edarling usuwanie konta

Ostatnia aktualizacja 21 lipca 2023 przez Redakcja

Usunięcie konta z portalu randkowego eDarling jest czynnością prostą i szybką. Pomimo tego często pojawiają się pytania o to jak usunąć konto na eDarling a my tradycyjnie na takie pytania odpowiadamy. Z tego artykułu dowiesz się jak wygląda proces rezygnacji z konta na komputerze i telefonie w aplikacji. Jednak przed przystąpieniem do usuwania konta należy pamiętać o zachowaniu danych, które są dla nas istotne, gdyż te zostaną bezpowrotnie utracone.

eDarling rezygnacja – o czym pamiętać?

Portale randkowe często starają się ukryć opcję usuwania konta, żeby zatrzymać profile osób na swoich platformach. Zwiększa to wybór jaki mają użytkownicy a co za tym idzie polepsza się atrakcyjność portalu.

Pod tym kątem eDarling wypada nie najgorzej, usuwanie konta dostępne jest bezpośrednio z panelu ustawień a sama rezygnacja sprowadza się do kilku kroków.

Przed usunięciem konta na eDarling pamiętaj, że tracisz:

 • Wszystkie wiadomości,
 • Kontakt,
 • Zdjęcia zamieszczone na profilu.

Jeśli jesteś w trakcie rozmowy z jakąś osobą a mimo to chcesz zrezygnować z konta, wcześniej upewnij się, że masz do niej kontakt i będziecie mogli rozmawiać za pomocą innych platform.

Usunięcie konta eDarling jest nieodwracalne, a pieniądze za ewentualne konto premium i niewykorzystany okres nie będą zwracane.

Jak usunąć konto na eDarling?

edarling jak skasowac konto

Konto na eDarling można usunąć z poziomu komputera i aplikacji. W pierwszej kolejności pokażemy, jak usunąć profil eDarling z pomocą przeglądarki internetowej na Twoim komputerze.

 1. Najedź na ikonę profilu w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz „Moje konto”
 3. Zjedź na dół sekcji Moje dane i w sekcji „Usuń konto” kliknij link znajdujący się w ostatnim słowie „tutaj”.
 4. Podaj powód usunięcia konta i kliknij Dalej.
 5. Wprowadź hasło i potwierdź chęć usunięcia konta.

Gotowe, Twoje konto zostało usunięte, a przygoda z portalem eDarling została zakończona. Od tej pory inni użytkownicy nie mogą wyświetlać Twojego profilu i nie mają do niego dostępu.

eDarling usunięcie konta na telefonie

edarling usuwanie konta

Pomówmy teraz o tym jak usunąć konto eDarling w aplikacji. To właśnie użytkownicy mobilni stanowią największe grono odbiorców portali randkowych. Jak się okazuje aplikacja również pozwala w łatwy sposób usunąć konto na eDarling.

 1. Uruchom i zaloguj się do aplikacji.
 2. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 3. Kliknij ikonę menu w lewym górnym rogu,
 4. Wybierz Moje konto,
 5. Stuknij Skasuj konto,
 6. Wybierz powód usunięcia konta i potwierdź hasło,
 7. Kliknij przycisk skasuj konto.

Twoje konto zostanie usunięte, a ty możesz teraz spokojnie usunąć aplikację. Pamiętaj, że samo usunięcie aplikacji nie usuwa Twojego profilu.

Czy warto usunąć konto na eDarling?

Wiesz już jak usunąć konto na eDarling, ale czy warto to robić? W naszej opinii o eDarling wytknęliśmy stronie wiele wad, które mają faktyczny wpływ na rzetelność witryny. Niestety eDarling pomimo licznych kapani marketingowych nie jest stroną, którą można z czystym sumieniem polecić.

Nie odradzimy Ci korzystania z tej strony, ale też nie mamy zamiaru Ci jej polecać. Rejestracja co prawda jest darmowa, ale zajmuje dużo czasu a samo konto bez wniesienia opłat ma bardzo ubogie możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją i wyrobienia sobie samemu opinii, czy warto być na eDarling.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %