jak zmienic lokalizacje na tinderze

Ostatnia aktualizacja 11 lipca 2022 przez Redakcja

Zmiana lokalizacji na Tinderze to nie jest taka prosta sprawa. Sama aplikacja zezwala na zmianę lokalizacji wyłącznie osobom z wykupioną subskrypcją. W sieci ciężko znaleźć informacje o tym jak obejść te utrudnienia i w darmowy sposób móc korzystać z dobrodziejstw zmienionej lokalizacji. W tym artykule zebraliśmy dla Ciebie najpopularniejsze metody na zmianę lokalizacji Tindera, ale od razu zaznaczamy, że nie ma gwarancji na to, że będą w 100% działać.

Jak Tinder lokalizuje telefon?

Tinder lokalizuje telefon na podstawie GPS, jest w stanie namierzyć naszą lokalizację z dużą dokładności i aktualizuje ją co kilka minut, o ile telefon jest podłączony do sieci Wi-Fi.

Niestety jako użytkownik mamy możliwość obserwowania profili wyłącznie osób z promienia 160 km.

Teoretycznie znalezienie drugiej połówki w takim promieniu jest dużo bardziej prawdopodobne, ale wiele jest przypadków, w których ludzie łączyli się pary będąc z dwóch różnych krajów.

Dlaczego zmiana lokalizacji Tindera jest trudna?

Sporo osób pyta, jak zmienić lokalizacje na Tinderze, a co za tym idzie ta opcja jest dla nich istotna. Nic wiec dziwnego, że Tinder nie pozwala darmowym kontom na dokonywanie zmian lokalizacji.

zmiana lokalizacji blokada konta

Skoro zarabiają na tym pieniądze, jasnym jest, że będą aktywnie zwalczać aplikacje i programy umożliwiające zmianę lokalizacji w aplikacji.

Zmiana lokalizacji w nieoficjalny sposób może skończyć się zbanowaniem konta.

Jeśli masz pary, z którymi prowadzisz konwersacje zastanów się czy warto ryzykować zmianę lokalizacji. Pamiętaj również o tym, że inne osoby, z którymi jesteś połączony/a będą widzieć Twoją nową lokalizację.

Czy można zmienić lokalizację na Tinderze?

Tak, zalecam do tego skorzystania z opcji Paszport Tindera, gdyż jest to jedyna oficjalna metoda. Istnieją również darmowe alternatywy, które opisaliśmy poniżej, jednak nie zawsze działają i mogą prowadzić do zablokowania konta.

W artykule przedstawimy 5 metod na zmianę lokalizacji Tindera:

 1. Paszport Tinder
 2. Sieć VPN
 3. Aplikacja Fake GPS
 4. Program iMyFone AnyTo
 5. Facebook

Jeśli jedna z metod nie zadziała, spróbuj kolejnej.

Jak zmienić lokalizację na Tinderze?

Zacznijmy od omówienia oficjalnej opcji na zmianę lokalizacji jaką jest Paszport Tindera. Opcja ta dostępna występuje w płatnych subskrypcjach Tindera i pozwala na zmianę lokalizacji na całym świecie niezależnie od naszego położenia.

jak zmienic lokalziacje na tinderze

Aplikacja nie posiada ograniczeń, możesz do woli z niej korzystać przez cały okres subskrypcji. Gdy Twoje konto powróci do darmowej wersji Tinder odczyta Twoją aktualną lokalizację.

Po wykupieniu jednego z trzech pakietów subskrypcyjnych do zmiany lokalizacji należy wykonać poniższe kroki:

 1. Kliknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu.
 2. Wejdź w Ustawienia.
 3. W sekcji Ustawienia odkrywania kliknij „Moja bieżąca lokalizacja”.
 4. Dodaj nową lokalizację.
 5. Wprowadź nową lokalizację albo zaznacz ją na mapie.

