy lubią dziewczyny zapraszamy do jednego z naszych artykułów.

Jak pokazać, że Ci zależy na nowo poznanej dziewczynie?

Pierwsze randki nie są dobrym momentem na bycie zbyt otwartym w kwestii uczuć, zwłaszcza gdy jest się osobą kochliwą. Podczas tych spotkań macie się poznać, zbyt wczesne wyznawanie miłości osobie, której tak naprawdę się nie zna nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli chcesz pokazać, że zależy Ci na relacji, którą budujesz z nową dziewczyną zadbaj o to aby randki były ciekawe.

  • Organizuj ciekawe spotkania,
  • Pokaż, że jej słuchasz (odwołuj się do wcześniejszych rozmów),
  • Nie bój się poznać jej ze znajomymi (nie na pierwszych randkach),
  • Pisz do niej (ale z umiarem),

Stworzenie poczucia „ważności” nie jest żadną filozofią, wystarczy wykonywać pewne podstawowe działania by kobieta poczuła sięistotne.

Jakich zachowań unikać?

Z okazywaniem uczuć łatwo można przesadzić do tego stopnia, że dziewczyna przestanie traktować nas poważnie.

Pomyśl, czy Ty chciałbyś, aby ktoś koło Ciebie latał i ciągle mówił jaki jesteś wspaniały a dodatkowo wręczał prezenty? Jeśli tak, to masz nie za wysokie poczucie własnej wartości co może odbić się również w „nadskakiwaniu” kobiecie.

Zauroczenie sprawia, że przestajemy logicznie myśleć i nie widzimy wad drugiej osoby, nawet gdy te są ewidentne.

Chęć pokazania dziewczynie, że Ci na niej zależy szybko może przerodzić się w festiwal służalczości.

Nie na tym polega budowanie wartościowego związku. Bycie uprzejmymi i docenianie drugiej osoby nie ma nic wspólnego z byciem chłopcem na posyłki.

Czasem warto ochłonąć i zadać sobie pytanie czy prośba, którą właśnie otrzymałeś nie przekracza pewnych granic i nie wynika z lenistwa Twojej wybranki.

Teraz patrząc z perspektywy kobiety, jak myślisz, czy facet, który biega do niej na około i codziennie kilka razy powtarza te same komplementy będzie wydawał się atrakcyjny?

Oczywiście nie, taki sposób bycia może być męczący i nie ma w nim nic pociągającego.

Postaraj się być sobą i korzystać z okazji jakie dają codzienne sytuacje. Zastosuj nasze porady a będziesz mieć pewność, że Twoja dziewczyna będzie wiedzieć, że Ci na niej zależy.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
50 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %