tinder zalozenie konta bez numeru telefonu

Ostatnia aktualizacja 20 lutego 2024 przez Redakcja

Tinder to bez dwóch zdań najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Każdego dnia rejestrują się na niej tysiące użytkowników z nadzieją na znalezienie drugiej połówki. Kiedyś proces rejestracji był prostszy, obecnie wymaga podania numeru telefonu. Wiele osób wzbrania się przed podawaniem numeru telefonu w internecie i bardzo słusznie. W tym artykule chcemy Ci pokazać jak założyć Tindera bez numeru telefonu oraz wytłumaczyć, dlaczego Tinder chce Twój numer.

Dlaczego Tinder chce numer telefonu?

Większość portali randkowych ma problem z fikcyjnymi kontami, tworzonymi przez ludzi mających nadzieję na zarobek. Takie osoby podszywają się pod inne osoby i w różny sposób monetyzują swoją działalność.

Drugim powodem jest masowe zakładanie kont. Tinder w początkowych godzinach istnienia konta promuje profil użytkownika, przez co mamy więcej polubieni niż w kolejnych dniach. Ma to na celu zachęcić osoby do korzystania z aplikacji oraz do zakupów pakietów premium, które pozwalają zobaczyć polubienia.

jak zalozyc konto na tinderze bez numeru telefonu

Można starać się wykorzystać początkowo większe zainteresowanie profilem przez utworzenie kilku kont, zwiększając swoją szansę na znalezienie pary.

Rejestracja, do której wymagane jest podanie numeru telefonu skutecznie eliminuje wspomniane problemy. Większość osób posiada jeden maksymalnie dwa numery telefonów. Tinder pozwala założyć jedno konto na jeden numer telefonu.

Taka blokada skutecznie ukraca wiele problemów a dodatkowo wprowadza wstępną weryfikację użytkownika. Ten podając swój numer pokazuje, że chce korzystać z aplikacji i jest zaangażowany.

Jak założyć Tindera bez numeru telefonu?

Wiesz już pokrótce skąd wynika konieczność rejestracji numeru telefonu w Tinder podczas rejestracji, teraz pomówmy o tym jak założyć Tindera bez numeru telefonu. Okazuje się, że taka opcja istnieje, jednak wymagać będzie od Ciebie pozyskania wirtualnego numeru telefonu.

 • Skorzystaj z wirtualnego numeru
 • Poproś o możliwość podania numeru telefonu znajomego
 • Kup starter dowolnej sieci

Założenie konta na Tinder z wirtualnym numerem

Wirtualny numer telefonu to opcja zbliżona do tymczasowego adresu email. Niezależnie od tego czy chcesz wykorzystać go do rejestracji konta na Tinderze czy Allegro zawsze będzie działał tak samo.

Co istotne dostępne są aplikacje, które w sposób darmowy generują taki numer. Jest on w pełni niezależny od Twojego operatora a do jego funkcjonowania nie potrzebujesz karty SIM.

Wirtualny numer telefonu nie zawsze pozwala na dzwonienie i wysłanie SMS-ów, ale doskonale sprawdza się, gdy chcesz założyć konto bez podawania swojego rzeczywistego numeru.

Tinder bez numeru telefonu

Niestety sprawdziliśmy ponad 20 aplikacji i stron internetowych, większość z nich nie działa poprawnie. Niektóre strony faktycznie działają, jak należy, ale Tinder automatycznie usuwa konta założone z numerów dostępnych na stronach.

 1. Rozpocznij rejestracje na Tinder
 2. Gdy aplikacja poprosi o podanie numeru telefonu wejdź na stronę https://pl.mytempsms.com/
 3. Wybierz jeden z dostępnych numerów telefonów
 4. Wprowadź numer do Tindera
 5. Poczekaj, aż wiadomość zostanie dostarczona i skopiuj kod weryfikacyjny do Tindera
 6. Kliknij przycisk „Dalej”

Przedstawiony sposób wydaje się być prosty, niestety wiele numerów jest zablokowanych. Metoda ta doskonale sprawdza się dla masy innych serwisów, ale w przypadku Tindera nie zawsze jest skuteczna. Jeśli strona podana w przykładzie nie będzie działać szukaj w internecie fraz:

 • Receive SMS Tinder
 • Temporary Phone Number Tinder

Odnośnie aplikacji odradzamy ich instalowanie, to strata czasu, gdyż większość nie działa albo posiada zablokowane numery.

Pamiętaj, że korzystanie z tej opcji nie daje szans na odzyskanie hasła czy odblokowania konta gdy zajdzie taka potrzeba.

Rejestracja z nowego startera

Kolejną opcją jest zakup nowej karty SIM i jej rejestracja. Ceny starterów zaczynają się od 5 zł i są dostępne w praktycznie każdym sklepie osiedlowym. Taki starter może służyć Ci wyłącznie do zakładania kont na różnych serwisach typu Tinder.

Poproś znajomego

Ostatnią opcją jaka pozostaje to poprosić znajomego o udostępnienie numeru telefonu i przesłanie kodu weryfikacyjnego. Prawdopodobnie ta opcja jest dla ciebie najmniej satysfakcjonująca, ale warto pamiętać, że taka możliwość istnieje.

Czy na Tinderze widać numer telefonu?

Nie, numer telefonu służy wyłącznie do weryfikacji konta. Po podaniu go podczas rejestracji zostanie wysłany do Ciebie SMS z kodem, który należy przepisać na stronie lub w aplikacji. Numer telefonu jest widoczny wyłącznie dla Ciebie w ustawieniach konta.

Tinder nie udostępnia opcji wyszukiwania po numerze telefonu ani nie proponuje znajomych z Twojej książki kontaktów. Podanie numeru jest bezpieczne i nie wpływa na poziom satysfakcji z korzystania z aplikacji. Jeśli jednak nie chcesz podawać własnego numeru możesz skorzystać z jednej z wyżej opisanych opcji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
33 %
Sleepy
Sleepy
33 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
33 %