edarling usuwanie konta

Usunięcie konta z portalu randkowego eDarling jest czynnością prostą i szybką. Pomimo tego często pojawiają się pytania o to jak usunąć konto na eDarling a my tradycyjnie na takie pytania odpowiadamy. Z tego artykułu dowiesz się jak wygląda proces rezygnacji z konta na komputerze i telefonie w aplikacji. Jednak przed przystąpieniem do usuwania konta należy pamiętać o zachowaniu danych, które są dla nas istotne, gdyż te zostaną bezpowrotnie utracone.

eDarling rezygnacja – o czym pamiętać?

Portale randkowe często starają się ukryć opcję usuwania konta, żeby zatrzymać profile osób na swoich platformach. Zwiększa to wybór jaki mają użytkownicy a co za tym idzie polepsza się atrakcyjność portalu.

Pod tym kątem eDarling wypada nie najgorzej, usuwanie konta dostępne jest bezpośrednio z panelu ustawień a sama rezygnacja sprowadza się do kilku kroków.

Przed usunięciem konta na eDarling pamiętaj, że tracisz:

 • Wszystkie wiadomości,
 • Kontakt,
 • Zdjęcia zamieszczone na profilu.

Jeśli jesteś w trakcie rozmowy z jakąś osobą a mimo to chcesz zrezygnować z konta, wcześniej upewnij się, że masz do niej kontakt i będziecie mogli rozmawiać za pomocą innych platform.

Usunięcie konta eDarling jest nieodwracalne, a pieniądze za ewentualne konto premium i niewykorzystany okres nie będą zwracane.

Jak usunąć konto na eDarling?

edarling jak skasowac konto

Konto na eDarling można usunąć z poziomu komputera i aplikacji. W pierwszej kolejności pokażemy, jak usunąć profil eDarling z pomocą przeglądarki internetowej na Twoim komputerze.

 1. Najedź na ikonę profilu w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz „Moje konto”
 3. Zjedź na dół sekcji Moje dane i w sekcji „Usuń konto” kliknij link znajdujący się w ostatnim słowie „tutaj”.
 4. Podaj powód usunięcia konta i kliknij Dalej.
 5. Wprowadź hasło i potwierdź chęć usunięcia konta.

Gotowe, Twoje konto zostało usunięte, a przygoda z portalem eDarling została zakończona. Od tej pory inni użytkownicy nie mogą wyświetlać Twojego profilu i nie mają do niego dostępu.

eDarling usunięcie konta na telefonie

edarling usuwanie konta

Pomówmy teraz o tym jak usunąć konto eDarling w aplikacji. To właśnie użytkownicy mobilni stanowią największe grono odbiorców portali randkowych. Jak się okazuje aplikacja również pozwala w łatwy sposób usunąć konto na eDarling.

 1. Uruchom i zaloguj się do aplikacji.
 2. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 3. Kliknij ikonę menu w lewym górnym rogu,
 4. Wybierz Moje konto,
 5. Stuknij Skasuj konto,
 6. Wybierz powód usunięcia konta i potwierdź hasło,
 7. Kliknij przycisk skasuj konto.

Twoje konto zostanie usunięte, a ty możesz teraz spokojnie usunąć aplikację. Pamiętaj, że samo usunięcie aplikacji nie usuwa Twojego profilu.