Ostatnia aktualizacja 10 maja 2022 przez Redakcja

Sympatia to jeden z najstarszych i najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Jednak liczba użytkowników korzystających z portalu systematycznie spada, o czym świadczą często pojawiające się pytania o to jak usunąć konto na Sympatii. Niezależnie od tego jaki masz powód do usunięcia konta, zawsze masz możliwość darmowego usunięcia konta. W tym artykule chcemy ci opisać dokładnie proces usuwania konta na portalu randkowym Sympatia.pl. Jeśli ten temat Cię interesuje to zapraszamy do lektury.

Jak usunąć konto na Sympatii?

Zanim przystąpisz do usunięcia konta musisz pamiętać, że wiąże się to z utratą:

 • wiadomości,
 • par,
 • ewentualnego konta premium.
 • danych na profilu w tym zdjęć

jak usunac konto na sympatia pl

Sam proces usunięcia konta na Sympatii jest banalnie prosty, wystarczy wiedzieć, gdzie znaleźć odpowiednie opcje. Postępując zgodnie z poniższą instrukcją bez problemu usuniesz swoje konto.

 1. Zaloguj się na Sympatia.pl
 2. W prawym górnym rogu najedź na swoje zdjęcie profilowe i wybierz „Ustawienia”
 3. Z menu po lewej stronie wybierz Ustawienia konta -> Usuń konto
 4. Wybierz powód usunięcia konta i podaj hasło
 5. Kliknij przycisk Usuń konto

Gotowe, Twoje konto zostało trwale usunięte, dostaniesz jeszcze informację potwierdzającą, że cały proces przebiegł pomyślnie. Pamiętaj, że wszelkie dane powiązane z kontem usuwane są bezpowrotnie.

Konto jest również usuwane automatycznie w przypadku nie zalogowania się na nie w ciągu 12 miesięcy.

Jak usunąć konto na Sympatii w telefonie?

Proces usuwania konta Sympatia na telefonie jest również bardzo prosty. Po zalogowaniu do aplikacji musisz wykonać poniższe kroki:

 1. Kliknij w prawym dolnym rogu „więcej”
 2. Wybierz „Ustawienia”
 3. Kliknij Ustawienia Konta
 4. Na samym dole znajduje się ledwo zauważalny napis „Usuń konto”, kliknij go
 5. Wybierz powód usunięcia konta i podaj hasło
 6. Kliknij przycisk „Bezpowrotnie usuń konto”

Jak widzisz to nic skomplikowanego, chociaż twórcy aplikacja Sympatia postarali się, abyś nie znalazł tak łatwo opcji usunięcia konta.

Zawieszenie konta zamiast usunięcia

Symaptia.pl podobnie jak inne portale randkowe daje możliwość zawieszenia konta zamiast bezpowrotnego usunięcia. Jest to dobra opcja dla osób, które chcą odpocząć od portalu, ale nie mają zamiaru tracić aktualnych par i wiadomości.

Zawieszenie konta na Sympatii sprawia, że inni użytkownicy nie będą widzieć naszego profilu. Osoby, z którymi jesteśmy połączeni, wchodząc na nasz profil będą widzieć informację o zawieszeniu konta.

Konto pozostaje zawieszone na okres 6 miesięcy, po tym czasie jest usuwane.

Jeśli chcesz zawiesić konto na Sympatii wystarczy przejść do Ustawień i zamiast opcji „Usuń konto” wybrać „Zawieś”. Pamiętaj, że zawieszenie konta nie jest równoznaczne z zawieszeniem subskrypcji o ile taka jest aktywowana.

Mamy nadzieję, że wiesz już jak usunąć konto na Sympatii oraz jak je zawiesić. Cały proces jest naprawdę prosty i zapewne dasz sobie z nim radę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %