jak usunac randki na facebooku

Randki na Facebooku to w miarę świeży temat więc nie dziwią częste pytania o to jak się z tą funkcjonalnością obchodzić. Czy jest to realna konkurencja dla Tindera i innych aplikacji randkowych? Ciężko powiedzieć, na pewno nie zdominuje tak rynku jak swojego czasu sam Facebook. Standardowo jednym z najczęstszych pytań osób mających konto na randkach na FB jest pytanie jak usunąć konto. Prędzej czy później znajdujemy odpowiednią osobę albo decydujemy, że portal nie jest dla nas i usuwamy konto. Facebook pozwala na bezproblemowe usunięcie konta z randek w 1 minutę.

O czym pamiętać przed usunięciem profilu randkowego na Facebooku?

Podobnie jak w przypadku większości portali randkowych tak i w tym przypadku usunięcie konta wiąże się z utratą wszystkich informacji zawartych na profilu.

Usunięcie profilu na randkach Facebook to utrata:

 • Zdjęć,
 • Aktualnych konwersacji,
 • Par.

Odzyskanie utraconych danych jest niemożliwe.

Szczególnie należy zwrócić uwagę na fakt, że po usunięciu konta nie można założyć nowego przez okres 7 dni. Dlatego zastanów się czy na pewno chcesz zrezygnować ze swojego profilu za nim przystąpisz do jego usuwania.

Jak usunąć randki na Facebooku?

randki facebook jak usunac konto

Ranki na Facebooku działają wyłącznie na systemach Android i iOS co oznacza, że obecnie opcja ta zablokowana jest większości komputerów. Usunięcie profilu w randkach na Facebooku jest procesem szybkim i prostym.

 1. Kliknij ikonę trzech kresek (menu) w prawym górnym rogu aplikacji.
 2. Wybierz „Randki”,
 3. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu (Ustawienia).
 4. Stuknij zakładkę Ogólne.
 5. W sekcji Konto wybierz opcję Usuń profil.
 6. Wybierz powód rezygnacji lub kliknij pomiń w prawym górnym rogu.
 7. Potwierdź chęć usunięcia profilu

Usunięcie profilu na randkach nie oznacza usunięcia konta na FB. Jednak usunięcie konta na FB oznacza jednoczesne usunięcie profilu na randkach Facebook.

Ukrycie konta zamiast jego usunięcie

randki facebook wstrzymanie konta zamiast usuwania

Usunięcie konta to broń ostateczna, randki FB dają nam możliwość zrobienia sobie przerwy i jednoczesnego zachowania dopasowani oraz konwersacji. Nasz profil również zostaje bez zmian, ale nie będzie wyświetlany nowym osobom.

 1. Kliknij ikonę trzech kresek (menu) w prawym górnym rogu aplikacji.
 2. Wybierz „Randki”,
 3. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu (Ustawienia).
 4. Stuknij zakładkę Ogólne.
 5. W sekcji Konto wybierz opcję Usuń profil.
 6. Z powodów wskaż „Robię sobie przerwę od randek lub randkowych aplikacji”.
 7. W następnym oknie wybierz „Robię przerwę od randek”.
 8. Kliknij przycisk „Zrób przerwę”.

Zrobienie przerwy to doskonała alternatywa dla usunięcia konta. Jeśli jesteśmy w trwającej rozmowie, która daje powody do myślenia, że może być z tego coś więcej, a nie chcemy już pojawiać się w aplikacji to warto zrobić sobie przerwę i zachować kontakt do osoby, z którą prowadzimy dialog.

Mamy nadzieję, że wiesz już jak usunąć konto na randkach Facebook oraz wiesz, że masz alternatywną możliwość pod postacią zawieszenia konta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %