BeNaughty jak usunac konto

BeNaughty to dość popularny portal randkowy, który powstał w 2007 roku i funkcjonuje od tego czasu bez przerwy. Pomimo sporej liczby użytkowników szybko okazuje się, że wiele z kont jest nieprawdziwych. Prowadzone są one przez administrację i boty, które mają zachęcić nas do dokonania opłat. Nie może dziwić fakt, że wielu z was szybko się w tym orientuje i szuka informacji jak usunąć konto BeNaughty. W tym artykule wytłumaczymy Ci krok po kroku jak usunąć konto na BeNaughty na komputerze i telefonie.

O czym pamiętać przed usunięciem konta BeNaughty?

Niezależnie od tego czy usuwasz konto BeNaughty z powodu znalezienia pary czy zbyt słabej jakości serwisu, musisz pamiętać o tym co tracisz.

 • Zdjęcia,
 • Korzyści z płatnych pakietów,
 • Pary,
 • Rozmowy.

Innymi słowy tracimy cały wszelkie informacje zawarte na koncie, ale w końcu o to nam chodzi. Jeśli jednak chcesz się jeszcze zastanowić masz możliwość ukrycia profilu zamiast jego usuwania na stałe.

Jak usunąć konto BeNaughty na komputerze?

benaughty jak usunac konto

Usunięcie kona z BeNaughty nie powinno sprawić Ci większych problemów, choć strona robi dużo, aby zatrzymać Cię przy sobie. Instrukcja usuwania konta będzie miała sporo kroków, ale jesteś w stanie wykonać je wszystkie w 2 minuty.

 1. Zaloguje się na swoje konto BeNaughty w przeglądarce na komputerze.
 2. Kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu i wybierz Moje ustawienia.
 3. Wybierz opcję Usuń konto,

 4. Podaj swoje hasło,
 5. Wybierz opcję „Usuń całkowicie mój profil, kontakty i dane osobowe”.

  benaughty usuń całkowicie profil

 6. Wybierz dowolny powód rezygnacji.
 7. Zaznacz „Tak, chcę usunąć swoje konto”.
 8. Wprowadź ponownie swój adres E-mail, zostanie na niego wysłany kod potrzebny do rezygnacji z konta.
 9. Wejdź na E-Mail i otwórz wiadomość z kodem.

  benaughty email do usuniecia konta

 10. Ponownie wejdź na stronę BeNaughty i powtórz pierwsze 7 kroków.

W przeciwieństwie do wielu stron BeNaughty nie wysyła automatycznie wiadomości E-mail, na tę należy poczekać około godziny. Kod zawarty w wiadomości będzie aktywny przez 24 godziny. Jeśli go nie wykorzystasz w tym czasie, będzie konieczne ponowienie procesu.

Jak usunąć konto BeNaughty przez adres E-mail?

Alternatywnym rozwiązaniem na usuniecie konta BeNaughty jest skorzystanie z wiadomości E-Mail. Taka wiadomość powinna:

 • Zostać wysłana na support@benauthty.com.
 • Zawierać temat: Prośba o usunięcie konta.
 • Treść mówiącą o chęci usunięcia konta (zaznacz wyraźnie, że interesuje Cię wyłącznie całkowite usunięcie konta a nie jego zawiszenie).
 • Podanie ID konta (dostępne w Moje Ustawienia).

Ta metoda jest skuteczna, ale może trwać do 72 godzin a suport może namawiać Cię do pozostania na stronie. Dlatego jasno zadeklaruj, że chcesz usunąć konto i nic nie zmieni Twojego zdania. Co istotne nie mogą Ci odmówić usunięcia konta.

Jak usunąć konto BeNaughty na telefonie?

Aplikacja BeNaughty nie jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Znajdziemy tam co prawda inne aplikacje o takiej samej nazwie, ale są to zupełnie inne portale. Jeśli masz aplikację BeNaughty to zapewne została ona pobrana z uptodown.com, gdyż jest to jedno z niewielu miejsc, w których można ją znaleźć.

Zapewne zastanawiasz się jak usunąć konto BeNaughty w aplikacji i tu pojawia się problem, gdyż aplikacja nie daje nam takiej możliwości.

Jedynym wyjściem jest zalogowanie się na te same dane, którymi logujemy się na telefonie w przeglądarce na komputerze. Wersja mobilna strony BeNaughty w Ustawieniach zawiera opcję „Napisz do nas”, w której można wybrać jako temat wiadomości usunięcie konta. Gdy tak zrobimy dostaniemy informację odsyłającą nas do portalu internetowego.

Jak widać usunięcie konta na BeNaughty jest proste, choć problematyczne. Strona robi wszystko, aby zatrzymać użytkowników, ale te działania nie zmierzają w tę stronę, w którą powinny.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %