jak usunac konto na badoo na telefonie i komputerze

Badoo stale walczy o miano najpopularniejszego serwisu randkowego w Polsce. Jako jeden z liderów na rynku gromadzi wokół siebie spore grono użytkowników. Nie może dziwić fakt, że pewna ich część nie jest zadowolona z tego jak Badoo działa albo już znalazła miłość i zastanawia się jak usunąć konto na Badoo. Proces likwidacji konta Badoo na telefonie i komputerze nie jest skomplikowany, ale składa się z wielu kroków, które niestety musisz wykonać. Ten artykuł powstał po to aby pokazać Ci jak usunąć konto na Badoo w aplikacji na telefonie Android, iPhone oraz na komputerze. Postaramy się również doradzić co zrobić jak nie możesz usunąć konta i odpowiemy na pytanie czy warto to w ogóle robić.

Czy można usunąć konto na badoo?

Możliwość usunięcia konta na Badoo jest na tyle zakamuflowana, że część z Was zastanawia się czy w ogóle można usunąć konto.

Oczywiście taka możliwość istnieje zarówno w aplikacji na telefonach Android i iOS oraz na komputerach.

Usuwając konto za pomocą jednej metody usuwasz konto całkowicie z serwisu nie ma konieczności robienia tego osobno na telefonie i komputerze.

Pamiętaj jednak, że samo usunięcie aplikacji Badoo nie jest równoznaczne z usunięciem konta.

O czym pamiętać przed usunięciem konta Badoo?

Nie znamy Twoich powodów, dla których decydujesz się usunąć konto na Badoo. Może to być niezadowolenie z małej liczby par, znalezienie miłości w innym miejscu czy chęć odpoczęcia od aplikacji randkowych.

Niezależnie od przesłanek usunięcie konta zawsze będzie wiązać się z utratą:

 • Par,
 • Prowadzonych rozmów,
 • Informacji profilowych,
 • Punktów i konta premium.

Dlatego dobrze zastanów się czy na 100% chcesz usunąć konto, bo po upływie 30 dni konto zostanie całkowicie usunięte.

Po jakim czasie usuwane jest konto Badoo?

Portale randkowe robią wszystko by utrzymać u siebie jak najwięcej użytkowników. Proces usuwania konta na Badoo nie jest natychmiastowy.

Po wykonaniu procedury opisanej poniżej Twoje konto zostaje przekazane do usunięcia, ale nie jest usuwane. Oznacza to, że nikt nie ma już do niego wglądu, ale konto wciąż jest w bazie danych.

Jak czytamy w polityce prywatności Badoo:

Gdy upłynie termin 30 dni, twoje konto zostanie na stałe usunięte z Badoo. Zdjęcia są przez nas usuwane w ciągu 14 dni od tego momentu, a inne informacje (jak dane kontaktowe) mogą zostać usunięte dużo później.

Mamy tu jasno określony czas wygasania konta, który wynosi 30 dni. Przez ten czas każda Twoja próba zalogowania się do konta będzie anulować proces rezygnacji.

Nie próbuj się logować na swoje konto Badoo do 30 dni, chyba że chcesz je odzyskać.

W przypadku ponownej chęci usunięcia konta będziesz musiał przechodzić cały proces od początku.

Jak usunąć konto Badoo w aplikacji na telefonie?

jak usunac konto badoo na telefonie w aplikacji

Teraz gdy znasz już wszystkie konsekwencje usunięcia konta oraz zasady z jakimi się to je, możemy przejść do konkretów. Większość użytkowników Badoo korzysta z aplikacji zaczniemy więc od tego jak usunąć konto Badoo na telefonie.

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij ikonę Ustawień (koło zębate) w prawym górnym rogu,
 3. Wybierz Konto,
 4. Kliknij Usuń konto w dolnej części ekranu,
 5. Z listy proponowanych rozwiązań wybierz „Usuń konto”,
 6. Wybierz dowolny powód rezygnacji,
 7. Kliknij Usuń konto.

Gotowe, tym sposobem Twoje konto zostało usunięte na Badoo. Aplikacja będzie nas zachęcać o pozostania oferując darmowe konto na 3 dni. Jeśli uznasz, że warto spróbować to śmiało, nic to nie kosztuje i nie wymaga podpinania karty kredytowej.