Pięć prostych kroków pozwoli na zmianę lokalizacji w dowolnym momencie. Czy subskrypcja Tindera ma sens? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

Tinder zmiana lokalizacji przez VPN

Omówmy teraz sposób na zmianę lokalizacji na Tinderze z wykorzystaniem VPN. Ta metoda w naszym przypadku zadziałała i była zupełnie darmowa.

zmiana lokalizacji tindera przez vpn

Jednak nie każda wtyczka czy aplikacja do zmiany sieci VPN będzie działać prawidłowo. Jeśli masz czas i chęci możesz wykorzystać kilka i sprawdzić, która działa najlepiej. My opiszemy, jak zmienić lokalizację na Tinderze z wtyczką SetupVPN do Firefox.

 1. Pobierz rozszerzenie SetupVPN do przeglądarki Firefox o nazwie
 2. Po zainstalowaniu wtyczki załóż konto.
 3. Z listy darmowych krajów wybierz ten, który Cię interesuje.
 4. Przejdź do Tindera na komputerze, Twoja lokalizacja powinna zostać zmieniona.

Jest to w pełni darmowy i sprawdzony sposób, niestety w wersji darmowej nie mamy dostępu do zbyt dużej liczby krajów. Wtyczka dostępna jest obok paska adresu www. jeśli jej nie widzisz, kliknij ikonę 3 poziomych kresek -> Dodatki i motywy -> Przesuń suwak na włączony.

W naszym przypadku lokalizacja została zmieniona na Fawn Creek Township w USA.

zmieniona lokalizacja tinder

Samo zainstalowanie VPN to często za mało, gdyż nie wpływa ono na zmianę GPS. Jednak niektóre programy jak ten opisany powyżej pozwalają skutecznie zamaskować nasze położenie.

jak zmienic lokalizacje tinder

Większość tego typu programów jest płatnych, w tym przypadku również większa liczba opcji wymaga opłacania subskrypcji.

Podobne wtyczki dostępne są również w innych przeglądarkach jak Chrome czy Opera. Również urządzenia mobilne posiadają aplikacje pozwalające na maskowanie adresu GPS z wykorzystaniem VPN.

Jak zmienić lokalizację Tinder przez Fake GPS?

Fake GPS to darmowa aplikacja dostępna telefonach Android pozwalająca na zmianę naszego położenia. Użytkownik ma do wyboru całą mapę świata i z dużą dokładnością może wybrać miejsce, w którym chce być zlokalizowanym.

jak zmienic lokalziacje tinder na telefonie

Samo pobranie aplikacji nie wystarcz, po instalacją Fake GPS z Google Play przejdź do ustawień swojego telefonu i wykona poniższe kroki.

 1. Otwórz Ustawienia
 2. Wybierz Informacje o telefonie.
 3. Znajdź „Numer kompilacji” i kliknij w niego 7 razy.
 4. Od tej pory masz dostęp do opcji programistycznych.
 5. Cofnij się do Ustawień i wybierz System i aktualizacje
 6. Przejdź do zakładki Opcje programisty.
 7. W sekcji Debugowanie wybierz „Aplikacja do pozorowania lokalizacji” i Wybierz Fake GPS
 8. Przejdź do aplikacji Fake GPS i wskaż lokalizację
 9. Kliknij zieloną ikonkę symbolizującą Start.
 10. Uruchom Tindera, lokalizacja powinna zostać zmieniona.

Może wydawać się skomplikowane i trochę jest, ale metoda sama w sobie polega na znalezieniu odpowiednich opcji i ich zaznaczeniu.

tinder zmiana lokalzacji

Problemem tego rozwiązania jest to, że nie zawsze działa poprawnie. Zdarza się tak, że jednocześnie pobierana jest prawdziwa lokalizacja i ta udawana. Miejsce, w którym znajdują się informacji o wersji oprogramowania może być różne dla różnych wersji Androida.

Zmiana lokalizacji Tinder przez iMyFone AnyTo

Sfałszowanie GPS może odbywać się również przez połączenie aplikacji desktopowych i na telefony. Jednym z takich programów, o których chcemy Ci powiedzieć jest iMyFone AnyTo.

tinder zmiana lokalizacji na komputerze

To darmowy program dostępny na system Windows, który po połączeniu z telefonem kablem USB pozwala zmienić lokalizację na Tinderze.