Jak usunąć konto Badoo iPhone?

Mamy załatwioną kwestię usuwania konta Badoo na telefonach Android to teraz sprawdźmy, jak to wygląda w przypadku telefonów Apple z systemem iOS.

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij ikonę Ustawień (koło zębate) w lewym górnym rogu,
 3. Wybierz Konto,
 4. Kliknij Usuń konto w dolnej części ekranu,
 5. Z listy proponowanych rozwiązań wybierz „Usuń konto”,
 6. Wybierz dowolny powód rezygnacji,
 7. Kliknij Usuń konto.

Cały proces wygląda bliźniaczo do tego znanego z Androida z tą różnicą, że ikona Ustawień znajduje się w innym miejscu.

Jak usunąć konto Badoo na komputerze?

badoo usuwanie konta  Pomówmy teraz o tym jak usunąć konto Badoo na komputerze, bo tu ten proces będzie wyglądał nieco inaczej. Różnice są jednak na tyle nieduże, że nie ma większego znaczenia na jaki sposób usunięcia konta się zdecydujesz.

 1. Przejdź do zakładki swojego profilu,
 2. Kliknij ikonę koła zębatego (Ustawienia),
 3. Zjedź na sam dół strony Ustawień i wybierz Usuń konto (Delete account)
 4. Zaznacz opcję Usuń konto (ostatnia na dole),
 5. Wybierz dowolny powód usunięcia konta,
 6. Wprowadź hasło i przepisz kod autoryzacyjny,
 7. Potwierdź chęć usunięcia konta.

badoo jak usunac konto

badoo usuwanie konta na stronieJak widzisz to nic trudnego i zapewne dasz sobie radę z usunięciem konta bez większych problemów. Jeśli nie pamiętasz hasła musisz poprosić o jego przypomnienie przy próbie logowania. Możesz również napisać maila do suportu o czym w dalszej części.

Jak usunąć konto na Badoo bez weryfikacji?

Jednym z pytań, które często słyszymy odnośnie usunięcia konta na Badoo jest to jak to zrobić bez weryfikacji konta.

W takich sytuacjach dobrym sposobem jest skorzystanie ze strony internetowej Badoo i przeprowadzenie procesu usuwania konta opisanego w tym artykule. Nie różni się on niczym od standardowej procedury usuwania konta.

Nie mogę usunąć konta na Badoo

Jeśli masz problem z usunięciem konta może skorzystać z formularza kontaktowego.

Ważne, aby podać adres E-mail na jaki zarejestrowane jest konto, przyśpieszy to cały proces jego usuwania.

Ciężko nam pomóc jeśli nie znamy konkretnego błędu jaki u Ciebie występuje. Dlatego zachęcamy do skorzystania z powyższego formularza.

Czy warto usunąć konto na Badoo?

Na koniec zostawiliśmy kwestię tego czy usunięcie konta na Badoo ma sens. Naturalnie takie powody jak znalezienie miłości są niedyskutowanym argumentem za poczynieniem tego kroku.

Jeśli jednak usuwasz konto, bo nie możesz znaleźć na Badoo odpowiedniej osoby, to nie ma to większego sensu. Musisz wiedzieć, że obecnie Badoo jest jednym z 3 największych portali randkowych na świecie.

Możliwe, że dobrym sposobem będzie zmiana lokalizacji o czym pisaliśmy w osobnym artykule. Postaraj się zmienić swój profil stwórz go bardziej pełnym.

Naturalnie portale randkowe z mniejszą liczbą użytkowników to mniejsza konkurencja, ale również mniejsza szansa na znalezienie partnerki/partnera.

Nowe konta na Badoo mają chwilowy boost do widoczności, więc usunięcie konta tylko po to by ponownie je założyć może być pomysłem na zwiększenie swoich szans. Pamiętaj jednak, że częste praktyki tego typu mogą prowadzić do zablokowania konta.

To już wszystko w kwestii tego likwidacji konta na Badoo. Mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu doskonale wiesz, jak usunąć konto na Badoo i nie sprawi Ci to najmniejszych problemów.