 1. Zainstaluj iMyFone AnyTo na komputerze.
 2. Uruchom program i kliknij Get Started.
 3. Połącz telefon do komputera przez kabel USB.
 4. Program odczyta Twój telefon, kliknij OK.
 5. Postępuj zgodni z wyświetloną instrukcją dla Twojego telefonu.
 6. Wskaż lokalizację na komputerze i odłącz telefon od komputera.
 7. Uruchom Tindera.

Czy ta metoda działa? Nie zawsze, ale bez trudu znajdziemy przykłady pokazujące, że jest skuteczna. W naszym przypadku pomimo zmiany GPS, która była faktyczna, telefon wciąż podawała aktualną lokalizację.

Jak zmienić lokalizację Tinder przez Facebook?

jak zmienic lokalizacje na tinderze przez facebook

W sieci można znaleźć sposoby mówiące o tym, że zmiana lokalizacji na Facebook wpłynie również na zmianę lokalizacji na Tinderze. Najpierw opiszmy jak ta metoda ma działać, a później się do niej odnieśmy.

 1. Przejdź do swojego profilu.
 2. Kliknij zakładkę Informację.
 3. Zmień opcje „Mieszka w:” wpisując inną nazwę miasta.

Wydaje się bardzo proste i faktycznie jest, problem w tym, że nie działa. Tinder stale zwalcza metody na tworzenie fake profili i robi wszystko, aby użytkownicy podawali jak najwięcej prawdziwych danych.

Zmiana lokalizacji powinna nastąpić teoretycznie do 24 godzin, ale w pierwszej kolejności pobierane są dane GPS telefonu lub komputera, a te wskazują prawdziwe miejsce pobytu.

Jak zmienić lokalizację Tinder na iOS?

System iOS jest dość specyficzny i skutecznie blokuje aplikacje, które mogą służyć do oszustw. Znalezienie odpowiedniej aplikacji do sfałszowania GPS w App Store nie jest prostym zadaniem.

Dodatkowo wiele z nich jest płatnych, naszą propozycją jest skorzystanie z iToolab AnyGo.

Po pobraniu programu łączymy się z telefonem i wybieramy lokalizację jaka nas interesuje.

Dlaczego ludzie chcą zmieniać lokalizację na Tinder?

Możliwość rozmawiania z ludźmi z poza obrębu naszej lokalizacji wydaje się być bardzo atrakcyjna, nic więc dziwnego, że jest dostępna wyłącznie w płatnych opcjach.

Dzięki zmianie lokalizacji mamy możliwość trafienia do większego grona Pań i Panów co przekłada się na szansę znalezienia nowej pary. Co istotne nie musimy ograniczać się do naszego kraju, z powodzeniem można przeglądać profile osób z całego świata. W końcu zwykło się mówić, że miłość nie zna granic.

Szukanie nowych osób za pomocą Tindera w miejscu oddalonym od naszego ma również sens, gdy planujemy przeprowadzkę i nie chcemy być samotni w nowym miejscu. Tinder pozwala znaleźć nie tylko parę, ale również nowych znajomych.

Nie da się ukryć, że zmiana lokalizacja służy również do potwierdzenia własnej atrakcyjności. Chcemy sprawdzić, jak widzą nas osoby z innych krajów i gdzie mamy największe „wzięcie”.

Czy warto próbować zmienić lokalizację na Tinder?

Przedstawiliśmy Ci 5 najpopularniejszych metod na zmianę lokalizacji na Tinderze. Opisane metody nie zawsze są skuteczne, czasem posiadają ograniczenia i bywają problematyczne w użytkowaniu. Zdecydowanie najprostszą metodą do zmiany lokalizacji jest korzystanie z Paszportu Tindera. Jeśli żadna z wyżej opisanych metod nie zadziałała polecamy poszukać w internecie informacji o:

 • Fake GPS.
 • Jak zafałszować GPS w telefonie.
 • Jak zmienić lokalizację w telefonie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i wiesz już jak zmienić lokalizację na Tinderze.

Happy
Happy
33 %
Sad
Sad
33 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
33 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %